*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ \ ۹ شوال ۱۴۳۹ \ Sunday, June 24, 2018
کارشناس قرآني اهل عمان در مصاحبه با حوزه نیوز:
غیر شیعیان علم را به صورت مستقیم و غیرمستقیم از اهل‌بیت(ع) آموخته‌اند
حوزه/ دکتر محمد علی اللواتي گفت: غیر شیعیان، با همزیستی با اهل بیت و صحابه رسول الله (ص) به صورت مستقیم و غیر مستقیم علم را از اهل بیت (ع) آموخته اند.
۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۱۲:۱۳
در نشست مدرسه فاطمه الزهراء(س) اصفهان تاکید شد:
اصلاح سبک زندگی مردم رسالت امروز حوزویان است
حوزه/ اختريان در جمع طلاب مدرسه علميه خواهران فاطمه الزهراء(س) اصفهان گفت: تمام افراد جامعه اسلامي به منزله يك بدن هستند و انسان به منظور حفظ سلامتش، در جهت كمك و اصلاح سبک زندگي ديگران قدم بردارد.
۱۳۹۷/۳/۲۹ - ۰۹:۵۸
پای سخن مداح مصری (۲)
خداوند به گناهکاران یاد داده درِ خانه پیامبر بروند/ هر ۱۰ روز یک بار ختم قرآن می‌کنم+ صوت
حوزه/ خدای متعال گناهکاران را راهنمایی می کند که در خانه رسول خدا بروند و نزد او از خداوند طلب آمرزش کنند و از پیامبر هم بخواهند برای آنها طلب آمرزش کند و امام حسین نیز از رسو خدا جدا نیست.
۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۰۹:۳۸
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین: قرآن و اهل بیت(ع) جدایی ناپذیرند
حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت: قرآن و اهل بیت(ع) جدایی ناپذیرند، چرا که در روایات داریم که همان گونه که قرآن در شب قدر نازل شده، ولایت امیرالمومنین (ع) و اولاد آن حضرت نیز در این شب نازل شده است.
۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۱:۲۸
آیت الله طه محمدی : به جز قرآن و اهل بیت(ع) کشتی نجاتی در این جهان وجود ندارد
حوزه/ امام جمعه همدان گفت: نام دیگر قرآن، فرقان است به این معنی که بین حق و باطل فرق می گذارد و بدانید که به جز اهل بیت(ع) و قرآن کشتی نجاتی در این جهان وجود ندارد.
۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۱۱:۲۵
حقیقت نماز (۴)؛
پاسخی بر تناقضات "نخستین پرسش در قیامت"
حوزه/ در قيامت آن گاه كه از اعمال بندگان سؤال مى‌شود، نخست نماز سؤال و محاسبه مى‌شود؛ از همين رو در روايت اول و دوم كلمه «عمل» ذكر شده است و هنگامى كه از اعتقادات سؤال مى‌شود، نخستين سؤال از محبت اهل بيت(ع) مى‌باشد.
۱۳۹۷/۲/۱۶ - ۱۹:۲۰
اختتامیه نخستین کنگره منطقه ای شعر اهل بیت (ع) در بوشهر برگزار می‌شود
دبیر نخستین کنگره منطقه ای شعر اهل بیت (ع) از برگزاری آئین اختتامیه این کنگره در بوشهر خبر داد.
۱۳۹۷/۲/۳ - ۱۲:۰۹
نماینده آیت الله العظمی سیستانی:
اروپا آماده نشر فرهنگ مهربانی و تقریب ادیان است
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین کشمیری گفت: اسپانیا زمینه و بستر مناسبی برای انتشار فرهنگ و اندیشه محمدی به ویژه در میان جوانان دارد و جوانان غرب تشنه فرهنگ آسمانی اهل بیت(ع) هستند.
۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۲۱:۱۰
گزارشی از شور حیدری مردم کارگل هند+ تصاویر
حوزه/ آستان مقدس حضرت عباس(ع) امسال ششمین نسخه جشنواره فرهنگی امیرالمؤمنین(ع) را در شهر کارگل هند و در میان استقبال و شور ولائی مردم این شهر برگزار کرد.
۱۳۹۷/۱/۱۹ - ۱۷:۰۶
مدیر حوزه علمیه قزوین مطرح کرد:
توسعه نفوذ فرهنگی دشمن از طریق شبکه های اجتماعی
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: امروز دشمن می خواهد هویّت دینی و اجتماعی اسلامی جوان ما را از او بگیرد و با نفوذ در حوزه فرهنگی ذهن جوان ما را درگیر محتوای ناصحیح شبکه های اجتماعی در خدمت دشمن کند و هنجار های اسلامی را در نگاه آنها به ناهنجاری تغییر دهد.
۱۳۹۶/۱۲/۸ - ۱۶:۴۲