*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ \ ۱۴ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Sunday, January 20, 2019
پاسخ به شبهات (۵۰)؛
چرا اسلام برده داری را تجویز کرد؟
حوزه/ کنیز و غلام، زنان و مردانی هستند که در جنگ های با کفار، به اسارت مسلمانان در می آیند، و به واسطه همین اسارت، به عنوان کنیز و غلام، بین مسلمانان (شرکت کننده در جنگ) تقسیم می شوند و به این ترتیب، احکام غلام و کنیز بر این مردان و زنان، اجرا خواهد شد.
۱۳۹۷/۸/۱۸ - ۰۱:۰۰
حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری در اصفهان:
اصلاح باورها و دیدگاه ها زیر بنای اصلاح جامعه است
حوزه/ رئیس مؤسسه روایت سیره شهدا با ذکر این نکته که اگه میخواهیم بنده خدا شویم و از اسارت بیرون بیاییم، گفت: انسان وارسته به نظر و حرف مردم اهمیت نمی دهد بلکه ملاک این است که خدا بپسندد و هدف ائمه اطهار و دفاع مقدس آزاد شدن از اسارت و بندگی گناه است.
۱۳۹۷/۷/۳ - ۱۴:۰۰
آیت الله العظمی مکارم شیرازی؛
نباید در برابر حوادث انفعالی برخورد کرد/ پذیرش خواسته های دشمن نمونه ای از بردگی است
حوزه/ برای مقابله با حوادث مراقبت و هوشیاری نسبت به نقشه های دشمن است، هرروز آنها با نقشه جدید وارد می شوند و الحمدلله تا کنون این فتنه ها خنثی شده است.
۱۳۹۵/۶/۴ - ۱۲:۱۰
الازهر: برده گرفتن زنان حرام است
حوزه/ الازهر اعلام کرد: برده گرفتن انسان به نام اسلام، حرام است و اقدام داعش در به کنیزی گرفتن زنان ایزدی ظلمی آشکار است که هیچ ارتباطی با اسلام ندارد و از این رو به کنیزی گرفتن این زنان و خرید و فروش آنها حرام است و نزدیکی با آنها نیز زنا محسوب می شود و از بدترین گناهان است، چون به نام اسلام و دین انجام می شود.
۱۳۹۴/۸/۱۱ - ۱۲:۲۶
نائب رئیس دفتر سیاسی جنبش الامل لبنان:
داعش برده آمریکا است
نائب رئیس دفتر سیاسی جنبش الامل لبنان، داعشی ها را بردگان حلقه به گوش آمریکا خواند و تصریح کرد: این گروه تکفیری و تروریستی فرمانبردار اوامر استکبار در منطقه است.
۱۳۹۳/۶/۲۲ - ۱۱:۰۸