*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ \ ۱۷ شعبان ۱۴۴۰ \ Monday, April 22, 2019
پاسخ به شبهات (۵۰)؛
چرا اسلام برده داری را تجویز کرد؟
حوزه/ کنیز و غلام، زنان و مردانی هستند که در جنگ های با کفار، به اسارت مسلمانان در می آیند، و به واسطه همین اسارت، به عنوان کنیز و غلام، بین مسلمانان (شرکت کننده در جنگ) تقسیم می شوند و به این ترتیب، احکام غلام و کنیز بر این مردان و زنان، اجرا خواهد شد.
۱۳۹۷/۸/۱۸ - ۰۱:۰۰
حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری در اصفهان:
اصلاح باورها و دیدگاه ها زیر بنای اصلاح جامعه است
حوزه/ رئیس مؤسسه روایت سیره شهدا با ذکر این نکته که اگه میخواهیم بنده خدا شویم و از اسارت بیرون بیاییم، گفت: انسان وارسته به نظر و حرف مردم اهمیت نمی دهد بلکه ملاک این است که خدا بپسندد و هدف ائمه اطهار و دفاع مقدس آزاد شدن از اسارت و بندگی گناه است.
۱۳۹۷/۷/۳ - ۱۴:۰۰
آیت الله العظمی مکارم شیرازی؛
نباید در برابر حوادث انفعالی برخورد کرد/ پذیرش خواسته های دشمن نمونه ای از بردگی است
حوزه/ برای مقابله با حوادث مراقبت و هوشیاری نسبت به نقشه های دشمن است، هرروز آنها با نقشه جدید وارد می شوند و الحمدلله تا کنون این فتنه ها خنثی شده است.
۱۳۹۵/۶/۴ - ۱۲:۱۰
الازهر: برده گرفتن زنان حرام است
حوزه/ الازهر اعلام کرد: برده گرفتن انسان به نام اسلام، حرام است و اقدام داعش در به کنیزی گرفتن زنان ایزدی ظلمی آشکار است که هیچ ارتباطی با اسلام ندارد و از این رو به کنیزی گرفتن این زنان و خرید و فروش آنها حرام است و نزدیکی با آنها نیز زنا محسوب می شود و از بدترین گناهان است، چون به نام اسلام و دین انجام می شود.
۱۳۹۴/۸/۱۱ - ۱۲:۲۶
نائب رئیس دفتر سیاسی جنبش الامل لبنان:
داعش برده آمریکا است
نائب رئیس دفتر سیاسی جنبش الامل لبنان، داعشی ها را بردگان حلقه به گوش آمریکا خواند و تصریح کرد: این گروه تکفیری و تروریستی فرمانبردار اوامر استکبار در منطقه است.
۱۳۹۳/۶/۲۲ - ۱۱:۰۸