*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ \ ۱۰ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Wednesday, January 16, 2019
تقویت وحدت بین حوزه و دانشگاه موجب پیوند علم و تقوا می شود
حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علمیه لارستان گفت: با ایجاد وحدت بین حوزه و دانشگاه می‌توانیم موجب پیوند علم و تقوا شویم و توجه به این دو مقوله باعث حل بسیاری از مشکلات جامعه خواهد شد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۲۲:۵۵
حجت الاسلام موحدی:
حوزه و دانشگاه دو بال علمی کشور هستند
حوزه/ امام جمعه تویسرکان گفت: اگر دانشگاه و حوزه که دو بال علمی کشور هستند با هم وحدت نداشته باشند و دارای هدفی واحد نباشند به آرمانی که مد نظر است هیچگاه نخواهند رسید.
۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۴:۲۳
حجت الاسلام امیدی تاکید کرد:
حضور روحانیون در جامعه پررنگتر شود
حوزه/ امام جمعه جوکار گفت: روحانیت با برقراری ارتباط قوی با جوانان و دانشجویان می توان گام مهمی برای ایجاد وحدت بین خوزه و دانشگاه بردارند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۵:۵۷
امام جمعه جهرم:
هم افزايي حوزه و دانشگاه آغاز حرکت جديدي براي احياي تمدن اسلامي است
حوزه/ امام جمعه جهرم وحدت و همکاری حوزه و دانشگاه را آغاز حرکت جديدي براي احياي تمدن اسلامي دانست و گفت: ما بايد کاري کنيم كه اين وحدت روزبه‌روز بيشتر شود.
۱۳۹۷/۱۰/۴ - ۱۶:۵۰
استاد حوزه علمیه همدان:
تعامل حوزه و دانشگاه گام مهمی در رسیدن به اهداف انقلاب است
حوزه/ حجت الاسلام مختاری با بیان این که ایجاد ارتباط مستقیم بین حوزه و دانشگاه نیاز امروز جامعه است، تاکید کرد: ایجاد همگرایی بین حوزه و دانشگاه گام مهمی در رسیدن به اهداف عالی انقلاب اسلامی خواهد بود.
۱۳۹۷/۱۰/۳ - ۱۵:۱۸
مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد:
وحدت حوزه و دانشگاه دشمن را ناامید می کند
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین کارگرشورکی به اهمیت وحدت حوزه و دانشگاه اشاره کرد و گفت: وحدت حوزه و دانشگاه سبب یاس و ناامیدی دشمنان اسلام و انقلاب می شود.
۱۳۹۷/۱۰/۳ - ۱۲:۴۰
هم اندیشی وحدت حوزه و دانشگاه در بوشهر برگزار شد
حوزه/ هم اندیشی وحدت حوزه و دانشگاه، با حضور اساتید حوزه علمیه و دانشگاه های استان در سالن جلسات مدیریت حوزه استان برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۰/۳ - ۱۰:۴۰
مدیر حوزه علمیه خواهران استان گلستان:
امام(ره) معتقد بودند اگر دانشگاه اصلاح شود، استقلال کشور بیمه خواهد شد
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان گلستان، «تعلیم و تربیت» را اساسی ترین کار در جامعه انسانی دانست و گفت: امام راحل استقلال کشور را منوط به استقلال دانشگاه می دانستند و معتقد بودند که اگر دانشگاه اصلاح شود، استقلال کشور بیمه خواهد شد.
۱۳۹۷/۱۰/۳ - ۰۹:۱۸
استاد حوزه در جمع طلاب و دانشجویان:
حوزه و دانشگاه در هدف وحدت داشته باشند
حوزه/ حجت الاسلام قاسمی گفت: وحدت در هدف بین حوزه و دانشگاه سبب اعتلای اسلام و نشر آن در سراسر جهان می شود.
۱۳۹۷/۱۰/۱ - ۱۱:۵۲
استاد حوزه علمیه تبریز:
وحدت حوزه و دانشگاه از مقدمات شکل‌گیری تمدن اسلامی است
حوزه/ استاد مدرسه علمیه سالار شهیدان تبریز گفت: تولید سه علم فلسفه، مبانی و اخلاق برای هر علمی اعم از فیزیک، شیمی یا هر علم دیگری که منجر به اسلامی‌سازی علوم می‌شود، به شکل‌گیری تمدن اسلامی کمک می‌کند.
۱۳۹۷/۱۰/۱ - ۱۱:۰۶