*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ \ ۱۰ صفر ۱۴۴۰ \ Friday, October 19, 2018
مختاری در همایش همکاری‌های ایران و روسیه:
افراط گرایان فهم ناقص و نابخردانه ای از دین دارند/ کنفرانس "دین و مقابله با خشونت" برگزار می شود
حوزه/ رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی با بیان اینکه یکی از وظایفی که عالمان دینی در جهان دارند این است که منبع هدایتگری از دین برای جامعه و بخصوص نسل جوان ارائه بدهند، تصریح کرد: افراط گرایان فهم ناقص و نابخردانه ای از دین دارند.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۶:۴۱
به میزبانی دانشگاه مذاهب اسلامی تهران؛
همایش «همکاری های علمی و فرهنگی ایران و روسیه» برگزار می شود
حوزه/ همایش «همکاری های علمی و فرهنگی ایران و روسیه؛ ظرفیت ها و چشم انداز» با حضور شخصیت ها ی برجسته دو کشور، ۲۲ مهرماه به میزبانی دانشگاه مذاهب اسلامی، در تهران برگزار می شود.
۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۱:۵۰
«مشاور رئیس و مدیرکل حوزه ریاست دانشگاه مذاهب اسلامی» منصوب شد
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مختاری، در حکمی، دکتر محمدرضا باقری را به عنوان «مشاور رئیس و مدیرکل حوزه ریاست دانشگاه مذاهب اسلامی» منصوب کرد.
۱۳۹۷/۶/۲۶ - ۱۵:۵۹
قدردانی رئیس سازمان دیانت ترکیه از رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی
حوزه/ رئیس سازمان دیانت ترکیه از خدمات و تلاش های تقریبی حجت الاسلام و المسلمین مختاری رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی قدردانی کرد.
۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۲۱:۵۵
دیدار رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی با آیت الله العظمی بشیر نجفی
حوزه/ آیت الله بشیر نجفی در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین مختاری تاکید کردند: کار شما در (دانشگاه مذاهب اسلامی) بسیار مهم و سخت است و من برایتان دعا می‌کنم.
۱۳۹۷/۶/۱ - ۱۴:۵۸
رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی با آیت الله العظمی فیاض دیدار کرد
حوزه/ حضرت آیت الله فیاض ضمن ابراز خرسندی از نگاه و رویکرد دانشگاه مذاهب اسلامی گفت: روش مکتب ما مواجهه اخلاقی و عدم تندروی است.
۱۳۹۷/۵/۳۱ - ۱۷:۳۵
رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی با علمای اندونزی دیدار کرد
حوزه/ روز گذشته حجت الاسلام و المسلمین رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی و هیئت همراه ایشان با علمای سازمان های محمدیه و نهضت العلمای اندونزی دیدار کردند.
۱۳۹۷/۵/۲۴ - ۰۲:۵۹
باحضور هیئت تقریبی دانشگاه مذاهب اسلامی؛
سمینار«امر به معروف در بستر مردم سالاری دینی» در اندونزی برگزار شد
حوزه/حجت الاسلام والمسلمین مختاری در سمینار بین المللی «امر به معروف و نهی از منکر در بستر مردم سالاری دینی» در اندونزی گفت: برای بروز و ظهور مردمسالاری دینیِ موفق در جامعه باید نقش مردم را نسبت به امر به معروف و نهی از منکر پررنگ کنیم.
۱۳۹۷/۵/۲۲ - ۰۹:۵۰
اساتید و رؤسای دانشگاه های سوریه از دانشگاه مذاهب بازدید کردند+ عکس
حوزه/ هیأتی از اساتید و رؤسای دانشگاه های سوریه از دانشگاه مذاهب اسلامی تهران بازدید و با حجت الاسلام و المسلمین محمد حسین مختاری رئیس این دانشگاه مذاهب اسلامی گفتگو و تبادل نظر کردند.
۱۳۹۷/۴/۴ - ۱۹:۳۷
«فقه مقارن» روانه بازار نشر شد
حوزه/ دهمین شماره مجله علمی ـ پژوهشی «فقه مقارن» دانشگاه مذاهب اسلامی به عنوان نخستین مجله تخصصی در زمینه فقه مقارن چاپ و روانه باز نشر شد.
۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۶:۲۸