*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۱ رمضان ۱۴۴۰ \ Monday, May 27, 2019
رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ دفتر تبلیغات اسلامی حوزه:
رهبر انقلاب بر توجه بیشتر به مبانی معرفتی و نظریه پردازی دینی در جامعه تأکید دارند
حوزه/ تأکید رهبر انقلاب همیشه این بوده اگر قرار است نظریه ای وارد آموزش و پرورش شود لازم است براساس نظریه دینی و به کمک و همراه حوزه باشد.
۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۱۶:۵۴
رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی در جمع خبرنگاران:
همایش «آسیب شناسی پایان نامه های علوم انسانی- اسلامی» برگزار می شود
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مختاری گفت: نخستین همایش ملی «آسیب شناسی پایان نامه ها و رساله ها در حوزه علوم انسانی- اسلامی» با همکاری ۳۰ دانشگاه با حضور روسا، معاونان و جمعی از اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی، نمایندگان مجلس، روز چهارشنبه ۸ اسفند برگزار می شود.
۱۳۹۷/۱۲/۵ - ۱۴:۴۰
عضو هیئت علمی موسسه امام خمینی(ره) بررسی کرد:
نقش فطرت در ساختار شخصیت
حوزه/ عضو هیئت علمی موسسه امام خمینی(ره) گفت: روان شناسان «شخصیت» را یک کلیت روان شناختی می‌دانند که انسان خاصی را مشخص می‌سازد.
۱۳۹۷/۹/۲۹ - ۱۸:۳۶
مدیر حوزه علمیه قزوین خواستار شد:
رونق کرسی های آزاداندیشی و نظریه پردازی در حوزه های علمیه
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین با بیان این که امروز در حوزه های علمیه نتایج تحقیق و پژوهش، در قالب کرسی های آزاد اندیشی و نظریه پردازی عرضه می شود که بسیار سودمند است، اظهار کرد: برپایی کرسی های نظریه پردازی مستلزم هم افزایی و همراهی مجموعه های مختلف فعال در دانشگاه ها و حوزه های علمیه بوده که باید در این مسئله گام های موثر و جدی برداشته شود.
۱۳۹۷/۹/۲۴ - ۱۷:۲۸
استاد حوزه علمیه قم خبر داد:
مراقب فتنه ها و دسیسه های جدید دشمنان باشیم
حوزه/ استاد حوزه علمیه قم از برگزاری نشست گفتمان سازی انقلاب اسلامی با رویکرد تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی وولایت در ۵۰ شهر در کشور خبرداد.
۱۳۹۷/۵/۱۵ - ۲۲:۰۸
در کرسی آزادندیشی «فرصت‌ها و تهدیدهای فضای مجازی» مطرح شد:
اگر برای استفاده از فرصت فضای مجازی برنامه‌ریزی نشود، عقب خواهیم ماند
حوزه/ سرعت فراگیر شدن فضای مجازی بسیار زیاد است و اگر برای استفاده از این ظرفیت برنامه‌ریزی صورت نگیرد، عقب خواهیم ماند.
۱۳۹۶/۹/۲۸ - ۱۹:۰۵
امام جمعه شهرستان بویین زهرا :
کرسی های آزاداندیشی در حوزه توسعه یابد
حوزه/ تولیت مدرسه علمیه شهرستان بویین زهرا گفت: ایده کرسی های آزاد اندیشی و نظریه پردازی از سوی مقام معظم رهبری پیشنهاد شد و مرتباً پیگیری می‌شود، لذا باید در هر دو کانون تفکر در ایران اسلامی، یعنی حوزه و دانشگاه با جدیت عملیاتی شود.
۱۳۹۶/۹/۲۸ - ۱۴:۰۰
نظریه تاثیر پیش فرض ها بر تولید علم بررسی شد
حوزه/ نشست علمی « بررسی تاثیر پیش فرض ها بر تولید علم» به صورت آنلاین و با حضور اساتید و دانش آموختگان دانشگاه مجازی جامعه المصطفی برگزار شد.
۱۳۹۶/۴/۳۱ - ۱۱:۱۱
در دانشگاه امام صادق(ع) تهران بررسی می شود؛
چالش های حقوقی اعطای تابعیت به کودک حاصل ازدواج زن ایرانی و مرد خارجی
حوزه/ کرسی ترویجی «چالش های حقوقی اعطای تابعیت به کودک حاصل از ازدواج زن ایرانی با مرد خارجی» در دانشگاه امام صادق (ع) برگزار می شود .
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۶:۰۳