*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ \ ۱۸ جمادى الثانية ۱۴۴۰ \ Saturday, February 23, 2019
دکتر بروجردی:
در مصاف هسته ای قهرمان شدیم/ در جنگ اقتصادی نیز پیروز خواهیم شد
رئیس کمیسیون سیاست خارجی مجلس گفت: بدون تردید ملت بزرگی که در جنگ تحمیلی هشت ساله موفق شد تمام قدرت های حامی صدام را شکست دهد، توانایی پشت سر گذاشتن جنگ اقتصادی را نیز خواهد داشت و امیدواریم به زودی شاهد آغاز دوران شکوفایی اقتصادی در کشور باشیم.
۱۳۹۴/۱۱/۱۴ - ۰۹:۱۸
رئیس جمهوردر گفتگوی رادیو تلویزیونی:
تمام تحریم ها لغو می شود/ صوم استقامت و مقاومت با افطار فتح توأم شد
حوزه/ رئیس جمهور با بیان این که به یاری خداوند صوم استقامت و مقاومت با افطار فتح و ظفر توأم شد، تصریح کرد:ما به دنبال صدقه نبودیم تا کسی چیزی به ما مجانی بدهد، بلکه به دنبال مذاکره بر مبنای منافع و مصالح ملی و بده و بستان منصفانه و عادلانه بودیم.
۱۳۹۴/۴/۲۳ - ۱۷:۱۶
عضو خبرگان رهبری:
دست‌هایی درصدد دوقطبی کردن یاران نظام در مذاکرات بودند
حوزه/ عضو خبرگان رهبری گفت: بیانات رهبری درمورد مذاکرات هسته‌ایی کاملا به موقع بود چون بسیاری از دست‌های پیدا و پنهان در صدد دوقطبی کردن یاران نظام در مذاکرات بودند.
۱۳۹۴/۴/۷ - ۱۵:۲۰
اصول ششگانه مذاکرات هسته‌ای از نگاه آیت الله شبستری
حوزه / نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تاکید بر تبعیت مو به موی فرامین و مطالبات مقام معظم رهبری از سوی مذاکره کنندگان هسته ای به بیان اصول ششگانه علماء، نخبگان و مردم غیور آذربایجان پرداخت.
۱۳۹۴/۳/۱۰ - ۱۸:۰۷
آیت الله قریشی؛
نظر رهبری فصل الخطاب مذاکرات هسته‌ای است
حوزه/ نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: کلام مقام معظم رهبری فصل الخطاب مذاکرات هسته‌ای است.
۱۳۹۴/۲/۱۵ - ۱۸:۰۶
رئیس مجلس شورای اسلامی:
ملت باید از پیشرفت مذاکرات حمایت کند / منطقه آبستن حوادث است
حوزه/ رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: تمام ملت باید از پیشرفت مذاکرات حمایت کنند، لذا در این شرایط نیازمند همدلی و هم ایستایی هستیم؛ منطقه آبستن حوادثی است و جریان‌های تروریستی بلای جان امت اسلامی شده اند.
۱۳۹۴/۱/۲۰ - ۱۵:۴۲
عضو خبرگان رهبری:
ملت ایران با پافشاری بر خواسته خود، ناممکن را ممکن کرد
حوزه/ عضو خبرگان رهبری گفت: این توافق نشان داد ملت ایران با پافشاری بر خواسته خود، پشتیبانی از هیئت مذاکره کننده و پیروی از منویات رهبری توانست کار ناممکن را ممکن کند.
۱۳۹۴/۱/۱۵ - ۱۵:۲۶
آیت الله مجتهد شبستری:
سرنوشت کشور به مذاکرات هسته ای گره نخورده است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: نباید مشکلات جامعه را به مذاکرات و تحریم ها گره زد، بلکه باید به ظرفیت های داخلی تکیه و توجه کرد.
۱۳۹۳/۱۲/۱۴ - ۱۵:۵۳
آیت الله العظمی نوری همدانی
مذاکره کنندگان متدین و انقلابی هستند
حوزه / حضرت آیت‌الله نوری همدانی در دیدار با رئیس جمهوری با بیان این که غرب بداند که فرهنگ تسلیم ناپذیری امام از سوی رهبری و دولت ادامه دارد، با تقدیر از خدمات دولت یازدهم تصریح کردند: دولت در عرصه های اقتصاد ، سیاست و فرهنگ و خصوصا بخش سلامت ، کارهای بسیار خوبی انجام داده است.
۱۳۹۳/۱۲/۷ - ۱۶:۱۳