*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۸ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Monday, July 22, 2019
دکتر بروجردی:
در مصاف هسته ای قهرمان شدیم/ در جنگ اقتصادی نیز پیروز خواهیم شد
رئیس کمیسیون سیاست خارجی مجلس گفت: بدون تردید ملت بزرگی که در جنگ تحمیلی هشت ساله موفق شد تمام قدرت های حامی صدام را شکست دهد، توانایی پشت سر گذاشتن جنگ اقتصادی را نیز خواهد داشت و امیدواریم به زودی شاهد آغاز دوران شکوفایی اقتصادی در کشور باشیم.
۱۳۹۴/۱۱/۱۴ - ۰۹:۱۸
رئیس جمهوردر گفتگوی رادیو تلویزیونی:
تمام تحریم ها لغو می شود/ صوم استقامت و مقاومت با افطار فتح توأم شد
حوزه/ رئیس جمهور با بیان این که به یاری خداوند صوم استقامت و مقاومت با افطار فتح و ظفر توأم شد، تصریح کرد:ما به دنبال صدقه نبودیم تا کسی چیزی به ما مجانی بدهد، بلکه به دنبال مذاکره بر مبنای منافع و مصالح ملی و بده و بستان منصفانه و عادلانه بودیم.
۱۳۹۴/۴/۲۳ - ۱۷:۱۶
عضو خبرگان رهبری:
دست‌هایی درصدد دوقطبی کردن یاران نظام در مذاکرات بودند
حوزه/ عضو خبرگان رهبری گفت: بیانات رهبری درمورد مذاکرات هسته‌ایی کاملا به موقع بود چون بسیاری از دست‌های پیدا و پنهان در صدد دوقطبی کردن یاران نظام در مذاکرات بودند.
۱۳۹۴/۴/۷ - ۱۵:۲۰
اصول ششگانه مذاکرات هسته‌ای از نگاه آیت الله شبستری
حوزه / نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تاکید بر تبعیت مو به موی فرامین و مطالبات مقام معظم رهبری از سوی مذاکره کنندگان هسته ای به بیان اصول ششگانه علماء، نخبگان و مردم غیور آذربایجان پرداخت.
۱۳۹۴/۳/۱۰ - ۱۸:۰۷
آیت الله قریشی؛
نظر رهبری فصل الخطاب مذاکرات هسته‌ای است
حوزه/ نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: کلام مقام معظم رهبری فصل الخطاب مذاکرات هسته‌ای است.
۱۳۹۴/۲/۱۵ - ۱۸:۰۶
رئیس مجلس شورای اسلامی:
ملت باید از پیشرفت مذاکرات حمایت کند / منطقه آبستن حوادث است
حوزه/ رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: تمام ملت باید از پیشرفت مذاکرات حمایت کنند، لذا در این شرایط نیازمند همدلی و هم ایستایی هستیم؛ منطقه آبستن حوادثی است و جریان‌های تروریستی بلای جان امت اسلامی شده اند.
۱۳۹۴/۱/۲۰ - ۱۵:۴۲
عضو خبرگان رهبری:
ملت ایران با پافشاری بر خواسته خود، ناممکن را ممکن کرد
حوزه/ عضو خبرگان رهبری گفت: این توافق نشان داد ملت ایران با پافشاری بر خواسته خود، پشتیبانی از هیئت مذاکره کننده و پیروی از منویات رهبری توانست کار ناممکن را ممکن کند.
۱۳۹۴/۱/۱۵ - ۱۵:۲۶
آیت الله مجتهد شبستری:
سرنوشت کشور به مذاکرات هسته ای گره نخورده است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: نباید مشکلات جامعه را به مذاکرات و تحریم ها گره زد، بلکه باید به ظرفیت های داخلی تکیه و توجه کرد.
۱۳۹۳/۱۲/۱۴ - ۱۵:۵۳
آیت الله العظمی نوری همدانی
مذاکره کنندگان متدین و انقلابی هستند
حوزه / حضرت آیت‌الله نوری همدانی در دیدار با رئیس جمهوری با بیان این که غرب بداند که فرهنگ تسلیم ناپذیری امام از سوی رهبری و دولت ادامه دارد، با تقدیر از خدمات دولت یازدهم تصریح کردند: دولت در عرصه های اقتصاد ، سیاست و فرهنگ و خصوصا بخش سلامت ، کارهای بسیار خوبی انجام داده است.
۱۳۹۳/۱۲/۷ - ۱۶:۱۳