*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۶ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Saturday, July 20, 2019
استاد حوزه علمیه همدان:
مساجد روحانی محور اداره شوند/ ۱۴ نهاد متفاوت متولی امور مساجدند
حجت الاسلام بهرامی گفت: موازی کاری ها باید کمتر شود و مدیریت مسجد به دست امام جماعت و روحانیان باشد، مدیر مسجد باید روحانی باشد و برای پیشرفت مسجد برنامه و راه کار داشته باشد.
۱۳۹۶/۱۲/۴ - ۱۴:۲۶
استاد حوزه علمیه همدان:
مدیریت مسجد باید در اختیار امام جماعت باشد
حوزه/ حجت الاسلام بهرامی گفت: مسجد در اسلام دارای اهمیت بالایی است و در این باره امام خمینی(ره) می فرماید مسجد تراز اسلام، مسجدی است که تبدیل به مقر حکومت اسلامی شود.
۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۰۸:۲۹
حجت الاسلام نارنج:
حوزه های علمیه به بحث مدیریت مسجد تخصصی وارد شوند
استاد حوزه علمیه همدان گفت: بعضی ها فکر می کنند که مسجد به این قدر مطالعه و مباحثه نیاز ندارد ولی یکی از موضوعاتی که در این زمینه باید به آن پرداخت بحث منکرات و افعالی است که نباید در مسجد صورت بگیرد.
۱۳۹۵/۱۲/۷ - ۱۱:۰۳
رئیس موسسه مسجد؛ نیازمند حضور تبلیغی ۶۰ هزار روحانی هستیم
حوزه / رئیس موسسه مسجد با بیان این که سالانه به بیش از ۶۰هزار روحانی و مبلغ نیاز ‏داریم گفت: اگر ۱۲سال پشت سرهم؛ شصت هزار مبلغ مسلط به مدیریت مسجد آموزش و اعزام کنیم شاید قسمتی از خلا های موجود پرشود
۱۳۹۳/۷/۱ - ۱۷:۳۵