*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۹ رمضان ۱۴۴۰ \ Saturday, May 25, 2019
به بهانه پخش سریال های جدید شبکه نمایش خانگی؛
سریال هایی که جیب مخاطب و فرهنگ عمومی را با هم نشانه رفته اند!
حتی اگر از کنار محتوای ضعیف و عدم قصه پردازی مناسب برخی از سریال های شبکه نمایش خانگی به راحتی بگذریم، نمی توان از پیامدهای نامناسب فرهنگی و اخلاقی برخی این آثار که توأمان جیب مخاطب و فرهنگ عمومی را نشانه رفته اند، چشم پوشید.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۷:۵۵
در مرکز اسناد آستان قدس رضوی مطرح شد؛
تهدید شبکه‌های اجتماعی را به فرصت تبدیل کنیم
حوزه/ اگر بتوانیم تهدید شبکه‌های اجتماعی را به فرصت تبدیل کنیم، می‌توان از آن به عنوان ابزاری برای گسترش کتابخوانی و مطالعه و رشد فرهنگ عمومی جامعه استفاده کرد
۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۰۸:۱۷
رئیس حوزه هنری قم:
زیرساخت های فرهنگی قم باید متناسب با شأن این کلانشهر مذهبی توسعه یابد
حوزه/ معاون هنری حوزه هنری گفت: زیرساخت های فرهنگی قم باید متناسب با شأن این کلانشهر مذهبی توسعه پیدا کند.
۱۳۹۷/۸/۱۸ - ۰۹:۴۰
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان:
ارتقاء فرهنگ عمومی خیلی نیاز به کار دارد/ معرفی رئیس جدید اداره ارشاد کاشان
حوزه/ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با بیان این که در زمینه ارتقاء فرهنگ عمومی خیلی نیاز به کار داریم، گفت: بیشترین ضربه هایی که کشور تاکنون خورده، به خاطر نفوذ فرهنگ غرب بوده است.
۱۳۹۷/۷/۱۶ - ۱۷:۱۰
مدیر حوزه علمیه استان قزوین :
فرهنگ تذکر لسانی ترویج شود
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عباسی تصریح کرد: امر به معروف و نهی از منکر تکلیف الهی است و به عنوان فروع دین مبین اسلام، تاکید زیادی بر انجام آنها شده و باید همگان در حوزه تذکر لسانی تلاش کنند.
۱۳۹۷/۳/۷ - ۱۷:۰۲
رئیس ستاد دیه استان قزوین:
گره گشایی از مشکلات نیاز مندان به فرهنگ عمومی تبدیل شود
حوزه/ رئیس ستاد دیه استان قزوین گفت: آن‌چنان‌که از دستورات دینى استفاده مى‌‏شود، گره‏‌گشائى و رفع نیاز از نیازمندان و برادران دینى باید تبدیل به یک ارزش و یک فرهنگ عمومى شود و همه سعى در برآوردن حاجات مردم داشته باشند.
۱۳۹۷/۳/۱ - ۱۱:۱۰
با اهدا لوح سپاس وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام شد:
تقدیر از تولیت آستان حضرت معصومه(س) به‌عنوان مروّج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین سعیدی تولیت حرم حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها در نشست فرهنگ عمومی استان قم با دریافت لوح سپاس وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به‌عنوان مروج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی مورد تقدیر قرار گرفت.
۱۳۹۷/۲/۶ - ۰۹:۵۵
در نشست طلاب و اساتید مدرسه امام صادق(ع) قزوین مطرح شد؛
وصیت نامه امام(ره) در همه شئون فردی، اجتماعی و سیاسی رهنمود دارد
استاد حوزه علمیه قزوین گفت: اگر به وصیت نامه امام(ره) را که در جمیع شئون فردی، اجتماعی و سیاسی جامعه رهنمود داده است و راه اصیل اسلامی را پیش پای ملت ها گذاشته، عمل کنیم، آن روز می‏‏ شود گفت فرهنگ اصیل اسلامی در جوامع اسلامی ظهور پیدا کرده است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۶:۴۶
امام جمعه قم:
مردم نباید نسبت به شوراهای فرهنگ عمومی بیگانه باشند/ مطالبه‌گری فرهنگی نیازمند ادبیات خاصی است
حوزه/ تولیت آستان حضرت معصومه سلام‌الله علیها با اشاره به اینکه مردم نباید نسبت به شوراهای فرهنگ عمومی بیگانه باشند، گفت: اعضای شوراها باید نسبت به استفاده از مشورت معتمدین و افراد آگاه اهتمام داشته باشند چراکه کار فرهنگی نیازمند اجماع مردم است.
۱۳۹۶/۱۱/۲ - ۱۶:۰۵
رئیس شورای حوزه علمیه استان قزوین:
ترویج فرهنگ نماز در فضای مجازی، تهدیدها را به فرصت تبدیل خواهد کرد
حوزه/ امام جمعه قزوین گفت: ترویج فرهنگ نماز و قرآن با بهره‌گیری از فضای مجازی، تهدیدهای این حوزه را به فرصت تبدیل خواهد کرد.
۱۳۹۶/۹/۲۹ - ۱۰:۴۱