*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ \ ۹ ربيع الثاني ۱۴۴۰ \ Sunday, December 16, 2018
نماینده ولی فقیه در استان گلستان:
نباید صحنه تبلیغ در عرصه جهانی را رها کنیم/ تاکید بر تعامل و ارتباط صمیمی با برادران اهل سنت
حوزه/وهابیت نیز امروزه به شدت فعال و پرکار است و در بسیاری از کشورهای اسلامی گروه هایی را اعزام می کنند که در بین آنها هم پزشکان هستند و متخصصان امر کشاورزی حضور دارند و در این بین کارهای تبلیغی خود را انجام می دهند؛ مسیحیان تحت عنوان آموزش زبان در کشورها حضور می یابند.
۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۱۰:۴۹
نماینده مقام معظم رهبری در عراق:
حوادث اخیر منطقه موجب اشتیاق مردم به انقلاب و ایران شده است
حوزه/ نماینده مقام معظم رهبری در عراق تحولات سالهای اخیر منطقه را موجب روشن شدن چهره همه گروه ها و تمایل شدید مردم این منطقه به نظام اسلامی دانست.
۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۱۰:۴۴
سی و هفتمین سالگرد ارتحال علامه طباطبایی در قم برگزار شد
حوزه/ با حضور آیت الله العظمی مکارم شیرازی، سی و هفتمین سالگرد ارتحال علامه طباطبایی و ششمین همایش انجمن علمی ارتباطات و تبلیغ حوزه در قم برگزار شد.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۲۱:۳۰
حجت الاسلام اسدی نسب:
نگذاریم علوم سکولار در مغز جوانان دانشگاهی نفوذ پیدا کند
حوزه/ دبیر همایش ملی المیزان و علوم انسانی اسلامی گفت :اگر به قرآن اعتقاد داریم باید وارد عمل شویم و نگذاریم علوم سکولار در مغز جوانان در دانشگاه ها نفوذ پیدا کند. تفسیر المیزان از تفاسیر ارزشمندی است که برای هر عرصه ای از علوم انسانی می تواند منبعی غنی و راه گشا باشد.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۰۰:۲۸
استاد رشاد:
توضیح المسائل موضوعی و نهادی تولید نماییم
حوزه/ رئیس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با بیان اینکه بین علوم انسانی و فقه یک نوع موازات توأم با رقابت جدی است گفت: گفتمان مبتنی بر علوم انسانی مدرن و فقه در تضاد با هم هستند و این رقابت با تحقق پیروزی انقلاب اسلامی در ایران به اوج خود رسید.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۰۰:۱۵
آیت الله العظمی جوادی آملی:
مردم عمل می خواهند نه قول بی عمل/ بگیر و ببند آخرین گزینه باشد
حوزه/ حضرت آیت الله جوادی آملی گفتند: مردم عمل می خواهند نه قول بی عمل، باید با عمل جامعه را هدایت کرد و در این مسیر بگیر و ببند آخرین گزینه باشد.
۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۲۳:۵۸
با سخنرانی دو مرجع تقلید:
مراسم سالگرد ارتحال علامه طباطبایی در قم برگزار می شود
حوزه/ مراسم بزرگداشت سی و هفتمین سالگرد ارتحال مفسر قرآن علامه طباطبائی، طی دو شب متوالی در قم برگزار می شود.
۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۲۰:۲۶
آغاز دوره تخصصی یک ساله مهارت های بیان تفسیر در دارالقرآن علامه طباطبایی
حوزه/ سومین دوره تخصصی یک ساله مهارت های بیان تفسیر با هدف تربیت استاد متخصص تفسیر قرآن کریم در دارالقرآن علامه طباطبایی آغاز به کرد.
۱۳۹۷/۷/۲ - ۱۷:۵۸