*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵ \ الجمعة ٢١ ربيع الثاني ١٤٣٨ \ Friday, January 20, 2017
قطره ای از دریا؛
آیا انسان های گناهکار در هر زمان مسخ می شوند؟
حوزه/ كیفرهاى الهى اختصاص به قیامت ندارد، بلكه خداوند بعضى گناهان را در دنیا كیفر مى‏ دهد، تا براى مردم آن عصر و آیندگان درس عبرتى باشد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۴:۴۶
قطره ای از دریا؛
خداوند چگونه از انسان پیمان گرفت
حوزه/ خداوند براى آنكه بنى ‏اسرائیل بر پیمان خود استوار بمانند، به عنوان معجزه ‏اى دیگر، كوه طور را بالاى سر آنان قرار داد، تا هم قدرت خدا را ببینند و هم از مخالفت فرمان الهى بترسند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۰:۵۰
قطره ای از دریا؛
تأمین نیازهاى مادى مردم نیز دغدغه پیامبران بود
حوزه/ با آن كه حضرت موسى(ع) پیامبر بود و وظیفه ‏اش رساندن پیام خداوند به بنى ‏اسرائیل بود، امّا آبِ آشامیدنى قومش را نیز از خداوند طلب نمود.
۱۳۹۵/۱۰/۷ - ۱۰:۴۷
در گفت وگو با خبرگزاری «حوزه» مطرح شد؛
بهبود وضعیت جسمانی حجت‌الاسلام والمسلمین قرائتی
حوزه/ فرزند حجت‌الاسلام و المسلمین محسن قرائتی گفت: الحمدالله پدرم با دعای خیر مردم، طلاب عزیز و اساتید محترم رو به بهبودی هستند.
۱۳۹۵/۱۰/۶ - ۲۲:۰۵
قطره ای از دریا؛
علت شیوع طاعون در بنی اسرائیل چه بود؟
حوزه/ به بازى گرفتن دستور خداوند، باعث شد تا بار دیگر، بنی اسرائیل گرفتار كیفر الهى شوند و بیمارى طاعون در میان آنها شیوع پیدا كند.
۱۳۹۵/۱۰/۴ - ۱۵:۳۹
قطره ای از دریا؛
شرط آمرزش بنی اسرائیل
حوزه/ پس از گذران چهل سال در صحراى سینا، خداوند فرمان داد تا بنى اسرائیل براى آمرزش گناهشان، به معبدِ بیت ‏المقدس وارد شوند و براى استغفار، كلمه «حِطَّة» را تكرار كنند.
۱۳۹۵/۹/۳۰ - ۱۱:۵۶
قطره ای از دریا؛
وقتی ابرها با معجزه الهی متوقف می شوند
حوزه/ به قدرت خداوند، در آن بیابان خشك و سوزان، ابرها ظاهر شده و در برابر خورشید سایبان ساختند. درختانِ زمین و پرندگانِ آسمان، دو نوع غذا در اختیار آنان قرار دادند؛ یكى...
۱۳۹۵/۹/۲۳ - ۱۵:۲۱
حجت الاسلام والمسلمین قرائتی در اجلاس نماز:
همه نوع توسعه‌ای در کشور وجود دارد، ولی توسعه معنوی نه/ مسئولان فرهنگی در خواب اند
حوزه/ رئیس ستاد اقامه نماز با بیان این که همه نوع توسعه‌ای در کشور وجود دارد، ولی توسعه معنوی وجود ندارد، افزود: شهرک ها و مناطق مسکونی علی رغم توسعه و افزایش ساکنان آن، مسجد ندارند و این یعنی ضعف معنویت.
۱۳۹۵/۹/۱۸ - ۱۲:۰۳
قطره ای از دریا؛
پاسخ خداوند به درخواست نابجای قوم موسی (ع)
حوزه/ (قوم موسی) كه یك بار به گوساله ‏پرستى روى آورده بودند، این بار، براى خداپرستى، تقاضایى نابجا را مطرح كرده و از روى جهل و نادانى، یا لجاجت و بهانه ‏جویى گفتند: مى ‏خواهیم خدا را با چشم خود ببینیم .
۱۳۹۵/۹/۱۳ - ۱۰:۳۹
قطره ای از دریا؛
فرصتی که خداوند بعد از ارتکاب گناه به انسان می دهد
حوزه/ یكى از الطاف خداوند به بندگان آن است كه آنان را به محض انجام گناه، كیفر نمى‏ دهد، بلكه فرصت مى ‏دهد تا شاید از كار خود پشیمان شده و توبه كنند.
۱۳۹۵/۹/۷ - ۱۰:۰۵