*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ \ الخميس ٣ ذو القعدة ١٤٣٨ \ Thursday, July 27, 2017
استاد قرائتی:
مدارک حوزوی بر اساس هنرمندی طلاب در ارائه محتواهای دینی ارائه گردد
حوزه/ نخستین کارگاه مدیران مراکز آموزش های کاربردی حوزه های علمیه با سخنرانی استاد قرائتی و حضور جمعی از مدیران مراکز دانش افزایی حوزه های علمیه، در سازمان مرکزی جامعه المصطفی العالمیه برگزار شد.
۱۳۹۶/۴/۲۵ - ۰۸:۴۴
قطره ای از دریا؛
سابقه شرک و گناه مانع کسب مقام امامت است
حوزه / ازآیه ۱۲۴ بقره به بعد، ضمن هجده آیه، سخن از پیامبر بزرگ الهى، قهرمان توحید و معمار بناى كعبه است حضرت ابراهیم علیه‏السلام است، او با پیروزى در آزمایش‏هاى گوناگون الهى، به مقام امامت رسید.
۱۳۹۶/۴/۱۲ - ۱۱:۵۰
قطره ای از دریا؛
نباید اشخاص براى ما ملاك حق و باطل باشند
حوزه/ حق را بپذیریم اگرچه از جانب دیگران باشد. گمان نكنیم هر چه را من یا حزب و گروه من مى‏ گوید، حق است و هر چه را دیگران مى ‏گویند، باطل است ...
۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۲:۲۱
درس‌هایی از قرآن استاد قرائتی؛
پاسخ قرآن به شبهه توسل
حوزه/حجت الاسلام والمسلمین قرائتی گفت: وهابی‌ها توسل به غیر خدا و واسطه قرار دادن معصومین(ع) و شهدا را شرک می‌دانند، در حالی که توسل به شخص نیست، بلکه به مقام و جایگاهی است که نزد پروردگار دارد.
۱۳۹۶/۳/۲۵ - ۱۱:۱۷
استاد قرائتی بیان کرد:
چرا برای نفرین قاتل حضرت امیر(ع)، از کلمه قاتلان استفاده می کنیم؟
حوزه/ رئیس ستاد اقامه نماز کشور در پاسخ به این سؤال که چرا با وجود اینکه قاتل امیرمومنان(ع) یک نفر بود؛ ولی برای لعن از لفظ جمع« قاتلان» استفاده می کنیم؟ گفت: کسانی که به قتل امیرمؤمنان(ع) راضی بودند در این امر شریک هستند؛ یعنی این افراد با ابن ملجم پیوند مکتبی دارند.
۱۳۹۶/۳/۲۳ - ۱۷:۱۱
استاد قرائتی در دوره مهارت های تبلیغ:
روحانیون بدون مطالعه منبر نروند
حوزه/ رئیس ستاد اقامه نماز گفت: در مجلسی از آیت الله فلسفی خواستند سخنرانی کند، ایشان گفتند که مطالعه نکرده ام، ولی از آنجا که مردم اصرار کردند، ایشان منبر رفته و گفتند که سخنرانی بی مطالعه خیانت به مردم است و از منبر پایین آمدند.
۱۳۹۶/۳/۱۷ - ۰۹:۲۸
درس‌هایی از قرآن استاد قرائتی؛
حقارت آمریکا مرهون تلاش‌های امام راحل است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین قرائتی گفت: ؛ امام خمینی(ره) دست چپاول‌گران و غارتگران را از این سرزمین قطع کرد و تلاش‌های ایشان سبب تحقیر آمریکا در ایران شد.
۱۳۹۶/۳/۱۴ - ۱۸:۳۰
رئیس ستاد اقامه نماز:
خشمگین شدن دشمن از فعالیت ما، عمل صالح محسوب می شود
حوزه/ رئیس ستاد اقامه نماز ابراز کرد: موضع گیری، عبادت و حتی ساخت موشکی که موجب خشمگین شدن دشمن شود، عمل صالح است.
۱۳۹۶/۳/۱۱ - ۱۲:۴۲
استاد قرائتی در دوره «مهارت های تبلیغ در قرآن»:
مدرک گرایی آفت هویت طلبگی است/ مزه قرآن را بچشیم و بچشانیم
حوزه/ رئیس ستاد اقامه نماز، مدرک گرایی را آفت هویت طلبگی دانست و با اشاره به ضرورت انس با قرآن، گفت: باید دستمان از قرآن و حدیث پر باشد.
۱۳۹۶/۳/۱۰ - ۱۶:۴۴
قطره ای از دریا؛
گروه‏گرایى ‏هاى نابجا، انسان را به كارهای جاهلانه مى‏ كشاند
حوزه/ یكى دیگر از افكار و عقاید باطل اهل كتاب كه براى حق جلوه دادنِ دین خود مطرح مى ‏كردند آن بود كه هر كدام پیامبر خود را فرزند خدا مى‏ دانستند.
۱۳۹۶/۳/۴ - ۱۷:۵۱