*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ \ ۱۵ رمضان ۱۴۴۰ \ Tuesday, May 21, 2019
توسط حجت الاسلام قرائتی؛
درس «تقوا» در دیدگاه قرآن کریم بررسی می شود
حوزه/ حجت‎الاسلام و المسلمین قرائتی، در برنامه شنبه ۲۸ اردیبهشت «درس‎هایی از قرآن» درباره برکات تقوا در زندگی صحبت می‌کند.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۱۴:۱۵
روایت حجت الاسلام قرائتی از گام دوم انقلاب در شبکه شما
حوزه/ سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین قرائتی با موضوع بیانیه گام دوم انقلاب هر شب از شبکه شما پخش می‌شود.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۱۳:۴۶
قطره ای از دریا؛
خداوند متعال در قرآن چگونه با اهل کتاب سخن گفته است؟
حوزه/ قُلْ يا أَهْلَ الْکِتابِ لِمَ تَکْفُرُونَ بِآياتِ اللَّهِ وَ اللَّهُ شَهيدٌ عَلي‏ ما تَعْمَلُونَ/ بگو: اى اهل كتاب، چرا به آیات خداوند كفر مى‏ ورزید، با آنكه خداوند بر اعمال شما گواه است.
۱۳۹۸/۲/۸ - ۲۱:۰۰
نامه نوروزی غیراداری استاد قرائتی به مسئولان و مردم
حوزه/ رئیس ستاد اقامه نماز در توصیه های نوروزی با عنوان «نامه ای غیر اداری از همکار و دوست شما»، آورده است: ده ها نمونه کار مفید را می توان در لابلای دید و بازدیدها انجام داد و چون انجام این کار براساس بخشنامه و اجبار و شرح وظیفه نیست، و فقط برای خداست، حتماً از نصرت ها و امدادهای الهی بهره مند خواهیم شد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۴:۳۶
پرسش های مهم، پاسخ های کوتاه (۱۹)؛
آیا انتظار امام زمان(عج) به معناى بى ‏تفاوتى در برابر ظلم و فساد است؟
حوزه/ ما در زمستان منتظر فرارسیدن تابستان هستیم، ولى انتظار تابستان به آن معنا نیست كه در زمستان بلرزیم و اتاق خود را گرم نكنیم. در زمان غیبت امام زمان علیه السلام نیز باید ...
۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۰۱:۰۰
پرسش های مهم، پاسخ های کوتاه (۱۸)؛
چرا خدا به ستمگران و گنهكاران مهلت مى ‏دهد؟
حوزه/ سازمان آب و برق، به تمام منازل آب و برق مى‏رساند، این صاحبان منازلند كه مى‏توانند از این آب و برق استفاده صحیح كنند یا نادرست. داوند انسان را آزاد و مختار آفرید و ...
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۰۴:۰۰
قطره ای از دریا؛
چرا مُرتد مورد لعنت خدا، فرشتگان و مردم قرار می گیرد؟
حوزه/ آنان (كه با آن همه دلایل روشن و سابقه‏ ى ایمان، مرتدّ شدند،) كیفرشان آن است كه لعنت خدا و فرشتگان و عموم مردم بر آنان باشد.
۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۲۱:۰۰
قطره ای از دریا؛
گناهی که پنج تهدید خدای متعال را به دنبال دارد
حوزه/ همانا كسانى كه پیمان خدا و سوگندهاى خودشان را به بهاى ناچیزى مى ‏فروشند، آنان برایشان نصیبى در آخرت نیست و خداوند در قیامت با آنها سخن نمى ‏گوید و به آنان نیز نظر (لطف) نمى‏ كند، آنها را (از گناه) پاك نمى ‏سازد و براى آنان عذابى دردناك است.
۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۴:۵۰
نامه ۲۰ بندی استاد قرائتی به رئیس نهاد رهبری در دانشگاه ها
حوزه/ رئیس ستاد اقامه نماز کشور، طی نامه ای به حجت الاسلام والمسلمین رستمی، رئیس نهاد رهبری در دانشگاه های کشور، به ویژگی های خاص و بالقوه دانشگاهیان در حوزه علوم دینی اشاره کرده و نکاتی را یادآور شدند.
۱۳۹۷/۱۰/۱ - ۱۴:۰۶
قطره ای از دریا؛
قرآن کریم چه خدمتی به حضرت مسیح(ع) انجام داد
حوزه/ رویدادهایى كه از زبان وحى به ما رسیده ‏اند، براساس حقّ هستند. داستان ‏هاى قرآنى، همه از این نوع هستند و در آنها وهم، خیال، دروغ و نادرستى راه ندارد.
۱۳۹۷/۹/۲۱ - ۲۲:۲۷