*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ \ ۱۱ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Thursday, January 17, 2019
سردبیر خبرگزاری حوزه، رئیس مجمع بسیج رسانه استان قم شد
حوزه/ رئیس مجمع بسیج رسانه استان قم ظهر امروز با برگزاری انتخابات اعضای مجمع در مرکز آموزشی شهید آیت الله سعیدی قم، انتخاب شد.
۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۲۰:۰۰
در اولین جشنواره خبرگزاری ها و مطبوعات استان قم:
سردبیر خبرگزاری حوزه حائز رتبه شد
حوزه/ حسن صدرایی عارف در اولین جشنواره خبرگزاری ها و مطبوعات استان قم در بخش ویژه حائز رتبه دوم شد.
۱۳۹۷/۵/۱۷ - ۱۶:۱۲
سردبیر خبرگزاری حوزه:
زمینه حضور تمام نهادهای حوزوی در خبرگزاری حوزه برای ارائه دستاوردها فراهم است
حوزه/ رسانه رسمی حوزه های علمیه آماده است تا زمینه را برای اعلام دستاوردهای علمی و پژوهشی تمام نهادهای حوزوی در خبرگزاری حوزه ایجاد نماید تا بتوانند به ارائه خروجی های خود بپردازند.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۱۳:۲۰
سردبیر خبرگزاری حوزه:
صفحه ویژه بانوان در خبرگزاری حوزه راه اندازی می شود
حوزه/ هم اینک بانوان طلبه سهم زیادی در اخبار خبرگزاری حوزه ندارند و حتی در انتشار اخبار حوزه های خواهران به گفت و گو با مدیران ارشد – که عمدتا آقایان هستند- بسنده کرده ایم حال آنکه بانوان طلبه و همچنین اساتید حوزه های خواهران، فعالیت های متنوع آموزشی، پژوهشی، تبلیغی و فرهنگی دارند...
۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۵:۳۱
به میزبانی حوزه علمیه امام خمینی(ره) ازگل؛
کارگاه «ارتقاء سواد رسانه ای طلاب» در تهران برگزار شد
حوزه/ چهارمین کارگاه از سلسله کارگاه های «ارتقاء سواد رسانه ای طلاب» با همکاری مشترک مرکز مدیریت حوزه علمیه استان تهران و خبرگزاری رسمی حوزه، در مدرسه علمیه امام خمینی(ره) ازگل تهران برگزار شد.
۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۱۴:۰۰
دبیر شورای عالی حوزه علمیه خراسان:
شورای عالی حوزه خراسان دغدغه مند است/ فعالیت ۷۰ مشاور در ۶ کمیسیون تخصصی
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین فرزانه در دیدار سردبیر خبرگزاری حوزه گفت: امروزه با توجه به شرایط حوزه، جامعه و نظام با انبوهی از کارها در شورای عالی حوزه خراسان رو به رو هستیم و به طور قطع با همت و جهد نیروهای تلاشگر می توان کارهای خوبی انجام داد.
۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۱۲:۴۳
دختر هندی – کشمیری در مصاحبه با حوزه مطرح کرد:
ماجرای هجرت دختر بودایی برای تحصیل در ایران/ ایستگاه صلواتی هندوها برای امام حسین(ع)
اختصاصی حوزه / در «گجرات» راهپیمایی‌های عزاداری‌های عاشورا از معبد هندوها آغاز می‌شود. ما به آن «سبیل‌گاه» می‌گوییم. غذا و آب به نام نذری امام حسین (ع) پخش می‌کنند. و شما به آن «ایستگاه صلواتی» می‌گویید. این ایستگاه‌ها توسط هندوها برپا شده و آن‌ها هستند که در این امر مشارکت دارند...
۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۴:۳۹
در مصاحبه با مدیر امور اسلامی در برزیل عنوان شد
نیم نگاهی به وضعیت ۵ / ۳ میلیون مسلمان در برزیل
برزیل و قاره آمریکا بستر بسیار مساعدی برای تبلیغ و پذیرش اسلام است و مردم برزیل احترام زیادی برای مسلمانان قائل هستند... برزیل قلب تپنده آمریکای لاتین است و اکثر مهاجران مسلمان این قاره نیز در برزیل سکونت دارند.
۱۳۹۳/۹/۱۰ - ۱۵:۲۵
خاطره ای از دیدار با جرج جرداق در بیروت
در برهه‌ای از تاریخ، حضرت علی‌ را با آن همه عظمت علمی و معنوی، مورد هجوم و دشنام قرار می‌دادند و این نمونه‌های تاریخی، درس بزرگی برای ماست.
۱۳۹۳/۸/۱۵ - ۱۴:۱۱