*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ \ ۱۹ شعبان ۱۴۴۰ \ Wednesday, April 24, 2019
آیت الله اعرافی به جمع زائرین سرزمین نور پیوست
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه کشور، عصر امروز با حضور در یادمان بیت‌المقدس، به جمع زائرین سرزمین نور پیوست.
۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۸:۴۴
امام جمعه بیرجند: انسانی که ایمان داشته باشد مقام و صندلی برایش ارزشی ندارد
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: کسی که ایمان ندارد، هنگامی که به مسئولیتی می رسد صندلی و مقام برایش ارزش می شود و انجام وظیفه برایش مهم نیست، اما آن فردی که ایمان دارد، به صندلی هیچگونه توجهی نمی کند بلکه به وظیفه اش نگاه کرده و برای به نتیجه رساندنش تلاش می کند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۴:۱۷
کارشناس فرهنگی و راوی راهیان نور:
راهیان نور قدمی در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب است
حوزه/کارشناس فرهنگی و راوی راهیان نور گفت: راهیان نور گامی در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب است که توسط رهبری مورد تاکید قرار داده شده است .
۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۱:۲۷
آیت الله جنتی در اجلاس ششم خبرگان:
ترامپ با ذلت به عراق رفت، رئیس جمهور ایران با عزت/ مسئولان تا می توانند به مردم خدمت کنند
حوزه/ رئیس مجلس خبرگان رهبری، حضور در صحنه مردم را ثمره خون شهدا دانست و گفت: چه ذلتی از این بالاتر که ترامپ با این همه هزینه در عراق، مجبور است با خفت و با چراغ خاموش به این کشور سفر کند؟! اما رئیس جمهور ما با عزت و به صورت رسمی به عراق سفر می کند و مورد استقبال قرار می گیرد. این نشان عزت جمهوری اسلامی است.
۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۰۹:۱۶
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین:
پیام شهدای مدافع حرم، تبعیت از ولی فقیه و حفظ انقلاب است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در قزوین گفت: پیام شهدای مدافع حرم، تبعیت از ولی فقیه و حفظ انقلاب اسلامی است و این گوهرهای ارزشمند با تشخیص به موقع، از خطر دشمنی که در حال توسعه وگسترش بود به خوبی آگاه شده و با گذشتن از جان شیرین، ریشه آن را سوزاندند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۸:۱۱
در مراسم تجلیل از اساتید حوزه قزوین تاکید شد:
شهدا درس زندگی و مسیر واقعی را به جوانان نشان می دهند
حوزه/ استاد حوزه علمیه قزوین گفت: حفظ انقلاب اسلامی مرهون شهدایی است که هر کدام با داشتن ویژگی های منحصر به فرد می توانند درس زندگی و مسیر واقعی را به جوانان نشان دهند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۶:۲۸
عضو نخبگان تبلیغ دفتر تبلیغات اسلامی:
برخی هنرمندان پیاده نظام فرهنگی لیبرالیسم شده اند
حوزه/ایزدخواه با بیان اینکه برخی هنرمندان پیاده نظام فرهنگی لیبرالیسم شده اند و ارزش ها را مورد هجمه قرار می دهند، گفت: امریکا گفت نمی خواهد شعارهای بزرگ را از ملت ایران بگیرید بلکه فقط کافی است سطح فکر مردم را پایین بیاورید و خودشان زمین می خورند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۱:۳۷
مسئول نمایندگی ولی فقیه درسپاه حفاظت هواپیمایی:
امروز وقت پاسخگو بودن کسانی است که پنج سال ما را به عقب راندند
حوزه/ کنگره شهدای طلبه و روحانی شرق استان کرمان، با سخنرانی مسئول نمایندگی ولی فقیه درسپاه حفاظت هواپیمایی کشور، در شهرستان بم برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۱:۲۲
دومین سالگرد شهدای "سیهون شریف" در پاکستان برگزار شد+ تصاویر
حوزه/ سالگرد شهدای حادثه تروریستی زیارتگاه لعل شهباز قلندر در منطقه سیهون شریف از ایالت پاکستان توسط مجلس وحدت المسلمین پاکستان برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۲/۶ - ۱۸:۰۴
تولیت مدرسه علمیه شهرستان بویین زهرا:
مسئولین رفع مشکلات مردم را اولویّت جدی خود قرار دهند
حوزه/ تولیّت مدرسه علمیه شهرستان بویین زهرا گفت: مسئولین باید بهبود وضع معیشت و رفع مشکلات مردم را اولویت جدی خود قرار دهند.
۱۳۹۷/۱۲/۳ - ۱۱:۲۶