*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ \ ۱۰ رمضان ۱۴۳۹ \ Saturday, May 26, 2018
حجت الاسلام والمسلمین جوادی آملی:
بنیاد اسراء در مرحله تأسیس نظامات خود است/ نیازمند زمان برای رسیدن به نقطه مطلوب هستیم
حوزه/ برای رسیدن به نقطه مطلوب، نیازمند به فعالیت های بسیار در عرصه های گوناگون هستیم؛ چراکه ما همچنان در مرحله تأسیس نظام آموزشی، پژوهشی، فرهنگ و رسانه بوده و باید در این راه تلاش های بسیاری داشته باشیم.
۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۱۳:۵۵
قائم مقام بنیادبین المللی علوم وحیانی اسراء:
با وجود شخصیت آیت الله العظمی جوادی انتظارات بسیاری از بنیاد اسراء وجود دارد
حوزه/ بنیاد اسراء یکی از فرصت های خوبی است که بحمدالله مستظهر به شخصیت وارسته و فرزانه حضرت آیت الله جوادی آملی است؛ مرجعی که در عین مرجعیت، فقاهت و اصولی بودن، فیلسوف، ادیب و ... بوده و این بنیاد با تکیه بر این بزرگ مرد، وظایف بسیاری را در پیش روی خود داشته و دنیا نیز انتظارات بسیاری از آن خواهد داشت.
۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۱۳:۵۴
با حضور نماینده مدیر حوزه های علمیه؛
قائم مقام ریاست بنیاد علوم وحیانی اسراء معرفی شد
حوزه/ طی مراسمی حجت الاسلام والمسلمین حسن مولایی به عنوان قائم مقام بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسراء معرفی شد.
۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۱۳:۲۴
مسئول مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه:
حوزه تمدن ساز را به دنیا معرفی کنیم
حوزه/ امروز نظام جمهوری اسلامی در جهان به الگویی برای ملت ها و دولت ها تبدیل شده و هر اتفاقی در ایران بیفتد در سایر کشورها تاثیرگذار است.
۱۳۹۵/۱۲/۷ - ۱۶:۲۵
یادداشت مدیرمسئول
قصور و تقصیرهای ما در جهانی‌ سازی انقلاب!
حوزه/ در سال ‌های اخیر، مقام معظم رهبری در فرازهای وافری از فرمایشات خود بر ارائه «الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت» تأکید داشته و رأساً به برگزاری نشست ‌هایی با حضور کارشناسان و صاحب ‌نظران پرداخته و این موضوع را مورد بررسی قرار داده ‌اند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۰:۴۳
یادداشت مدیر مسئول
پلاسکو، یک‌هزارم زلزله تهران!
حوزه/ سوگ سنگین ملت در این حادثه ناگوار گرچه تجربه تلخ تاریخی است، اما می‌تواند و باید با درس‌های ماندگار، شاخص و دلیل راه برای مردم و مسئولان گردد.
۱۳۹۵/۱۱/۶ - ۱۰:۴۶
یادداشت مدیرمسئول
پلاسکو و آوارهای شبهات فقهی!
حوزه/ گروه‌ها و سازمان‌های مختلف، هر یک از نگاه خود به این حوادث می‌نگرند و برخی در تاریخ خود، تعامل تأثیرگذاری را با این رویدادهای‌ تلخ ثبت کرده‌اند.
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۳:۰۴
یادداشت مدیر مسئول؛
انقلاب در علوم انسانی
حوزه/ رسیدن به اهداف انقلاب بدون دگرگون ‌سازی داده ‌های دانش غرب به ما، امکان ‌پذیر نیست؛ شاید بشود شعر و شعار تحول اجتماعی را آسان سرود، اما نگاه تأمل ‌انگیز به عرصه اقتصاد، فرهنگ،....
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۷:۲۲
یادداشت مدیرمسئول/ درس همدلی و همگامی
حوزه/ارتحال اندوه‌بار یار دیرین امام خمینی‌ قدس‌سره و مقام معظم رهبری دامت‌برکاته، آیةالله‌ هاشمی رفسنجانی در این هفته، محافل سیاسی و اجتماعی و عرصه‌های رسانه‌ای کشور را تحت‌الشعاع خود قرار داد و ...
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۳:۲۹