*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ \ الثلاثاء ٣ رجب ١٤٣٩ \ Tuesday, March 20, 2018
حجت الاسلام والمسلمین جوادی آملی:
بنیاد اسراء در مرحله تأسیس نظامات خود است/ نیازمند زمان برای رسیدن به نقطه مطلوب هستیم
حوزه/ برای رسیدن به نقطه مطلوب، نیازمند به فعالیت های بسیار در عرصه های گوناگون هستیم؛ چراکه ما همچنان در مرحله تأسیس نظام آموزشی، پژوهشی، فرهنگ و رسانه بوده و باید در این راه تلاش های بسیاری داشته باشیم.
۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۱۳:۵۵
قائم مقام بنیادبین المللی علوم وحیانی اسراء:
با وجود شخصیت آیت الله العظمی جوادی انتظارات بسیاری از بنیاد اسراء وجود دارد
حوزه/ بنیاد اسراء یکی از فرصت های خوبی است که بحمدالله مستظهر به شخصیت وارسته و فرزانه حضرت آیت الله جوادی آملی است؛ مرجعی که در عین مرجعیت، فقاهت و اصولی بودن، فیلسوف، ادیب و ... بوده و این بنیاد با تکیه بر این بزرگ مرد، وظایف بسیاری را در پیش روی خود داشته و دنیا نیز انتظارات بسیاری از آن خواهد داشت.
۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۱۳:۵۴
با حضور نماینده مدیر حوزه های علمیه؛
قائم مقام ریاست بنیاد علوم وحیانی اسراء معرفی شد
حوزه/ طی مراسمی حجت الاسلام والمسلمین حسن مولایی به عنوان قائم مقام بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسراء معرفی شد.
۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۱۳:۲۴
مسئول مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه:
حوزه تمدن ساز را به دنیا معرفی کنیم
حوزه/ امروز نظام جمهوری اسلامی در جهان به الگویی برای ملت ها و دولت ها تبدیل شده و هر اتفاقی در ایران بیفتد در سایر کشورها تاثیرگذار است.
۱۳۹۵/۱۲/۷ - ۱۶:۲۵
یادداشت مدیرمسئول
قصور و تقصیرهای ما در جهانی‌ سازی انقلاب!
حوزه/ در سال ‌های اخیر، مقام معظم رهبری در فرازهای وافری از فرمایشات خود بر ارائه «الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت» تأکید داشته و رأساً به برگزاری نشست ‌هایی با حضور کارشناسان و صاحب ‌نظران پرداخته و این موضوع را مورد بررسی قرار داده ‌اند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۰:۴۳
یادداشت مدیر مسئول
پلاسکو، یک‌هزارم زلزله تهران!
حوزه/ سوگ سنگین ملت در این حادثه ناگوار گرچه تجربه تلخ تاریخی است، اما می‌تواند و باید با درس‌های ماندگار، شاخص و دلیل راه برای مردم و مسئولان گردد.
۱۳۹۵/۱۱/۶ - ۱۰:۴۶
یادداشت مدیرمسئول
پلاسکو و آوارهای شبهات فقهی!
حوزه/ گروه‌ها و سازمان‌های مختلف، هر یک از نگاه خود به این حوادث می‌نگرند و برخی در تاریخ خود، تعامل تأثیرگذاری را با این رویدادهای‌ تلخ ثبت کرده‌اند.
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۳:۰۴
یادداشت مدیر مسئول؛
انقلاب در علوم انسانی
حوزه/ رسیدن به اهداف انقلاب بدون دگرگون ‌سازی داده ‌های دانش غرب به ما، امکان ‌پذیر نیست؛ شاید بشود شعر و شعار تحول اجتماعی را آسان سرود، اما نگاه تأمل ‌انگیز به عرصه اقتصاد، فرهنگ،....
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۷:۲۲
یادداشت مدیرمسئول/ درس همدلی و همگامی
حوزه/ارتحال اندوه‌بار یار دیرین امام خمینی‌ قدس‌سره و مقام معظم رهبری دامت‌برکاته، آیةالله‌ هاشمی رفسنجانی در این هفته، محافل سیاسی و اجتماعی و عرصه‌های رسانه‌ای کشور را تحت‌الشعاع خود قرار داد و ...
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۳:۲۹