*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ \ السبت ٠ صفر ١٤٣٩ \ Saturday, October 21, 2017
معاون پژوهش حوزه علمیه لرستان خبر داد:
ارائه مشاوره های پژوهشی در مدارس لرستان
معاون پژوهش حوزه علمیه لرستان از ارائه مشاوره‌های پژوهشی زیر نظر اساتید اخلاق و پژوهش برای طلاب مدارس علمیه این استان خبر داد.
۱۳۹۶/۷/۱۲ - ۰۲:۵۰
نویسنده مسلمان آمریکایی «مشاوره آن‌لاین نویسندگی» راه اندازی کرد
حوزه/یک نویسنده مسلمان نیویورکی که به دلیل رمان‌های موفق بین‌المللی خود از شهرت برخوردار شده، قصد دارد یک برنامه «مشاوره نویسندگی آنلاین» برای ارائه مشاوره لازم به نویسندگان جوان به ویژه مسلمانان ارائه دهد.
۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۱۴:۰۲
کارشناس مرکز مشاوره حوزه علمیه قم بررسی کرد:
شیوه های تربیت نوجوان
حوزه/ حجت الاسلام آقاجانی گفت: کمک به نوجوان، واکنشی عمل نکردن، پرهیز از مقایسه، اجتناب از تناقض در رفتار و کمک به تصمیم گیری نوجوان از وظایف مربیان تربیتی به شمار می رود.
۱۳۹۶/۶/۲۴ - ۱۹:۵۷
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران لرستان خبر داد:
ارائه خدمات مشاوره ای در مدارس خواهران لرستان
حوزه/ معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان لرستان گفت: فضاسازی و ایجاد فضایی آرام و فرهنگی برای مشاوره به طلاب از جمله رسالت ها و وظایف مشاوران در مدارس علمیه است .
۱۳۹۶/۶/۱۹ - ۱۶:۰۱
مسئو ل فرهنگی خواهران آستان مقدس حضرت معصومه(س) خبرداد:
ارائه ۲۷۵ مشاوره در زمنیه خانواده و ازدواج ویژه بانوان در مرداد ۹۶
حوزه/ مسئول فرهنگی خواهران آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها از ارائه ۲۷۵مورد مشاوره در زمینه خانواده و ازدواج به بانوان در مردادماه سال جاری در آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها خبرداد.
۱۳۹۶/۶/۱ - ۰۸:۵۱
مسئول مرکز مشاوره حوزه خراسان خبر داد:
ارائه مشاوره به ۴ هزار و ۵۰۰ طلبه جدیدالورود خراسان
حوزه/ مسئول مرکز مشاوره معاونت فرهنگی اجتماعی حوزه علمیه خراسان از برگزاری جلسات مشاوره برای بیش از ۴۵۰۰ طلبه جدیدالورود این حوزه خبر داد.
۱۳۹۶/۵/۲۹ - ۱۳:۱۳
حجت الاسلام عظیمی وند تبیین کرد:
ضرورت مساله مشاوره در فرایند پذیرش طلبه
حجت الاسلام عظیمی وند گفت: در فرایند پذیرش سعی شده افرادی را که از جهت هوش و استعداد علمی بالا هستند، پذیرش کنیم و همچنین تمامی مدارس را در یک سطح علمی و استعدادی گزینش کرده ایم تا خلا علمی در مدرسه ای ایجاد نشود.
۱۳۹۶/۴/۲۸ - ۱۶:۵۷
مدیر عامل جامعه خیرین حوزه های علمیه خواهران:
مشارکت یک هزار و ۴۰۰ خیّر در ساخت و توسعه مدارس علمیه خواهران
حوزه/ مدیر عامل جامعه خیرین حوزه های علمیه خواهران گفت: هزار و ۴۰۰ خیر در کشور به حوزه های علمیه خواهران کمک می کنند و تاکنون هزینه ساخت نیمی از ۴۵۰ حوزه علمیه خواهران در کشور را پرداخت کرده اند.
۱۳۹۶/۴/۲۲ - ۰۹:۲۹
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران فارس خبر داد:
آموزش برخط کارشناسان مشاوره/ راه اندازی دفاتر مشاوره در مدارس
حوزه / معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران فارس از راه اندازی دفاتر مشاوره در مدارس و برگزاری دوره پودمانی مجازی و آموزش برخط کارشناسان مشاوره خبر داد.
۱۳۹۶/۴/۱۴ - ۰۸:۵۴