*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ \ ۴ ذو الحجة ۱۴۳۹ \ Thursday, August 16, 2018
علمای لبنان در جهت مخالفت با تحریم ها با ایران اعلام همبستگی کردند
حوزه/ علمای لبنان برای مخالفت با تحریم ها و فشار های آمریکا علیه ایران و در آستانه دوازدهمین سالگرد پیروزی جنگ ۳۳ روزه، نشستی در مقر جنبش امت در بیروت برگزار کردند.
۱۳۹۷/۵/۲۴ - ۰۷:۰۰
جنبش جهاد اسلامی:
امت اسلام حق دارد که به تمامی جنایت های رژیم اشغالگر پاسخ دهد
حوزه/ جنبش جهاد اسلامی فلسطین حمله اشغالگران اسرائیلی به پایگاه آموزش نظامی مقاومت که منجر به شهادت دو تن شد را به معنی بی ارزش شمردن تلاش های انجام گرفته برای توقف جنگ دانست و گفت: این اقدام جنایتی است که پوشالی بودن پیشنهاد های ارائه شده را نشان می دهد.
۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۲۲:۲۰
در کنفرانس "فلسطین در افق روابط ترکیه و ایران" تاکید شد:
انقلاب اسلامی، ایران را در صف حامیان فلسطین قرار داد/ روابط ایران و ترکیه بازتاب مستقیمی بر مسئله فلسطین دارد
حوزه/ انجمن "گفتگو برای وحدت" یک کنفرانس گفتگویی سیاسی تحت عنوان "فلسطین در افق روابط ترکیه و ایران" در مرکز جنبش امت لبنان با حضور علما، متفکرین، سیاستمداران، اهالی رسانه و اساتید دانشگاه برگزار شد.
۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۲۱:۰۵
خطبای جمعه لبنان:
ایران می تواند با تدبیر رهبری و صبر مردم از بحران اقتصادی عبور کند
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های نماز جمعه لبنان تحریم های اقتصادی آمریکا علیه ایران را محور سخنان خود قرار داده،‌ اشاره کردند: آمریکا فشار خود را علیه جمهوری اسلامی ایران افزایش داده تا مانع گسترش قدرت و پیشرفت ایران شود.
۱۳۹۷/۵/۱۳ - ۱۳:۵۸
معاون دبیرکل عمل اسلامی بحرین در گفتگو با«حوزه»:
حج یکی از نماد های تقویت وحدت اسلامی است که نیازمند مدیریت قدرتمند و خالصانه است
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین عبد الله الصالح گفت: در زمانی که غرب و شرق برای تضعیف کشور های اسلامی و تسلط بر آن تلاش می کنند، حج فرصت بزرگی برای وحدت در تمامی افکار و دیدگاه ها از جمله مسئله فلسطین و قدس شریف است.
۱۳۹۷/۵/۱۱ - ۲۰:۵۹
نایب رئیس جنبش "سازندگی ملی" الجزایر:
برای انسجام و ارتباط میان شیعه و اهل سنت تلاش می کنیم
حوزه/شیخ زهیر جعید هماهنگ کننده جبهه عمل اسلامی لبنان و اعضای شورای رهبری این جبهه از هیئتی از جنبش "سازندگی ملی الجزایر" به ریاست احمد الدان نایب رئیس این جنبش و عفون میلود عضو پارلمان الجزایر استقبال کردند.
۱۳۹۷/۵/۱۱ - ۱۶:۲۴
سخنگوی انجمن پیشاهنگان اسلامی الجزایر:
فلسطین یک مسئله اساسی برای ملت الجزایر است
حوزه/ سخنگوی انجمن پیشاهنگان اسلامی کشور الجزائر طی یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد که مسئله فلسطین و دفاع از مردم مظلوم غزه مسئله مورد اتفاق ملت الجزایر است و هیچ گونه اختلاف نظری در این مورد در بین مردم کشورمان وجود ندارد.
۱۳۹۷/۵/۱۰ - ۰۳:۳۰
تجمع علمای مسلمان لبنان:
مشکلات زندگی به خاطر عدم التزام مسلمانان به تعالیم اسلام است
حوزه/ شیخ حسان عبد الله رئیس هیئت مدیره تجمع علمای مسلمان و شیخ ماهر مزهر در همایش سالانه وحدت اسلامی که تحت عنوان "اسلام مدیر زندگی" در لندن برگزار شد، شرکت کردند.
۱۳۹۷/۵/۹ - ۱۵:۱۶
شهردار مراکشی نام‌های فلسطینی برای خیابان ها انتخاب کرد
حوزه/ شهرداری شهر آگادیر کشور مراکش نام بعضی از خیابان های این شهر را تغییر داد و برای زنده نگه داشتن مسئله فلسطین، نام شهرهای فلسطین را برای آنها انتخاب کرد.
۱۳۹۷/۴/۳۱ - ۰۴:۲۰
جریان الوفاء الاسلامی بحرین:
تصویب قانون ملت ـ دولت یهودی، افزایش نسل کشی علیه فلسطین است
حوزه/ جریان الوفاء الاسلامی بحرین گفت: تصویب قانون ملت ـ دولت یهودی از سوی رژیم صهیونیستی، نشانگر نژاد پرستی این رژیم جعلی است و هدف آن یهودی سازی سرزمین، ملت و فرهنگ فلسطین است.
۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۲۲:۳۰