*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۴ رجب ۱۴۴۰ \ Thursday, March 21, 2019
روحانی شیعه لبنانی:
مسئله فلسطین قابل مبادله نیست و بخشی از اعتقادات ما است
حوزه/ هیئتی از کمپین جهانی بازگشت به فلسطین متشکل از شیخ یوسف عباس و شیخ ادیب یاسرجی با حجت الاسلام سید علی فضل الله روحانی شیعه و امام جمعه بیروت دیدار و پیرامون فعالیت های این کمپین به مناسبت روز زمین گفتگو کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۰:۰۸
عضو تجمع علمای مسلمان در گفتگو با حوزه:
سازمان ملل به اسم مستضعفین جهان به یهودیان محبت می‌کند/ بعضی از علمای مسلمان در مسیر آمریکا و حامیان تروریسم حرکت می‌کنند
حوزه/شیخ محمد قدوره رئیس مرکز بدرالکبری و عضو تجمع علمای مسلمان لبنان گفت: هدف از عادی سازی روابط با صهیونیستی ها، حمایت از تاج و تخت و حکومت است تا بتوانند مدت بیشتری در حکومت بمانند و مسائلی مثل دشمنی، انتحار، تحریک، کشتار و غیر آن مانعی بر سر راه وحدت هستند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۵:۱۱
جبهه عمل اسلامی لبنان:
کشور های عربی و اسلامی برای یاری مسجد الاقصی و دفاع از آن وارد عمل شوند
حوزه/ جبهه عمل اسلامی، دولت ها و سازمان های عربی و اسلامی را به اقدام برای یاری مسجد الاقصی و دفاع از آن دعوت کرد و از آنان خواست نسبت به مسئله فلسطین بی توجه نباشند و دست روی دست نگذارند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۱۲:۲۰
سفیر سوریه در لبنان: مسئله فلسطین قطب نمای سوریه است
حوزه/ علی عبدالکریم علی سفیر سوریه در لبنان تاکید کرد: مسئله فلسطین قطب نمای سوریه است و این کشور در قبال فلسطین کوتاهی نخواهد کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۲۱:۰۵
علمای فلسطین در دیدار شیخ نعیم قاسم:
عادی سازی روابط با اسرائیل خیانت به قرآن است/ فلسطین به عنوان قلب تپنده امت باقی خواهد ماند
حوزه/ شورای علمای فلسطین به ریاست شیخ حسین قاسم با شیخ نعیم قاسم معاون دبیر کل حزب الله لبنان دیدار کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۰۹:۴۹
جبهه عمل اسلامی لبنان و مسئولین دینی داغستان عنوان کردند:
دین اسلام، دین انسانیت و عدالت است/ همکاری برای معرفی اسلام به دور از افراطی گری
حوزه/ شیخ زهیر جعید عضو ارشد جبهه عمل اسلامی لبنان از هیئتی به نمایندگی از مدیریت امور دینی جمهوری داغستان استقبال و پیرامون امور عمومی اسلامی و مشترک به ویژه در خصوص نقش مسلمانان در روسیه و حضور دینی و سیاسی آنان بحث و گفتگو کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۱۷:۴۴
علمای مسلمان لبنان و فلسطین:
عادی سازی روابط با اسرائیل شرعاً و قانوناً جایز نیست/ امام خمینی راه را برای آزادی و پیشرفت امت باز کرد
حوزه/ شورای علمای فلسطین در لبنان، جنبش توحید اسلامی، جمعیت نور الیقین، هیئت سنی یاری مقاومت، هیئت اسلامی فلسطین، جنبش امت، جمعیت ها و شخصیت های اسلامی لبنان مراسمی به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران برگزار کرده و با عادی سازی روابط با اسرائیل مخالفت کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۱۵:۵۱
علمای یمن:
نشست ورشو گواهی بر توطئه چینی برای حذف مسئله فلسطین است
حوزه/ علمای یمن در پی برگزاری نشست ورشو بیانیه ای صادر کرده و هرگونه عادی سازی روابط با اسرائیل را محکوم کرده و آن را خیانت به خداوند متعال و رسول اکرم(ص) دانستند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۸:۰۰
در آستانه سفر بن سلمان؛
پاکستان برای عادی سازی روابط با اسرائیل اعلام آمادگی کرد
حوزه/ شاه محمود قریشی وزیر امور خارجه پاکستان از نیت کشورش برای عادی سازی کامل روابط با اسرائیل خبر داد و اشاره کرد: گسترش روابط با اسرائیل مشروط به حل مسئله فلسطین است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۰:۰۰
دبیرکل اوقاف مجلس اعلای شیعیان لبنان:
تاکید بر مسئله فلسطین زمینه ساز وحدت اسلامی و عربی است
حوزه/ شیخ حسن شریفه دبیرکل اوقاف مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان طی سخنانی به حوادث منطقه اشاره کرد و گفت: این همه خونریزی و ویرانی در میان امت کافی است و ما باید برای حل مشکل به گفتگو و مذاکره رو بیاوریم.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۰۹:۵۶