*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ \ ۱۲ رجب ۱۴۴۰ \ Tuesday, March 19, 2019
اتحادیه اروپایی علما و تئولوگ‌های شیعه:
امروز نجات بشر در بازگشت به گوهر و حقیقت دین است
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین رمضانی رئیس اتحادیه اروپایی علما و تئولوگ های شیعه در پی حادثه تروریستی در دو مسجد نیوزلند، با صدور بیانیه ای این اقدام تروریستی را محکوم کرد
۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۵:۰۴
تجمع در میسی ساگای کانادا، برای قربانیان حمله تروریستی نیوزلند
حوزه/ در اجتماعی که توسط سه سازمان اجتماعی در شهر میسی ساگای کانادا برگزار شده بود بیش از ۵۰۰ تن از مردم شرکت کرده و حملات تروریستی در مساجد کرایست چرچ نیوزلند را محکوم کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۵:۲۰
شورای عالی امور مسلمانان زیمبابوه حمله تروریستی در نیوزلند را محکوم کرد
حوزه/ شورای عالی امور مسلمانان زیمبابوه با انتشار بیانیه‌ای کشتار بی رحمانه جمعی از نمازگزاران مسلمان در مساجد شهر کریسچرچ نیوزلند را محکوم کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۵:۰۴
امام مرکز اسلامی فرانکفورت:
اماکن عبادی به هیچ وجه نباید مورد تعرض و تهدید قرار گیرد
حوزه/ مراکز مقدس اعم از کنیسه و کلیسا و مساجد و سایر مکان های عبادی ، محلی برای امنیت روحی مراجعین و مؤمنین هستند و به هیج وجه نباید مورد تهدید یا تعرض قرار بگیرند چه رسد به چنین کشتار های وحشیانه ای که در نیوزلند شاهد بودیم.
۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۱:۰۸
رئیس اتحادیه علمای مقاومت در محکومیت حادثه نیوزلند:
غرب و آمریکا تلاش می کنند اسلام را به تروریسم ربط دهند
حوزه/ شیخ ماهر حمود رئیس اتحادیه جهانی علمای مقاومت علمیات تروریستی افراطی استرالیایی علیه نمازگزاران بی گناه در مسجد النور در نیوزلند را که منجر به قربانی شدن بیش از ۴۰ نفر از جمله زنان و کودکان شد، محکوم کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۰:۳۷
واکنش آیت الله اعرافی به جنایت تروریستی نیوزلند؛
این حملات تروریستی نتیجه تبلیغات مسموم اسلام هراسی است/ حوزه علمیه خواهان تعقیب عاملان است
حوزه / مدیر حوزه های حوزه با اشاره به جنایت تروریستی در نیوزلند تاکید کرد: حوزه‌های علمیه این جنایت را محکوم کرده و خواستار تعقیب عاملان آن بوده و از دولت‌ها و ملت‌ها می‌خواهد با اندیشه‌های نژاد پرستانه و افکار اسلام هراسی در جهان مقابله کرده و از عبادتگاه‌ها حفاظت نمایند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۲۱:۲۶
موج محکومیت بین المللی حمله تروریستی نیوزلند
حوزه/ در پی حمله تروریستی به دو مسجد در شهر کرایس‌چرچ نیوزلند که منجر به قربانی شدن ۴۹ نفر و مجروح شدن ده ها تن شده، مقامات دینی و غیر دینی جهان این حادثه وحشتناک را به شدت محکوم کردند و خواستار مقابله با تفکر افراطی گری و نژادپستی شدند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۹:۵۱
رئیس اداره منهاج الحسین پاکستان:
تروریست ها دشمن انسانیت هستند وهیچ مذهبی ندارند
حوزه/ حجت الاسلام محمد حسین اکبر در واکنش به حمله تروریستی در دو مسجد نیوزیلند گفت: مثل این حادثه اگر در یک کشور اسلامی رخ می داد سازمان ملل به دنبال تحریم آن کشور برمی آمد، اما متاسفانه کشورهای غربی درمورد این حادثه به یک بیاینه اکتفا کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۶:۳۲
در محکومیت حمله تروریستی نیوزلند؛
جبهه عمل اسلامی لبنان: تروریسم نه دین دارد و نه مذهب و طایفه
حوزه/ جبهه عمل اسلامی لبنان با صدور بیانیه ای حمله تروریستی خونبار به دو مسجد در نیوزلند را که منجر به قربانی شدن ده ها تن شد محکوم کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۴:۱۱
تجمع علمای مسلمان لبنان در محکومیت حادثه نیوزلند:
تروریسم ساخته سازمان اطلاعاتی آمریکا و اسرائیل است
حوزه/ تجمع علمای مسلمان لبنان در بیانیه ی خود گفت: صهیونیسم و آمریکا از مدت ها قبل برای گسترش اسلام هراسی در جوامع غربی برنامه ریزی کردند و این مسئله منجر به رشد جریان های افراطرای در این کشورها شد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۴:۰۲