*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۹ رمضان ۱۴۴۰ \ Saturday, May 25, 2019
مسلمانان نیوزیلند درهای مسجدشان را به روی غیرمسلمانان گشودند
حوزه/ درحالی که زمان زیادی از حملات تروریستی علیه مساجد کرایست چرچ در نیوزیلند نمی گذرد، در ایام رمضان مسلمانان شهر هستینگز در این کشور، افطاری میان ادیانی برگزار کردند.
۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۱۹:۱۰
سناتور ضداسلامی استرالیا در انتخابات پارلمانی شکست خورد
حوزه/ فریزر انینگ سناتور استرالیایی اهل کوئینزلند که گفته بود دلیل واقعی حملات به مساجد کرایست چرچ و کشتار مسلمانان در نیوزیلند، خود مسلمانان هستند، در انتخابات پارلمانی شکست خورد.
۱۳۹۸/۲/۳۰ - ۱۴:۰۸
مخالفت ها جامعه اسلامی نیوزلند با ساخت فیلم حمله به مساجد "کرایست چرچ"
حوزه/ ساخت فیلم در باره حمله تروریستی "کرایست چرچ" در نیوزیلند که منجر به کشته شدن ۵۱ نمازگزار در دو مسجد النور و لینوود شد، با مخالفت هایی از داخل جامعه اسلامی مواجه شده است.
۱۳۹۸/۲/۲۶ - ۱۸:۴۰
بازماندگان اقدام تروریستی نیوزیلند از حمایت وزارت بهداشت محروم هستند
حوزه/ با گذشت دو ماه از حمله یک نژادپرست به مساجد کرایست چرچ و کشتار خونین نمازگزاران، هنوز هیچ بودجه ای از سوی وزارت بهداشت نیوزیلند برای سلامت روان بازماندگان درنظر گرفته نشده است.
۱۳۹۸/۲/۱۸ - ۱۵:۱۸
رسانه های نیوزلند متعهد شدند، برتری نژاد سفید را تبلیغ نکنند
حوزه/ ۵ سازمان خبری رسانه ای در نیوزیلند با امضای توافق نامه ای اعلام کردندکه نخواهند گذاشت مهاجم مسلح حمله به مساجد کرایست چرچ، این فرصت را به دست آورد تا از دادگاه برای ترویج تفکرات نژادپرستانه سوءاستفاده کند.
۱۳۹۸/۲/۱۱ - ۲۰:۰۵
افطاری‌های بزرگ ماه رمضان در کرایست چرچ نیوزلند به دلایل امنیتی لغو می‌شود
حوزه/ در حالی که مدت زمان زیادی از حملات تروریستی علیه مساجد کرایست چرچ در نیوزیلند نمی گذرد، بانیان مساجد به دلایل امنیتی در نظر دارند برگزاری چهار افطاری بزرگ رمضان در این شهر را لغو کنند.
۱۳۹۸/۲/۱۱ - ۱۳:۵۱
مسجد و مرکز اجتماعی در تیماروی نیوزیلند ساخته می شود
حوزه/ یکی از رهبران بنیاد اعتماد تحصیلی مسلمانان تیمارو در نیوزیلند اعلام کرد که قرارداد خرید ساختمان مسجد و مرکز اسلامی-اجتماعی بسته شده و تا ۵ ماه آینده مسلمانان یک مرکز دائمی در این شهر خواهند داشت.
۱۳۹۸/۲/۳ - ۱۰:۵۴
برگزاری مسابقات فوتسال یادبود قربانی ورزشکار حمله تروریستی کرایست چرچ
حوزه/ برگزارکنندگان رقابت های دو روزه فوتسال «عطا الیان» که برای بزرگداشت قربانی فوتسالیست حمله تروریستی مسجد النور در کرایست چرچ برگزار شد اعلام کردند که این مسابقات سالانه برپا خواهد شد.
۱۳۹۸/۲/۳ - ۰۶:۵۵
کلاس آموزشی «مقابله با مهاجم تیرانداز» در مسجد برلین برگزار گردید
حوزه/ در حالی که حملات تروریستی در مساجد کرایست چرچ در نیوزیلند بسیاری از والدین مسلمان را نگران ساخته، پلیس برلین کلاس آموزشی «مقابله با تیرانداز مهاجم» را در مسجد برای کودکان و والدین آن ها برگزار کرد.
۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۱۲:۳۱
قربانی ۴ ساله حمله تروریستی مسجد کرایست چرچ از کما در آمد
حوزه/ دختربچه ۴ ساله ای که در حمله تروریستی به مسجد کرایست چرچ چندین بار مورد شلیک گلوله قرار گرفت، اوایل این هفته از کما درآمد، اما هنوز در وضعیت وخیمی به سر می برد.
۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۱۹:۰۵