*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۷ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Sunday, July 21, 2019
از کارفرمایان نیوزلند خواسته شد کارمندان مسلمان بیشتری استخدام کنند
حوزه/ همایش «تنوع در استخدام» که در یک شرکت حقوقی در نیوزیلند برگزار گردید، از کارفرمایان و رؤسای شرکت ها خواست، کارمندان مسلمان و پناهنده بیشتری را استخدام کنند.
۱۳۹۸/۴/۱۸ - ۰۷:۴۸
نخستین سیستم امنیتی پیشرفته در مسجدی در نیوزیلند نصب گردید
حوزه/ مسجد شهر پالرمستون در نیوزیلند، نخستین مسجدی است که پس از حملات تروریستی مرگبار در مساجد کرایست چرچ، یک سیستم امنیتی پیشرفته دریافت می کند. دیگر مساجد این کشور نیز مجهز خواهند شد.
۱۳۹۸/۴/۱۵ - ۱۰:۴۷
کمک مالی یهودیان پیتسبرگ به قربانیان حملات تروریستی نیوزلند
حوزه/ یهودیان پیتسبرگ کمپین کمک رسانی برای قربانیان حملات تروریستی در کرایست چرچ راه اندازی کرده و اعلام کردند که می خواهند محبت مسلمانان را به خودشان جبران کنند.
۱۳۹۸/۴/۱۰ - ۱۹:۲۰
مراسم درخت کاری در نیوزیلند به یاد قربانیان حمله به مساجد + تصاویر
حوزه/ دانش آموزان، معلمان، والدین و دیگر مردم شهر وانگاری در نیوزیلند به کاشتن ۵۱ درخت در یادبود ۵۱ قربانی حملات تروریستی کرایست چرچ اقدام کردند.
۱۳۹۸/۴/۱۰ - ۱۵:۳۳
کمک خیّرین به تامین امنیت مسجد "دنیدن" در نیوزیلند
حوزه/ جمعی از شهروندان خیر و نیکوکار در شهر دنیدن، دومین شهر بزرگ در نیوزیلند، پا پیش گذاشته اند تا دوربین های مداربسته و درهای امنیتی برای مسجد الهدی، هدف احتمالی تروریست ها نصب کنند.
۱۳۹۸/۴/۵ - ۱۶:۳۶
۲.۷ میلیون دلار کمک مسلمانان نیوزیلند به قربانیان مساجد کرایست چرچ
حوزه/ سه سازمان دینی در کشور نیوزیلند اقدام به اهدای کمک مالی ۲.۷ میلیون دلاری به بازماندگان و قربانیان حمله ۱۵ مارس کردند که جان ۵۱ نمازگزار را گرفت.
۱۳۹۸/۳/۲۵ - ۱۹:۱۵
نخستین مسجد شهر تاریخی ریورهد در نیوزیلند ساخته می‌شود
حوزه/ شورای شهری و برنامه ریزی ریورهد، در یکی از جزایر شمالی نیوزیلند برای ساخت نخستین مسجد و مرکز اسلامی برای مسلمانان مجوزهای اولیه را صادر کرد.
۱۳۹۸/۳/۲۳ - ۱۷:۵۵
عامل حمله تروریستی نیوزیلند فردا محاکمه می‌شود
حوزه/ در سومین جلسه دادگاه برای عامل حمله تروریستی به مساجد نیوزیلند که قرار است فردا برگزار شود، اتهامات علیه وی قرائت شده و نتایج گزارش روانشناسان درباره این فرد نیز ارائه می گردد.
۱۳۹۸/۳/۲۳ - ۱۴:۳۵
کشیش افراط گرای نیوزیلندی مسلمانان را مقصر حمله به مساجد خطاب کرد!
حوزه/ برایان تاماکی رهبر کلیسای دیستنی در نیوزیلند طی سخنانی جامعه اسلامی را مقصر حملات تروریستی به مساجد کرایست چرچ دانسته است. در این حمله خونین ۵۱ نمازگزار بی گناه جان باختند.
۱۳۹۸/۳/۲۱ - ۰۳:۱۰
انتقاد از گوگل به خاطر پیشنهاد تماشای ویدئوی حمله به مساجد
حوزه/ کاربران اینترنتی از گوگل به خاطر الگوریتمی در سرچ که پیشنهاد تماشای ویدئوی ممنوعه حمله به مساجد کرایست چرچ را می دهد، انتقاد کرده و خواستار توقف آن شدند.
۱۳۹۸/۳/۱۹ - ۱۲:۳۱