*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ \ ۵ شوال ۱۴۳۹ \ Wednesday, June 20, 2018
مدیر حوزه علمیه قزوین:
روز عید فطر روز شرف ، زینت و کرامت است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عباسی گفت: روز عید فطر روز شرف و زینت است، این روز را باید روز کرامت بدانیم چرا که در این روز می بخشی تا بخشیده شوی و از بهترین مقررات ویژه بندگان خوب خدا بهرمند می شویم.
۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۱۵:۲۶
مدیر حوزه علمیه قزوین: جوانان با شدیدترین هجمه های فرهنگی روبرو هستند
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عباسی گفت: جوانان با شدیدترین هجمه های فرهنگی روبرو هستند و باید از قداست و معنویت این ماه استفاده کرده و آنها را آگاه کنیم .
۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۵:۲۰
مدیر حوزه علمیه استان قزوین تبیین کرد:
دستاوردهای فردی و اجتماعی روزه داری
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: روزه یکی از مهم ترین عبادت های مسلمانان و مؤمنان است که به عنوان یکی از مؤثرترین عوامل برای پرورش روح تقوا در تمام زمینه ها و همه ابعاد به مؤمنان معرفی شده است.
۱۳۹۷/۳/۲۲ - ۱۶:۲۸
مدیر حوزه علمیه استان قزوین:
حوزه علمیه قزوین پایگاه پرورش علما است
حوزه/ حوزه علمیه قزوین یکی از حوزه‌های عالم‌پرور بوده که توانسته بسیاری از علما و روحانیون را در خود پرورش دهد که توجه به آن بسیار ضروری است.
۱۳۹۷/۳/۱۹ - ۱۵:۰۳
مدیر حوزه علمیه استان قزوین:
امروز مسلمانان جهان مظلومیت فرزندان پاره تن اسلام را فریاد زدند
مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: امروز مسلمانان جهان، مظلومیت فرزندان پاره تن اسلام را یکپارچه فریاد زدند تا بیداری و هوشیاری خود را نسبت به سکوت سازمان ملل و حامیان دروغین حقوق بشر و ظلمی آشکاری که در حق فلسطین مظلوم و مردم ستم دیده آن می شود را به جهانیان اعلام کنند.
۱۳۹۷/۳/۱۸ - ۱۵:۳۴
مدیر حوزه علمیه استان قزوین:
در کمک به فقرا و نیازمندان از مکتب علوی درس بگیریم
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: امام اول شیعیان در زمینه کمک به یتیمان و افراد بی‌سرپرست و فقرا به صورت مستقیم اقدام می‌کردند، همچنین آن امام بزرگوار از باب امر به معروف، دیگران را نیز به فقر زدایی و کمک به مستمندان و فقرا تشویق می‌کردند.
۱۳۹۷/۳/۱۶ - ۱۴:۱۴
مدیر حوزه علمیه استان قزوین:
انقلاب ما نمایانگر قیام توده های محروم علیه امپریالیسم است
مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: انقلاب ایران تحت رهبری امام خمینی(ره) ضربه محکمی به امپریالیسم قرن وارد ساخته و نمایانگر قیام توده های محروم در دنیا علیه امپریالیسم، ظلم و استثمار است.
۱۳۹۷/۳/۱۳ - ۱۵:۳۵
مدیر حوزه علمیه استان قزوین :
نگاه ما همواره به رهبری باشد
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: باید نگاه ما به ولی امر مسلمین باشد و به حجت خدا که امروز از ناحیه امام زمان(عج) حجت بر ماست توجه داشته باشیم.
۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۱۵:۴۵
در مراسم تودیع و معارفه مدیر مرکز خدمات قزوین مطرح شد؛
خدمت به طلاب و روحانیون خدمت به دین است
حوزه/ خدمت به طلاب و روحانیون در واقع خدمت به دین است و هر کس در راه تکریم طلاب گامی بردارد در اصل در جهت تقویت دین اسلام حرکت کرده است.
۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۲:۱۰
مدیر حوزه علمیه استان قزوین :
پژوهش‌های علمی به‌صورت شخصی در مدارس علمیه قزوین ادامه دارد
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: فعالیت‌های علمی در این ماه متوقف نشده و به‌صورت غیررسمی انجام می‌شود و طلاب به‌صورت موردی در کارگروه‌های مختلف فعالیت دارند و پژوهش‌های علمی به ‌صورت شخصی ادامه دارد.
۱۳۹۷/۳/۸ - ۱۴:۳۶