*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۶ \ الأحد ٠ ربيع الأوّل ١٤٣٩ \ Sunday, November 19, 2017
مدیر حوزه علمیه استان قزوین :
زلزله زدگان همچنان به یاری هموطنان نیاز دارند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین به زلزله اخیر غرب کشور و جان باختن تعدادی از هموطنان در این حادثه اشاره کرد و گفت: زلزله اخیر مردم ایران را به شدت سوگوار کرد و با وجود کمک‌هایی که مردم به آسیب‌دیدگان داشتند، اما هنوز مواردی همچون پوشاک، چادر، وسایل گرمایشی، و ... مورد نیاز آنان است و باید به کمک زلزله زدگان شتافت.
۱۳۹۶/۸/۲۷ - ۱۲:۵۱
مدیر حوزه علمیه قزوین:
بسیج چشمان فتنه ۸۸ را در کشور کور کرد/ تا تفکر بسیج زنده است ، انقلاب پابرجاست
مدیر حوزه علمیه قزوین با تاکید بر این که بسیج چشمان فتنه ۸۸ را در کشور کور کرد، گفت: تا بسیج و قدرت بسیجی وجود دارد، آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند، همان گونه که در عرصه های مختلف، انقلاب اسلامی بسیار موفق عمل کرده است، چرا که بسیج مایه عزت و افتخار نظام جمهوری اسلامی است.
۱۳۹۶/۸/۲۵ - ۱۰:۵۰
عیادت مدیر حوزه علمیه قزوین از آیت الله محمدی تاکندی
حجت الاسلام والمسلمین عباسی به همراه معاون امور طلاب حوزه علمیه استان قزوین با حضور در منزل آیت الله محمدی تاکندی، از این استاد حوزه عیادت کرد.
۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۱۵:۰۰
مدیر حوزه علمیه قزوین:
امربه معروف و نهی از منکر شرط دور ماندن جامعه از فساد و انحراف است
حوزه/حجت الاسلام والمسلمین عباسی تصریح کرد: اجرای امر به معروف و نهی از منکر جامعه را از گزند انحرافات و آسیب های اجتماعی مصون نگه می دارد و جامعه را به سوی رستگاری رهنمون می کند، لذا برای سالم ماندن جامعه از فساد، تباهی و زشتی اجرای امر به معروف و نهی از منکر وظیفه همه مسلمانان است
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۷:۳۲
مدیر حوزه علمیه قزوین:
لبنانی ها در دام توطئه آمریکا و عربستان نمی افتند/ قدرت امت اسلام در همبستگی و اتحاد است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین تلاش آمریکا، صهیونیست ها و سعودی ها را در لبنان برای بی ثبانی و جنگ و آشوب در منطقه شکست خورده دانست و گفت : امروز ملت لبنان و نیروهای مقاومت دشمن را شناخته اند و اوضاع را به نفع ملت خود و منطقه رقم می زنند و هرگز در دام توطئه ای که رژیم صهیونیستی، آمریکا و عربستان طراحی کرده اند، نمی افتند.
۱۳۹۶/۸/۲۱ - ۰۲:۴۵
مدیر حوزه علمیه قزوین در جمع زائران اربعین: بانوان زینبی زندگی کنند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: زینب کبری(س) دارای فضایل و مناقب فراوان است و او را عالمه غیرمعلَّمه، عقیله بنی هاشم، معصومه صغری و... لقب داده اند. که هر کدام از این موارد گواه روشن در اثبات مقام این بانوی بزرگ اسلام است.
۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۱۰:۰۲
مدیر حوزه علمیه استان قزوین:
بصیرت نیاز امروز جامعه است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان قزوین، بصیرت را نیاز امروز جامعه دانست و گفت: باید در عصر حاضر بصیرت، اخلاص و فداکاری را از قیام عاشورا و یاران امام حسین(ع) بیاموزیم .
۱۳۹۶/۸/۱۵ - ۰۸:۲۱
مدیر حوزه علمیه قزوین در جمع طلاب: بزرگداشت اربعین فقط نیازمند پول و اعتبارات نیست
مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: مرکز برنامه‌ریزی سیاست‌ بین‌المللیِ دینی ما اربعین حسینی است و حرکت در مسیر سیدالشهدا (ع) و بزرگداشت اربعین فقط نیازمند پول و اعتبارات نیست؛ بلکه نیازمند انگیزه، معرفت، توکل و توسل است.
۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۱۰:۱۸
مدیر حوزه علمیه استان قزوین:
مشکلات جامعه ناشی از بی‌توجهی به نماز است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: اقامه نمازنقش مستقیمی بر کاهش آسیب‌های اجتماعی ایفا کرده و بسیاری از مشکلات اجتماعی از بی‌توجهی به فرهنگ نماز ناشی می‌شود.
۱۳۹۶/۸/۶ - ۱۵:۰۱
مدیر حوزه علمیه قزوین:
ملت ایران نه از تهدید آمریکا می ترسد و نه به لبخندها دل می بندد
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عباسی گفت: جمهوری اسلامی به توافقات بین المللی با کشورهای دنیا پایبند است و از اصول خود نیز عقب نشینی نمی کند و نه از تهدید دشمنان می ترسد و نه به لبخند آنها خوشبین است.
۱۳۹۶/۸/۴ - ۱۴:۰۳