*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ \ السبت ٣ جمادى الأولى ١٤٣٩ \ Saturday, January 20, 2018
مدیر حوزه علمیه قزوین:
منشأ تمام آسیب های اجتماعی، ضعف توحیدی و عقیدتی مخاطب است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: اگر باور دینی و مجموعه ارزش‌های الهی تقویت گردد، جامعه به سمت کمرنگ شدن آسیب‌های اجتماعی میل پیدا خواهد کرد، چرا که اصولا منشأ همه آسیبهای اجتماعی ضعف توحیدی و عقیدتی مخاطب است.
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۵:۵۳
مدیر حوزه علمیه قزوین :
والدین از زیارت های مکرر عتبات خودداری کرده و به فکر ازدواج جوانان باشند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: پدر و مادرها باید از مکه رفتن‌ها و یا زیارت های چندین و چند باره خودداری کرده و بخشی از هزینه‌ها را صرف ازدواج جوان خود کرده و او را در این راه تنها نگذارند؛ چراکه کمک به تامین مایحتاج زندگی یک جوان نزد خداوند بسیار پسندیده‌تر از زیارت‌های چندین‌باره است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۵:۴۴
مدیر حوزه علمیه قزوین:
انتقاد از معصومین مبنای قرآنی ندارد و باطل است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: انتقاد از مقام عصمت مبنای قرآنی نداشته و چنین چیزی مردود و باطل است .
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۵:۰۱
انواع تهدید دشمن از نگاه مدیر حوزه علمیه قزوین
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: دشمنان امروز با ایجاد دلهره و تغییر در ارزشها و باورها، روحیه ی مردم را برای پایداری و ایستادگی تضعیف می کنند و در جنگ نرم از داخل جبهه خودی،هم مقاومت مردم را نیز را کاهش می دهند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۲:۵۱
مدیر حوزه علمیه قزوین:
ملت ایران با بصیرت خود، سفره فتنه را جمع کرد
مدیر حوزه علمیه استان قزوین با بیان اینکه ملت ایران با بصیرت خود سفره فتنه دشمنان را جمع کرد، گفت: مردم ایران اسلامی هرجایی که لازم بود به صحنه آمدند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۶:۰۱
مدیر حوزه علمیه قزوین:
شهدا غریبانه در راه دفاع از میهن و ناموس خود جان داده اند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: تلاش ما باید بر محور ادامه دادن راه شهدا باشد، زیرا شهدا مظلومانه زندگی کرده و غریبانه در راه دفاع از میهن و ناموس خود جان داده اند و ما باید با تمام وجود ادامه دهنده راه آنان باشیم.
۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۴:۴۵
مدیر حوزه علمیه قزوین:
در جبهه دیپلماسی فریب چراغ سبز آمریکا را نخوریم
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت : امروز در جبهه دیپلماسی نباید از کید و نیرنگ دشمنان انقلاب و آمریکا غافل شد و از چراغ سبز آنها خوشحال شویم.
۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۵:۳۷
مدیر حوزه علمیه قزوین :
استکبار جهانی به دنبال استفاده از فرصت‌های مغفول مانده است/ تفرقه و نفوذ اسلحه دشمن در برابر مسلمانان است
مدیر حوزه علمیه استان قزوین با بیان اینکه استکبار جهانی به دنبال استفاده از فرصت‌های مغفول مانده است، گفت: اسلحه دشمن در برابر مسلمانان تفرقه و نفوذ است.
۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۳:۵۸
مدیر حوزه علمیه قزوین:
با عاملان اصلی آشوب ها برخورد قاطع شود
مدیر حوزه علمیه قزوین تصریح کرد: در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فضای نقد و انتقاد وجود دارد، اما عده ای تلاش داشتند از فضای به وجود آمده برای مطالبات مردم، کشور را به انحراف و اغتشاش بکشانند.
۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۵:۳۷
مدیر حوزه علمیه قزوین : مطالبه گری حق مردم است/ دولت مشکلات را حل کند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: مطالبات مردم از دولت، مطالبه روحانیت هم بوده و باید از راه درست پیگیری شود. مردم حق دارند بر سر مسئولان فریاد بزنند که مبادا به خواب روند و به کارهای شخصی خود بپردازند و مصحلت جامعه را فراموش کنند و این جریان ها هم هشداری به مسئولان است.
۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۳:۱۷