*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ \ الأحد ٢ رمضان ١٤٣٨ \ Sunday, May 28, 2017
مدیر حوزه علمیه قزوین:
روحانیون در منابر جایگاه ولایت فقیه را تبیین کنند
مدیر حوزه علمیه قزوین، مشروعیت نظام اسلامی را به واسطه ولایت فقیه دانست و گفت: تبیین جایگاه اصل مترقی ولایت فقیه به ‌عنوان یک حرکت مهم و اساسی در جامعه امروز ایران اسلامی است.
۱۳۹۶/۳/۶ - ۱۶:۰۴
مدیر حوزه علمیه قزوین:
خانواده پایگاه عروج وکمال انسان هاست
مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: خانواده در اسلام جایگاه بلند و رفیعى دارد و این نهادکوچک ولى مقدس، پایگاه عروج و کمال انسان ها و محیط تربیت و پرورش نهال فطرت و استعدادهاى نسل آینده است.
۱۳۹۶/۳/۶ - ۱۲:۳۹
مدیر حوزه علمیه قزوین:
روحیه جهادی و انقلابی لازمه مقابله با هجمه فرهنگی است
حوزه/ فتح خرمشهر، محصول مقاومت، ایثار و شهادت‌طلبی فرزندان ملت ایران در نبرد با مزدوران استکبار جهانی بود که اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک مقدس وطن در تصرف دشمن باقی بماند. در حال حاضر نیز باید با روحیه جهادی و انقلابی با هجمه فرهنگی دشمن مقابله کرد.
۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۶:۴۰
با شرکت مبلغان اعزامی ماه مبارک رمضان؛
همایش بزرگ «طلایه داران تبلیغ» در قزوین برگزار می شود
حوزه/ معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین از برگزاری همایش «طلایه داران تبلیغ» در آستانه ماه مبارک رمضان خبر داد.
۱۳۹۶/۳/۱ - ۱۸:۳۳
مدیر حوزه علمیه قزوین:
شورای نگهبان حافظ اسلامیت و جمهوریت نظام است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عباسی، شورای نگهبان را در نظام اسلامی اثرگذار دانست و گفت: شورای نگهبان حفظ اسلامیت نظام و مغایر نبودن قوانین با مقررات اسلامی و قانون اساسی را بر عهده دارد و به همین دلیل از اهمیت خاصی برخوردار است.
۱۳۹۶/۳/۱ - ۱۷:۰۱
مدیر حوزه علمیه قزوین:
روحانیت جایگاه ولایت فقیه و راه های مقابله با نفوذ دشمن را تبیین کند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: یکی از مأموریت‌های مهم علما در حوزه‌های علمیه، شناخت ابعاد مدیریتی و سیاسی نظام اسلامی در دوران غیبت امام زمان(عج) است.
۱۳۹۶/۲/۳۰ - ۱۰:۱۹
مدیر حوزه علمیه قزوین: پژوهش باید منتهی به حل مشکلات جامعه شود
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین، توجه به پژوهش در مدارس علمیه را با اهمیت دانست و گفت: طلاب و روحانیون برای موفقیت در مسیر علمی باید به شکل برنامه ریزی شده و مدون پژوهش هایی را که منتهی به حل مشکلات جامعه شود، انجام دهند.
۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۱۲:۵۲
مدیر حوزه علمیه قزوین:
حضور در انتخابات تداوم بخش مسیر عزت ایران اسلامی است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین بر ضرورت مشارکت گسترده مردم در انتخابات و انتخاب اصلح تأکید کرد و گفت: مردم انقلابی با شرکت در انتخابات، تداوم بخش مسیر عزت، شرف و پیشرفت همه جانبه کشور خواهند بود.
۱۳۹۶/۲/۱۸ - ۱۶:۳۲
مدیر حوزه علمیه قزوین: نباید ترویج وقف را در برگزاری سمینار و یا نوشتن مقاله خلاصه کرد
حوزه / مدیر حوزه علمیه استان قزوین با بیان اینکه نباید ترویج وقف را در برگزاری سمینار و یا نوشتن مقاله خلاصه کرد، بر ضرورت فعالیت جهادی روحانیون در این عرصه تاکید کرد.
۱۳۹۶/۲/۱۶ - ۱۱:۳۰
مدیر حوزه قزوین: کاندیداها از تخریب رقبا بپرهیزند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: برای تحقق نظام اسلامی و مردم سالاری دینی؛ حضور مردم در صحنه شرط اول بوده و این مردم هستند که با حضور خود در صحنه های مختلف، نظام اسلامی و جمهوریت را تداوم می بخشند.
۱۳۹۶/۲/۱۴ - ۱۵:۳۹