*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ \ ۱۰ شعبان ۱۴۳۹ \ Friday, April 27, 2018
معاون آموزشی مجمع عالی حکمت اسلامی:
آراء آقا علی مدرّس به صورت ساده و روان منتشر می شود
حوزه/ مجمع عالی حکمت اسلامی به دنبال این است تا مجموع آراء مرحوم آقا علی مدرس را به صورت ساده و روان منتشر کند. این کار تا پایان سال به اتمام خواهد رسید.
۱۳۹۷/۲/۶ - ۱۴:۴۹
مدیر حوزه علمیه قزوین:
هر ایرانی در حمایت از تولید داخلی «آتش به اختیار» عمل کند
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عباسی در جمع طلاب و اساتید به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری با عنوان «حمایت کالای ایرانی» اشاره کرد و گفت: هر ایرانی با «آتش به اختیار» باید بتواند آنچه را که سخن ولی امر است، جامه عمل پوشانده و از هنر و صنعت و توانایی مردان، زنان و فرزندان این آب و خاک حمایت کند.
۱۳۹۷/۲/۴ - ۲۲:۰۲
مدیر حوزه علمیه قزوین:
اقتدار و امنیت ایران نتیجه پیوند ملت با ولایت فقیه است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عباسی تصریح کرد: اگر امروز شاهد پیشرفت‌های گوناگون در کشور هستیم و اگر می‌بینیم ایران اسلامی در اوج اقتدار و امنیت بسر می‌برد، نتیجه پشتیبانی ملت از ولایت فقیه است.
۱۳۹۷/۲/۳ - ۱۴:۵۲
مدیر حوزه علمیه قزوین:
ابوالفضل العباس(ع) ولایت پذیری و شجاعت را تفسیر کرد
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: حضرت ابوالفضل العباس(ع) آنچنان شجاعت را با ادب، متانت و معرفت درآمیخت که در طول تاریخ اسوه و الگوی آزادگان جهان و الهام بخش روح‌های بلند شدند.
۱۳۹۷/۲/۱ - ۱۱:۰۱
در کارگاه تلبس طلاب قزوین مطرح شد؛
رهنمودهای امام خامنه ای قطب‌نما حرکت امت اسلامی است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عباسی، فرمایشات و رهنمودهای امام خامنه ای را قطب‌نما حرکت امت اسلامی دانست و تصریح کرد: روحانیون در راستای تبلیغ دین و حراست از ولایت باید تمام تلاش خود را به کار ببندند
۱۳۹۷/۱/۳۱ - ۱۱:۱۵
تقدیر مدیر حوزه قزوین از خدمات موسس فقید حوزه خواهران آبیک
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان قزوین با تسلیت درگذشت حجت الاسلام والمسلمین سید ابوتراب موسوی، موسس حوزه علمیه خواهران شهرستان آبیک، از خدمات این روحانی خدوم تجلیل کرد.
۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۰۹:۱۱
مدیر حوزه علمیه قزوین:
غفلت از آخرت انسان را از منشاء اصلی دور می سازد
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: یکی از موانع رسیدن به مقصد اصلی، غفلت از آخرت می باشد، چرا که عقاید خرافی و عدم ثبات در اعتقادات از دیگر موانعی است که انسان را از منشاء اصلی دور می سازد.
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۳:۰۲
مدیر حوزه علمیه قزوین: روحیه جهادی خدمت به مردم را تقویت کنید
حوزه/ حجت الاسلام علی عباسی گفت: خدمت به مردم بویژه اقشار محروم جامعه رسالتی بزرگ و ارزشمند بوده و باید این روحیه جهادی خدمت به مردم را تقویت نمایید.
۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۱۲:۳۱
مدیر حوزه علمیه قزوین: برخی در پازل دشمن بازی می کنند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین با اشاره به این که برخی در پازل دشمن بازی می کنند، گفت: به تعبیر مقام معظم رهبری هر کشوری که استقلال اقتصادی نداشته باشد، نمی‌تواند استقلال سیاسی داشته باشد و اگر استقلال سیاسی نداشته باشد، آرمان‌هایش در حد یک شعار باقی می‌ماند.
۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۱۱:۴۵
مدیر حوزه علمیه قزوین:
مردم سوریه دست از حمایت جبهه مقاومت بر نمی دارند/ تیر غربی ها به سنگ خورد
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: غربی ها می خواستند با صحنه سازی دروغین، به اهداف مورد نظر برسند، ولی این بار هم با ساقط کردن موشک های آنها توسط سوریه و حضور مردم این کشور در خیابان ها و حمایت از رئیس جمهور خود، بار دیگر تیر کشورهای مرتجع به سنگ خورد.
۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۱۳:۵۴