*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۴ شوال ۱۴۴۰ \ Tuesday, June 18, 2019
مدیر حوزه علمیه قزوین:
هیچ کسی نمی تواند به بهانه آزادی بی حجاب باشد
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین رعایت عفاف و حجاب را حق الناس دانست و با تاکید بر این که هیچ کسی نمی تواند به بهانه آزادی حق دیگران را ضایع کند و بی حجاب باشد، گفت: ما باید مفاسد و آثارسوء بی حجابی را برای مردم بازگو کنیم.
۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۱۹:۴۷
مدیر حوزه علمیه قزوین:
موضع گیری رهبری در دیدار نخست وزیر ژاپن یک موضع گیری قرآنی بود
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین با تاکید بر این که مواضع شجاعانه رهبر انقلاب اسلامی بر گرفته از آیات نورانی قرآن است، تصریح کرد: اقتدار رهبری فرزانه انقلاب اسلامی در دیدار نخست وزیر ژاپن که حامل پیام رئیس جمهور آمریکا بود، یک موضع گیری قرآنی و الهی بود.
۱۳۹۸/۳/۲۵ - ۱۸:۲۷
مدیر حوزه علمیه قزوین:
روحیه جهادی نیاز امروز جامعه است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: در حال حاضر که دشمنان انقلاب اسلامی با ترفند تحریم اقتصادی درصدد ضربه زدن به نظام اسلامی هستند، مسئولان عرصه اقتصادی باید روحیه انقلابی و جهادی را بیش از پیش در خود تقویت کنند.
۱۳۹۸/۳/۲۳ - ۱۱:۲۹
مدیر حوزه علمیه قزوین:
جنایات وهابیت و آل سعود با حمایت استکبار جهانی انجام می شود
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: همه انبیا دشمنانی از شیاطین جن و انس وجود داشته و برای ائمه اطهار علیهم السلام هم این مسئله وجود داشته و با اینکه سال ها از شهادت امامان پاک می گذرد ولی وهابیت خشم و کینه را نسبت به این بزرگواران ادامه می دهد.
۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۱۴:۰۲
مدیر حوزه علمیه قزوین:
تهدیدات رئیس جمهور آمریکا علیه ایران، نشانه عجز و ناتوانی است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: تهدیدات رئیس جمهور آمریکا و هیئت حاکمه آنها نسبت به ایران اسلامی نشانه عجز و ناتوانی است.
۱۳۹۸/۳/۲۰ - ۱۱:۰۲
مدیر مرکز مشاوره حوزه علمیه قزوین معرفی شد
در مراسمی با حضور مدیر حوزه علمیه قزوین، حجت الاسلام سید مصطفی موسوی، به عنوان مدیر مرکز مشاوره حوزه علمیه استان معرفی شد.
۱۳۹۸/۳/۱۹ - ۱۵:۲۵
بانوان فعال در امور قرآنی حوزه علمیه خواهران قزوین تجلیل شدند
حوزه/ در آیینی با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین از فعالان امور قرآنی و فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان قزوین تجلیل شد.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۷:۵۱
مدیر حوزه علمیه قزوین:
تشییع امام جمعه کازرون نشان دهنده علاقه مردم به روحانیت بود
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: تشییع جنازه باشکوه امام جمعه شهید شهرستان کازرون نشان دهنده علاقه مردم به روحانیت و این شهید عزیز بود.
۱۳۹۸/۳/۱۲ - ۱۴:۴۵
قدردانی مدیر حوزه قزوین از حضور حماسی مردم در روز قدس
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین از حضور حماسی ملت ایران در راهپیمایی روز جهانی قدس قدردانی کرد.
۱۳۹۸/۳/۱۱ - ۱۴:۵۷
مدیر حوزه علمیه قزوین:
دفاع از قدس شریف یک وظیفه اسلامی و انسانی است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: دفاع از قدس شریف یک وظیفه اسلامی و انسانی است و امسال هم ملت ایران در راهپیمایی باشکوه روز قدس نفرت و انزجار خود را از رژیم غاصب اسرائیل اعلام می کنند.
۱۳۹۸/۳/۸ - ۰۷:۴۵