*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ \ الأربعاء ٢٩ رجب ١٤٣٨ \ Wednesday, April 26, 2017
مدیر حوزه علمیه استان قزوین:
آموزه های بعثت می تواند راهگشای جامعه در انتخاب اصلح باشد
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین با بیان این که از آموزه های بعثت، برای انتخاب فرد اصلح در انتخابات استفاده نماییم، گفت: پیامبر اکرم(ص) تجسم عدالت درونی و بیرونی، اخلاق پسندیده، مهر ورزی و صبوری بودند و یکی از سه رکن پیشرفت دین مبین اسلام در رسالت حضرت محمد(ص) اخلاق نیکو و پسندیده آن حضرت بوده است.
۱۳۹۶/۲/۴ - ۱۸:۴۴
مدیر حوزه علمیه قزوین:
دشمنان برای کم رنگ کردن حضور مردم در انتخابات برنامه دارند
حوزه / مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: دشمنان نظام دست بکار شده و درصدد کم رنگ نمودن حضور مردم در انتخابات هستند، ولی ملت انقلابی و ولایی نشان می‌دهد که ایمان و اعتقاد عمیقی به نظام دارد.
۱۳۹۶/۲/۲ - ۱۰:۳۴
مدیر حوزه علمیه قزوین:
روحانیت مسئول هدایت سیاسی جامعه است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین با تأکید بر ضرورت حضور فعال حوزویان در انتخابات و معرفی شخص اصلح به مردم، گفت: هدایت سیاسی جامعه در درجه اول بر عهده روحانیت است، لذا باید ویژگی های کاندیدای اصلح را از قرآن و سنت استخراج کرد و به مردم معرفی نمایند.
۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۱۵:۵۶
مدیر حوزه علمیه قزوین:
امنیت امروز ایران حاصل خون شهداست
حوزه / مدیر حوزه علمیه قزوین، امنیت امروز ایران را حاصل خون شهدا دانست و گفت: با وجود نیروهای مسلح مقتدر و معتقد، دشمنان هیچ گاه فکر تجاوز به مملکت اسلامی را به ذهن خود راه نخواهند داد.
۱۳۹۶/۱/۲۸ - ۱۹:۱۴
مدیر حوزه علمیه قزوین: حوزه آماده کمک به ستاد بازسازی عتبات است
حوزه / مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: حوزه استان کمک به بازسازی عتبات عالیات را مایه افتخار و مباهات دانسته و همچنان آماده خدمتگزاری است.
۱۳۹۶/۱/۲۷ - ۱۶:۳۳
حجت الاسلام والمسلمین عباسی:
علما محور وحدت و انسجام مردم و نیروهای انقلابی اند
حوزه / مدیر حوزه علمیه قزوین با تجلیل از شخصیت مرحوم آیت الله باریک بین(ره)، گفت: علما همواره محور وحدت و انسجام همه مردم و نیروهای وفادار به انقلاب هستند.
۱۳۹۶/۱/۲۶ - ۱۰:۲۴
مدیر حوزه علمیه قزوین:
حوزه علمیه تامین کننده نیروهای مورد نیاز نظام است
حوزه / مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: حوزه های علمیه توانسته اند علما و شخصیت های مطرحی تربیت و به نظام مقدس جمهوری اسلامی معرفی نماید.
۱۳۹۶/۱/۲۵ - ۱۹:۰۶
مدیر حوزه علمیه قزوین در گفتگو با «حوزه«:
قوای سه گانه برای تحقق اقتصاد مقاومتی هدف گذاری کنند/ جلوی واردات بی رویه گرفته شود
حوزه/ مدیرحوزه علمیه قزوین گفت: مقام معظم رهبری در تعیین شعار سال ۹۶، تأکید بر شعار سال قبل کرده، و تولید و اشتغال را از محورهای اصلی اقتصاد مقاومتی قرار داده اند، لذا دولت و دیگر قوا باید برای تحقق آن هدف گذاری کند.
۱۳۹۶/۱/۲۵ - ۰۷:۲۰
مدیر حوزه علمیه قزوین:
روشنگری های زینب کبری(س) عاشورا را ماندگار کرد
حوزه / مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: اگر روشنگری ها، درایت، صبر و پیام رسانی به موقع حضرت زینب(س) نبود، خون سالار شهیدان و یاران با وفایش پایمال می شد و اکنون چیزی از عاشورا باقی نمی ماند.
۱۳۹۶/۱/۲۴ - ۱۰:۳۳
مدیر حوزه علمیه استان قزوین:
خدمات آیت الله باریک بین در احیای مدارس علمیه قزوین فراموش نمی شود
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: آیت الله باریک بین به همراه مرحوم آیت الله شالی، توانستند برخی از مدارس علمیه قزوین که مخروبه شده بودند را احیاء نمایند و نقش ماندگار و بی بدیلی در این عرصه داشتند.
۱۳۹۶/۱/۲۰ - ۰۸:۱۳