*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۴ رجب ۱۴۴۰ \ Thursday, March 21, 2019
امام جمعه نجف اشرف نسبت به نفوذ اسرائیل در عراق از طریق شرکت های سعودی هشدار داد
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدر الدین قپانچی امام جمعه نجف اشرف در خطبه های نماز جمعه نجف اشرف به سفر قریب الوقوع ولی عهد عربستان سعودی به عراق پرداخت و گفت: آیا عراق به آغوش کشور های عربی باز می گردد یا عرب بعد از پیروزی ها و موفقیت در تجربه سیاسی عراق به آغوش عراق بر می گردد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۲۰:۴۰
امام جمعه نجف اشرف:
دخالت آمریکا برای نظارت بر انتخابات الانبار و موصل پذیرفتنی نیست
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدرالدین قپانچی در خطبه نماز جمعه نجف اشرف تاکید کرد: درخواست آمریکا برای حضور نیروهای آن برای نظارت بر انتخابات الانبار و موصل پذیرفتنی نیست.
۱۳۹۶/۱۲/۴ - ۱۷:۲۵
امام جمعه نجف اشرف:
بازجویی از علمای الازهر، به خاطر سفر به عراق، طایفه‌گرایی است/ عشق زمانی ارزشمند است که خالی از معصیت باشد
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین قپانچی در مورد بازجویی مقامات مصری از گروه علمای الازهر به خاطر سفر به عراق گفت: این کار را جز طائفه گری و مذهب گرایی که الازهر به آن می پردازد، نمی توان تفسیر کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۱۹:۲۰
امام جمعه نجف اشرف:
عراق به حضور ۶ هزار نیروی آمریکایی نیازی ندارد
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین قپانچی در خطبه های نماز جمعه نجف اشرف با اشاره به سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، گفت: با وجود رهبر، مردم و رسالت بزرگ این پیروزی برای اسلام محقق شد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۶:۴۶
امام جمعه نجف اشرف:
پیروزی انقلاب ایران، پیروزی اسلام، تشیع و ملت های مستضعف بود
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین قپانچی در خطبه های نماز جمعه نجف اشرف به سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ایران اشاره کرد و گفت: امروز به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب نزدیک می شویم و معقتدیم که این پیروزی تنها داخلی، منطقه ای و ملّی نبود، بلکه در تاریخ معاصر تغییر بزرگی به وجود آورد و آن پیروزی اسلام، تشیع و ملت های مستضعف بود.
۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۸:۵۵
امام جمعه نجف اشرف:
رژیم بحرین تمامی ارزش های سیاسی، دینی و اخلاقی را زیر پا گذاشته است
حوزه/ امام جمعه نجف اشرف در خطبه‌های نماز جمعه تاکید کرد: دولت بحرین در تعامل با ملت خود تمامی ارزش های سیاسی، دینی و اخلاقی را زیر پا گذاشته است.
۱۳۹۶/۱۱/۶ - ۲۳:۵۴
امام جمعه نجف از توطئه جدید آمریکا برای تجزیه منطقه خبر داد
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین قپانچی در خطبه های نماز جمعه نجف اشرف از تصمیم آمریکا برای تأسیس ارتش کردی سوری در جهت تأمین امنیت مرزهای سوریه انتقاد کرد و آن را نشانه ی پروژه جدید در تجزیه منطقه دانست.
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۰۷:۴۵
امام جمعه نجف اشرف:
حضور مردم ایران، فتنه داخلی را خاموش کرد
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین قپانچی در خطبه های نماز جمعه، به پایان فتنه داخلی ایران بعد از حضور گسترده مردم در خیابان و حمایت از نظام کنونی اشاره کرد و گفت: این تظاهرات مردمی آرزو های رژیم صهیونیستی را بر باد داد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۹:۲۷
امام جمعه نجف اشرف:
عربستان سعودی کمتر از آن است که وحدت عراق را از هم بپاشد
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدر الدین قپانچی در خطبه های جمعه نجف اشرف، با تاکید بر اینکه نزدیکی روابط عربستان و عراق با وجود دخالت عربستان در امور دیگران، موفقیت آمیز نخواهد بود، خواستار مشارکت فعال مردم در انتخابات شد و از مسیحیان خواست به وطن خود برگردند.
۱۳۹۶/۱۰/۸ - ۲۰:۰۸
امام‌جمعه نجف اشرف:
عربستان سعودی مسئول مبتلاشدن یک‌میلیون‌ یمنی به وباست
حوزه/ امام‌جمعه نجف اشرف در خطبه های نماز جمعه در حسینیه کبری نجف اشرف، گفت: تصمیم رؤسای سه گانه عراق در اجرای انتخابات در وقت معین آن، اقدامی به‌جاست و این تصمیم حق قانونی ملت عراق است.
۱۳۹۶/۱۰/۱ - ۱۷:۲۳