*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۶ رمضان ۱۴۴۰ \ Wednesday, May 22, 2019
امام جمعه نجف اشرف:
دشمنان عراق وارد جنگ علیه مرجعیت شده اند/ وهابیت نفس های آخر را می کشد
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدر الدین قپانچی امام جمعه نجف اشرف در خطبه های نماز جمعه نسبت به ظهور پدیده خرید و فروش آراء انتخاباتی هشدار داد و تصریح کرد: وهابیت نفس های آخرش را می کشد و در آستانه نابودی است و عراق امروز وارد مرحله جنگ نرم شده است.
۱۳۹۷/۱/۱۰ - ۲۱:۵۰
امام جمعه نجف اشرف:
هیج جایی برای بعثی ها در دولت عراق نیست/ باید تمامی مناطق از وجود داعش پاک شود
حوزه/ حجت الاسلام سید صدر الدین قپانچی اشاره کرد: داعش به پایان رسیده است، امّا فریب و نیرنگ به پایان نخواهد رسید، لذا دولت عراق باید تمامی مناطق را از لوث وجود باقی مانده های داعش و هسته های پنهان پاکسازی کند.
۱۳۹۷/۱/۴ - ۰۳:۰۰
امام جمعه نجف اشرف:
عراق بیشتر از هدایای عربی به صداقت کشورهای عربی نیاز دارد
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدر الدین قپانچی در خطبه های جمعه نجف اشرف در واکنش به اقدام قطر در اهدای سه ورزشگاه به عراق گفت: عراق به ورزشگاه های عربی نیازمند نیست، بلکه به صداقت عربی نیاز دارد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۲۱:۴۰
امام جمعه نجف اشرف:
عربستان باید از نظام طائفه‌ای و تکفیری دست بردارد
حوزه/ حجت الاسلام قپانجی در خطبه های نماز جمعه نجف اشرف در واکنش به اهدای یک ورزشگاه به عراق ازسوی عربستان سعودی تاکید کرد: عراق امروز نیازمند یک کشور دوست است که به تجربه عراق و ملت آن احترام بگذارد و دست از تجاوز به ملت ها بردارد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۰۲:۱۰
امام جمعه نجف اشرف نسبت به نفوذ اسرائیل در عراق از طریق شرکت های سعودی هشدار داد
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدر الدین قپانچی امام جمعه نجف اشرف در خطبه های نماز جمعه نجف اشرف به سفر قریب الوقوع ولی عهد عربستان سعودی به عراق پرداخت و گفت: آیا عراق به آغوش کشور های عربی باز می گردد یا عرب بعد از پیروزی ها و موفقیت در تجربه سیاسی عراق به آغوش عراق بر می گردد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۲۰:۴۰
امام جمعه نجف اشرف:
دخالت آمریکا برای نظارت بر انتخابات الانبار و موصل پذیرفتنی نیست
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدرالدین قپانچی در خطبه نماز جمعه نجف اشرف تاکید کرد: درخواست آمریکا برای حضور نیروهای آن برای نظارت بر انتخابات الانبار و موصل پذیرفتنی نیست.
۱۳۹۶/۱۲/۴ - ۱۷:۲۵
امام جمعه نجف اشرف:
بازجویی از علمای الازهر، به خاطر سفر به عراق، طایفه‌گرایی است/ عشق زمانی ارزشمند است که خالی از معصیت باشد
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین قپانچی در مورد بازجویی مقامات مصری از گروه علمای الازهر به خاطر سفر به عراق گفت: این کار را جز طائفه گری و مذهب گرایی که الازهر به آن می پردازد، نمی توان تفسیر کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۱۹:۲۰
امام جمعه نجف اشرف:
عراق به حضور ۶ هزار نیروی آمریکایی نیازی ندارد
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین قپانچی در خطبه های نماز جمعه نجف اشرف با اشاره به سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، گفت: با وجود رهبر، مردم و رسالت بزرگ این پیروزی برای اسلام محقق شد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۶:۴۶
امام جمعه نجف اشرف:
پیروزی انقلاب ایران، پیروزی اسلام، تشیع و ملت های مستضعف بود
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین قپانچی در خطبه های نماز جمعه نجف اشرف به سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ایران اشاره کرد و گفت: امروز به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب نزدیک می شویم و معقتدیم که این پیروزی تنها داخلی، منطقه ای و ملّی نبود، بلکه در تاریخ معاصر تغییر بزرگی به وجود آورد و آن پیروزی اسلام، تشیع و ملت های مستضعف بود.
۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۸:۵۵
امام جمعه نجف اشرف:
رژیم بحرین تمامی ارزش های سیاسی، دینی و اخلاقی را زیر پا گذاشته است
حوزه/ امام جمعه نجف اشرف در خطبه‌های نماز جمعه تاکید کرد: دولت بحرین در تعامل با ملت خود تمامی ارزش های سیاسی، دینی و اخلاقی را زیر پا گذاشته است.
۱۳۹۶/۱۱/۶ - ۲۳:۵۴