*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۹ رمضان ۱۴۴۰ \ Saturday, May 25, 2019
امام جمعه نجف از توطئه جدید آمریکا برای تجزیه منطقه خبر داد
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین قپانچی در خطبه های نماز جمعه نجف اشرف از تصمیم آمریکا برای تأسیس ارتش کردی سوری در جهت تأمین امنیت مرزهای سوریه انتقاد کرد و آن را نشانه ی پروژه جدید در تجزیه منطقه دانست.
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۰۷:۴۵
امام جمعه نجف اشرف:
حضور مردم ایران، فتنه داخلی را خاموش کرد
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین قپانچی در خطبه های نماز جمعه، به پایان فتنه داخلی ایران بعد از حضور گسترده مردم در خیابان و حمایت از نظام کنونی اشاره کرد و گفت: این تظاهرات مردمی آرزو های رژیم صهیونیستی را بر باد داد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۹:۲۷
امام جمعه نجف اشرف:
عربستان سعودی کمتر از آن است که وحدت عراق را از هم بپاشد
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدر الدین قپانچی در خطبه های جمعه نجف اشرف، با تاکید بر اینکه نزدیکی روابط عربستان و عراق با وجود دخالت عربستان در امور دیگران، موفقیت آمیز نخواهد بود، خواستار مشارکت فعال مردم در انتخابات شد و از مسیحیان خواست به وطن خود برگردند.
۱۳۹۶/۱۰/۸ - ۲۰:۰۸
امام‌جمعه نجف اشرف:
عربستان سعودی مسئول مبتلاشدن یک‌میلیون‌ یمنی به وباست
حوزه/ امام‌جمعه نجف اشرف در خطبه های نماز جمعه در حسینیه کبری نجف اشرف، گفت: تصمیم رؤسای سه گانه عراق در اجرای انتخابات در وقت معین آن، اقدامی به‌جاست و این تصمیم حق قانونی ملت عراق است.
۱۳۹۶/۱۰/۱ - ۱۷:۲۳
امام جمعه نجف اشرف:
ما با اصل موجودیت رژیم اسرائیل در فلسطین مخالفیم
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدر الدین قپانچی در خطبه های نماز جمعه نجف اشرف با تاکید بر این که حفظ پیروزی نیازمند مبارزه با فساد و خدمت است، تصریح کرد: ملت ها اجازه اجرای اقدام ترامپ را نخواهد داد و موجودیت رژیم غاصب اسرائیل در فلسطین را رد می کنند.
۱۳۹۶/۹/۲۴ - ۱۷:۳۲
امام جمعه نجف اشرف:
قدس پایتخت اسرائیل نخواهد شد
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدر الدین قپانچی در خطبه های نماز جمعه نجف با تاکید بر اینکه قدس پایتخت اسرائیل نخواهد شد، اشاره کرد: اقدام ترامپ تحریک احساسات یک میلیارد و نیم مسلمان است و ملت ما ساکت نخواهد بود.
۱۳۹۶/۹/۱۷ - ۱۶:۳۶
امام جمعه نجف اشرف:
مسئولیت سلامت آیت الله قاسم به عهده رژیم آل خلیفه است
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدرالدین قپانچی در خطبه های نماز جمعه گفت: خطری که زندگی آیت الله عیسی قاسم رهبر دینی بحرین را تهدید می کند، مسئولیت آن به عهده دولت بحرین است که ایشان را مورد محاصره قرار داده است.
۱۳۹۶/۹/۱۰ - ۱۸:۵۹
امام جمعه نجف اشرف:
روح حسینی مردم عراق، مرجعیت دینی و ایران؛ داعش را شکست دادند
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدرالدین قپانچی در خطبه های نماز جمعه نجف اشرف، با اشاره به نابودی گروهک های تروریستی داعش به عنوان فتنه ای بزرگ میان مسلمانان؛ تاکید کرد: روح حسینی مردم عراق، مرجعیت دینی و ایران از عوامل پیروزی بر داعش است.
۱۳۹۶/۹/۳ - ۱۷:۳۴
دفترنمایندگی مقام معظم رهبری در عراق اقدام واشنگتن علیه «نُجَباء» را محکوم کرد
حوزه/ پس از موج حمایت‌ها از مقاومت اسلامی نُجَباء در عراق، سوریه، لبنان و پاکستان؛ دفتر نمایندگی رهبر معظم انقلاب نیز اقدام آمریکا برای تحریم این گروه مقاومت را محکوم کرد.
۱۳۹۶/۸/۳۰ - ۱۱:۰۷
امام جمعه نجف اشرف:
به ملت ایران تسلیت می گوییم/خطرات موجود در منطقه به خاطر سیاست های آل سعود است
حوزه/حجت الاسلام و المسلمین سید صدر الدین قپانچی در خطبه های نماز جمعه نجف اشرف، با تاکید بر اینک ه اصلاح قانون ثبت احوال اوج عدالت، آزادی و رعایت حقوق تمامی مذاهب و ادیان است، اشاره کرد: خطری که منطقه را تهدید می کند، نتیجه سیاست های رژیم آل سعود است.
۱۳۹۶/۸/۲۶ - ۲۱:۳۳