*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ \ ۱۲ رجب ۱۴۴۰ \ Tuesday, March 19, 2019
امام جمعه نجف اشرف:
ما با اصل موجودیت رژیم اسرائیل در فلسطین مخالفیم
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدر الدین قپانچی در خطبه های نماز جمعه نجف اشرف با تاکید بر این که حفظ پیروزی نیازمند مبارزه با فساد و خدمت است، تصریح کرد: ملت ها اجازه اجرای اقدام ترامپ را نخواهد داد و موجودیت رژیم غاصب اسرائیل در فلسطین را رد می کنند.
۱۳۹۶/۹/۲۴ - ۱۷:۳۲
امام جمعه نجف اشرف:
قدس پایتخت اسرائیل نخواهد شد
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدر الدین قپانچی در خطبه های نماز جمعه نجف با تاکید بر اینکه قدس پایتخت اسرائیل نخواهد شد، اشاره کرد: اقدام ترامپ تحریک احساسات یک میلیارد و نیم مسلمان است و ملت ما ساکت نخواهد بود.
۱۳۹۶/۹/۱۷ - ۱۶:۳۶
امام جمعه نجف اشرف:
مسئولیت سلامت آیت الله قاسم به عهده رژیم آل خلیفه است
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدرالدین قپانچی در خطبه های نماز جمعه گفت: خطری که زندگی آیت الله عیسی قاسم رهبر دینی بحرین را تهدید می کند، مسئولیت آن به عهده دولت بحرین است که ایشان را مورد محاصره قرار داده است.
۱۳۹۶/۹/۱۰ - ۱۸:۵۹
امام جمعه نجف اشرف:
روح حسینی مردم عراق، مرجعیت دینی و ایران؛ داعش را شکست دادند
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدرالدین قپانچی در خطبه های نماز جمعه نجف اشرف، با اشاره به نابودی گروهک های تروریستی داعش به عنوان فتنه ای بزرگ میان مسلمانان؛ تاکید کرد: روح حسینی مردم عراق، مرجعیت دینی و ایران از عوامل پیروزی بر داعش است.
۱۳۹۶/۹/۳ - ۱۷:۳۴
دفترنمایندگی مقام معظم رهبری در عراق اقدام واشنگتن علیه «نُجَباء» را محکوم کرد
حوزه/ پس از موج حمایت‌ها از مقاومت اسلامی نُجَباء در عراق، سوریه، لبنان و پاکستان؛ دفتر نمایندگی رهبر معظم انقلاب نیز اقدام آمریکا برای تحریم این گروه مقاومت را محکوم کرد.
۱۳۹۶/۸/۳۰ - ۱۱:۰۷
امام جمعه نجف اشرف:
به ملت ایران تسلیت می گوییم/خطرات موجود در منطقه به خاطر سیاست های آل سعود است
حوزه/حجت الاسلام و المسلمین سید صدر الدین قپانچی در خطبه های نماز جمعه نجف اشرف، با تاکید بر اینک ه اصلاح قانون ثبت احوال اوج عدالت، آزادی و رعایت حقوق تمامی مذاهب و ادیان است، اشاره کرد: خطری که منطقه را تهدید می کند، نتیجه سیاست های رژیم آل سعود است.
۱۳۹۶/۸/۲۶ - ۲۱:۳۳
امام جمعه نجف اشرف:
امیدواریم تا اربعین آینده، آل سعود نابود شود
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدر الدین قپانچی در خطبه های نماز جمعه نجف اشرف، با اشاره به اینکه کشتی اهل بیت (علیهم السلام)، کشتی نجات و تقوا است، گفت: امروز به برکت این کشتی و از طریق زیارت اربعین شاهد نجات امت هستیم.
۱۳۹۶/۸/۱۹ - ۲۳:۳۷
امام‌جمعه نجف اشرف:
حضور جمعیّت میلیونی در کربلا به‌واسطه خون شهدای مقاومت است
حوزه/ امام‌جمعه نجف اشرف در دیدار با اعضای دبیرخانه همایش طریق الحسین(علیه‌السلام) گفت: امروز حضور این جمعیت میلیونی در کربلا حقیقتاً مدیون خون شهدا و مجاهدت‌های ملت ایران،عراق و دیگر ملت‌های محور مقاومت است.
۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۴:۵۸
امام جمعه نجف اشرف:
۳ هزار مبلغ حوزه علمیه عراق در خدمت زائران اربعین هستند
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدر الدین قپانچی در خطبه های نماز جمعه که در حسینیه فاطمیه کبری ایراد شد، بر اجرای انتخابات در موعد مشخص خود تاکید کرد و نسبت به توطئه آل سعود برای شکستن صف شیعه و تلاش برای تشکیل احزاب شیعه و سنی هشدار داد.
۱۳۹۶/۸/۱۲ - ۲۲:۴۷
امام جمعه نجف اشرف:
عربستان باید قبور ائمه بقیع (ع) را بازسازی کند تا اطمینان عراق را به دست آورد
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدر الدین قپانچی در خطبه های نماز جمعه نجف اشرف، از نزدیکی روابط عربستان و عراق استقبال کرد و گفت: این روابط تا زمانی که آل سعود قبور ائمه بقیع را باز سازی نکند و دست از تکفیر و تروریسم برندارد، موفقیت آمیز نخواهد بود.
۱۳۹۶/۸/۵ - ۱۹:۵۶