*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۵ رجب ۱۴۴۰ \ Friday, March 22, 2019
امام جمعه نجف اشرف:
توطئه صهیونیستی "جدایی کردستان" با شکست مواجه شد
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدر الدین قپانچی امام جمعه نجف اشرف در خطبه های نماز جمعه در حسینیه فاطمیه کبری، با تاکید بر اینکه طرح جدایی کردستان که صهیونیسم جهانی در پشت پرده آن است، با شکست مواجه است، سخن گفتن از تعویق انتخابات آینده مجلس را نپذیرفت.
۱۳۹۶/۷/۲۸ - ۱۸:۱۳
امام جمعه نجف اشرف:
جدایی کردستان به فروپاشی ‌آن منجر می شود/ شیعیان از ناموس و آبروی تمام ملت عراق دفاع کردند
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدرالدین قپانچی در خطبه های نماز جمعه در حسینیه فاطمیه کبری، با تاکید بر اینکه کشور های جهان و منطقه لجبازی رهبران کردستان را به هیچ عنوان نمی پذیرند گفت: سرنوشت تجزیه عراق، فروپاشی کردستان است.
۱۳۹۶/۷/۲۱ - ۱۸:۵۸
امام جمعه نجف اشرف:
بیانیه آیت الله العظمی سیستانی در خصوص همه‌پرسی کردستان فصل الخطاب بود
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدر الدین قپانچی امام جمعه نجف اشرف در خطبه های نماز جمعه که در حسینیه فاطمیه الکبری ایراد شد، تاکید کرد: بیانیه حضرت آیت الله سیستانی در خصوص همه پرسی کردستان فصل الخطاب بود.
۱۳۹۶/۷/۱۴ - ۱۸:۱۷
امام جمعه نجف اشرف:
همه پرسی کردستان، قابل مذاکره نیست
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدر الدین قپانچی امام جمعه نجف اشرف در خطبه های نماز جمعه که در حسینیه فاطمیه کبری ایراد شد، گفت: اقدام رئیس جمهور عراق برای مذاکره در مورد جدایی کردستان مردود است؛ چرا که این مسئله به نوعی طرح جدایی را توجیه می کند.
۱۳۹۶/۶/۳۱ - ۱۸:۴۳
امام جمعه نجف اشرف:
همه پرسی کردستان محکوم به شکست است
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمين سيد صدر الدین قپانچی امام جمعه نجف اشرف در خطبه های نماز جمعه در حسینیه الفاطمیه الکبری تاکید کرد: اگر دولت و بسیج مردمی عراق یک روزی در برابر گردهمایی کرد ها در کرکوک سکوت کنند تا آخر ساکت نخواهند نشست.
۱۳۹۶/۶/۲۴ - ۱۸:۱۴
امام جمعه نجف اشرف:
سکوت بین المللی در برابر جنایت میانمار، شرم آور است/ همچنان با همه پرسی کردستان مخالفیم
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدر الدین قپانچی امام جمعه نجف اشرف در خطبه های نماز جمعه گفت: آمادگی های نظامی برای آزادسازی "حویجه" در حال انجام است و این درحالی است که داعش، از ترس پیشروی نیروهای نظامی بازداشتی های خود را از حویجه به مناطق نامعلوم منتقل می کند.
۱۳۹۶/۶/۱۷ - ۱۸:۳۴
امام جمعه نجف اشرف:
دعوت عربستان از شیوخ عشایر شیعه، مشکوک است/ از کمک های ایران به عراق متشکریم
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدر الدین قپانچی امام جمعه نجف اشرف در خطبه های نماز جمعه در حسینیه الفاطمیه الکبری، نسبت به اهداف عربستان از دعوت شیوخ عشایر شیعه و همچنین تجمع نیرو های شکست خورده داعش در مناطق مرزی و گروه های پنهان در استان ها هشدار داد.
۱۳۹۶/۶/۱۰ - ۱۸:۲۸
امام جمعه نجف اشرف:
رزمندگان بسیج مردمی فقط عراقی هستند
حوزه/ امام جمعه نجف اشرف با اشاره به گزارش مؤسسه واشنگتن در مورد حضور تعدادی رزمنده کویتی در بسیج مردمی عراق گفت: ما ۴ میلیون رزمنده ذخیره داریم که منتظر فرمان هستند و دیگر جایی برای سرباز خارجی نداریم.
۱۳۹۶/۶/۳ - ۱۸:۲۵
خطیب جمعه نجف اشرف:
همه پرسی اقلیم کردستان غیر قانونی است
حوزه/ حجت الاسلام سید صدر الدین قپانچی امام جمعه نجف اشرف تاکید کرد: در های گفتگو با کرد ها به جز در مسئله همه پرسی باز است؛ چرا که این مسئله مخالف قانون اساسی است.
۱۳۹۶/۵/۲۷ - ۲۱:۰۶
امام جمعه نجف اشرف مطرح کرد:
سه شرط برای موفقیت در اداره عراق؛ وحدت کلمه، پیروی از مراجع و دوری از فساد
حوزه/ سید صدر الدین قبانچی امام جمعه نجف اشرف دلیل حمله داعش به سفارت عراق در افغانستان را شکست این گروهک در عراق دانست.
۱۳۹۶/۵/۱۴ - ۰۴:۲۱