*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۱ رمضان ۱۴۴۰ \ Monday, May 27, 2019
امام جمعه نجف اشرف:
امیدواریم تا اربعین آینده، آل سعود نابود شود
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدر الدین قپانچی در خطبه های نماز جمعه نجف اشرف، با اشاره به اینکه کشتی اهل بیت (علیهم السلام)، کشتی نجات و تقوا است، گفت: امروز به برکت این کشتی و از طریق زیارت اربعین شاهد نجات امت هستیم.
۱۳۹۶/۸/۱۹ - ۲۳:۳۷
امام‌جمعه نجف اشرف:
حضور جمعیّت میلیونی در کربلا به‌واسطه خون شهدای مقاومت است
حوزه/ امام‌جمعه نجف اشرف در دیدار با اعضای دبیرخانه همایش طریق الحسین(علیه‌السلام) گفت: امروز حضور این جمعیت میلیونی در کربلا حقیقتاً مدیون خون شهدا و مجاهدت‌های ملت ایران،عراق و دیگر ملت‌های محور مقاومت است.
۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۴:۵۸
امام جمعه نجف اشرف:
۳ هزار مبلغ حوزه علمیه عراق در خدمت زائران اربعین هستند
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدر الدین قپانچی در خطبه های نماز جمعه که در حسینیه فاطمیه کبری ایراد شد، بر اجرای انتخابات در موعد مشخص خود تاکید کرد و نسبت به توطئه آل سعود برای شکستن صف شیعه و تلاش برای تشکیل احزاب شیعه و سنی هشدار داد.
۱۳۹۶/۸/۱۲ - ۲۲:۴۷
امام جمعه نجف اشرف:
عربستان باید قبور ائمه بقیع (ع) را بازسازی کند تا اطمینان عراق را به دست آورد
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدر الدین قپانچی در خطبه های نماز جمعه نجف اشرف، از نزدیکی روابط عربستان و عراق استقبال کرد و گفت: این روابط تا زمانی که آل سعود قبور ائمه بقیع را باز سازی نکند و دست از تکفیر و تروریسم برندارد، موفقیت آمیز نخواهد بود.
۱۳۹۶/۸/۵ - ۱۹:۵۶
امام جمعه نجف اشرف:
توطئه صهیونیستی "جدایی کردستان" با شکست مواجه شد
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدر الدین قپانچی امام جمعه نجف اشرف در خطبه های نماز جمعه در حسینیه فاطمیه کبری، با تاکید بر اینکه طرح جدایی کردستان که صهیونیسم جهانی در پشت پرده آن است، با شکست مواجه است، سخن گفتن از تعویق انتخابات آینده مجلس را نپذیرفت.
۱۳۹۶/۷/۲۸ - ۱۸:۱۳
امام جمعه نجف اشرف:
جدایی کردستان به فروپاشی ‌آن منجر می شود/ شیعیان از ناموس و آبروی تمام ملت عراق دفاع کردند
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدرالدین قپانچی در خطبه های نماز جمعه در حسینیه فاطمیه کبری، با تاکید بر اینکه کشور های جهان و منطقه لجبازی رهبران کردستان را به هیچ عنوان نمی پذیرند گفت: سرنوشت تجزیه عراق، فروپاشی کردستان است.
۱۳۹۶/۷/۲۱ - ۱۸:۵۸
امام جمعه نجف اشرف:
بیانیه آیت الله العظمی سیستانی در خصوص همه‌پرسی کردستان فصل الخطاب بود
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدر الدین قپانچی امام جمعه نجف اشرف در خطبه های نماز جمعه که در حسینیه فاطمیه الکبری ایراد شد، تاکید کرد: بیانیه حضرت آیت الله سیستانی در خصوص همه پرسی کردستان فصل الخطاب بود.
۱۳۹۶/۷/۱۴ - ۱۸:۱۷
امام جمعه نجف اشرف:
همه پرسی کردستان، قابل مذاکره نیست
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدر الدین قپانچی امام جمعه نجف اشرف در خطبه های نماز جمعه که در حسینیه فاطمیه کبری ایراد شد، گفت: اقدام رئیس جمهور عراق برای مذاکره در مورد جدایی کردستان مردود است؛ چرا که این مسئله به نوعی طرح جدایی را توجیه می کند.
۱۳۹۶/۶/۳۱ - ۱۸:۴۳
امام جمعه نجف اشرف:
همه پرسی کردستان محکوم به شکست است
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمين سيد صدر الدین قپانچی امام جمعه نجف اشرف در خطبه های نماز جمعه در حسینیه الفاطمیه الکبری تاکید کرد: اگر دولت و بسیج مردمی عراق یک روزی در برابر گردهمایی کرد ها در کرکوک سکوت کنند تا آخر ساکت نخواهند نشست.
۱۳۹۶/۶/۲۴ - ۱۸:۱۴
امام جمعه نجف اشرف:
سکوت بین المللی در برابر جنایت میانمار، شرم آور است/ همچنان با همه پرسی کردستان مخالفیم
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدر الدین قپانچی امام جمعه نجف اشرف در خطبه های نماز جمعه گفت: آمادگی های نظامی برای آزادسازی "حویجه" در حال انجام است و این درحالی است که داعش، از ترس پیشروی نیروهای نظامی بازداشتی های خود را از حویجه به مناطق نامعلوم منتقل می کند.
۱۳۹۶/۶/۱۷ - ۱۸:۳۴