*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۲ شوال ۱۴۴۰ \ Sunday, June 16, 2019
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه:
پرداخت زکات، خدمت به اسلام و جامعه است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با تاکید بر گسترش فرهنگ زکات در اجتماع، گفت: پرداخت و جمع آوری زکات، خدمت به اسلام و جامعه است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۶:۱۵
آیت الله علما در همایش «مبانی تحکیم خانواده»:
اخلاق اسلامی پایه استحکام خانواده است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در کرمانشاه با اشاره به این که خانواده ها باید همواره عمل به اخلاق اسلامی را مد نظر داشته باشند، گفت: با عمل به اخلاق اسلامی همواره آرامش روحی و روانی در خانواده وجود دارد، چرا که عمل به آموزه های اسلام چراغ راه هدایت بشر است .
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۳:۵۷
نماینده ولی فقیه در کرمانشاه:
از مسیر عبودیت منحرف نشویم
حوزه/ امام جمعه کرمانشاه با تاکید بر این که وظیفه ما عبودیت و بندگی است، گفت: ما باید از بزرگان درس بگیریم تا بتوانیم در مسیر بندگی خدای متعال دچار انحراف نشویم.
۱۳۹۴/۲/۲ - ۱۳:۱۳
نماینده ولی فقیه در کرمانشاه:
عبا و عمامه لباس خدمت به اسلام است
حوزه/ امام جمعه کرمانشاه با اشاره به این که عبا و عمامه لباس خدمت به اسلام و مسلمین است و وظایف ما را در تمامی زمینه ها چندین برابر می کند، تصریح کرد: باید در این راه همواره محکم و ثابت قدم بود.
۱۳۹۳/۷/۲۲ - ۱۳:۰۸