*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ \ ۱۰ شعبان ۱۴۳۹ \ Friday, April 27, 2018
دبیر شورای دین پژوهان کشور:
اهتمام به زبان آموزی، تحول ارزشمندی در حوزه است/ترجمه انجیل به ۲۶۰۰زبان و قرآن فقط به ۱۴۰ زبان
حوزه/ دبیر شورای دین پژوهان کشور گفت: اهتمام به مساله زبان آموزی، تحول ارزشمندی در حوزه به خصوص در سال گذشته به شمار می رود.
۱۳۹۷/۱/۶ - ۱۶:۳۰
یادداشت رسیده:
به خاطر بودجه امسال جایگاه برخی علما تضعیف شده است /برخی بودجه های فرهنگی مصداق تبعیض است/مسئولین جبران کنند
حوزه/ امروز افکار عمومی برانگیخته و معترض شده اند و مداوم بودجه های جدول ۱۷ و جدول ۷ لایحه بودجه را به چالش اجتماعی و به چالش در فضای مجازی کشانده اند.
۱۳۹۶/۱۰/۴ - ۱۱:۰۰
دبیر شورای عالی دین پژوهان در گفت و گو با حوزه مطرح کرد:
تخصیص بودجه های دولتی به موسسات فرهنگی نیازمند بازنگری است/وجود۷۲۳ موسسه، پژوهشگاه و پژوهشکده در قم
حوزه/ مدیر مسئول شورای علمی دین پژوهان گفت: دولت و مجلس بودجه های حمایتی را بدون تعیین شاخص و ملاک تصویب کرده اند و موسسات هم سالها در فقدان نظارت محاسباتی به مصرف رسانده اند.
۱۳۹۶/۶/۴ - ۱۰:۳۶
در گفتگو با رئیس مجمع جهانی شیعه شناسی تشریح شد؛
صداقت و شفافیت رسانه ای؛ لازمه حرکت بر محور آموزه های دینی
حوزه/ مدیر مسئول دبیرخانه شورای دین پژوهان کشور، یکی از بایسته های مهم حرکت بر مدار آموزه های دینی به ویژه در بحث اخلاق مداری را صداقت و شفافیت در رسانه های جمعی عنوان کرد.
۱۳۹۵/۸/۲۰ - ۰۹:۴۰
دبیرشورای دین پژوهان:
۳۵۰ پژوهش حوزوی و دینی در سال قبل نقد و بررسی شد
حوزه/ دبیرشورای دین پژوهان کشور از بررسی ۳۵۰ پژوهش علمی و دینی در سال گذشته توسط این شورا خبرداد.
۱۳۹۵/۶/۲۱ - ۱۱:۵۹
مراسم سالگرد رئیس فقید مجمع جهانی شیعه شناسی برگزار شد
حوزه/ اولین سالگرد درگذشت روحانی جانباز و مدافع با اخلاص حریم ولایت اهل بیت( علیهم السلام) و مکتب تشیع حجت الاسلام و المسلمین علی انصاری بویراحمدی رئیس فقید مجمع جهانی شیعه شناسی در گلزار شهدای علی بن جعفر(ع)قم برگزار شد.
۱۳۹۵/۴/۲۴ - ۲۳:۲۵
رییس مجمع جهانی شیعه شناسی:
برخورد با دریافت کنندگان حقوق های نجومی نباید مشمول مرور زمان شود
حوزه/ رییس مجمع جهانی شیعه شناسی با تاکید بر لزوم برخورد قاطعانه با دریافت کنندگان حقوق های نجومی از بیت المال تصریح کرد: این مساله به هیچ وجه نباید مشمول مرور زمان واقع شود.
۱۳۹۵/۴/۱۸ - ۱۴:۳۰
دبیر شورای دین پژوهان کشور:
حوزویان در تمدن سازی نوین اسلامی فرصت را غنیمت بشمارند
تحلیلگر امور دینی و اجتماعی گفت: یکی از مواردی که رهبر انقلاب اسلامی بارها روی آن تاکید داشته اند، اهمیت فرصت شناسی از سوی طلاب و فعالان فرهنگی جامعه است؛ زیرا امروز دشمنان از هر حربه ای برای ضربه زدن به اسلام و نظام اسلامی استفاده می کنند و ما نیز باید از همین زمینه های موجود از هر فرصتی برای تعالی نور اسلام در جهان استفاده کنیم.
۱۳۹۵/۱/۴ - ۱۱:۵۹
نشست علمی «روان درمان گری و مشاوره با رویکرد اسلامی» برگزار شد
حوزه/ نشست علمی «روان درمان گری و مشاوره با رویکرد اسلامی» از سلسله نشست های علمی تخصصی دبیرخانه شورای دین پژوهان کشور، با حضور اندیشمندان حوزوی و دانشگاهی شب گذشته در محل دبیرخانه این شورا در قم برگزار شد.
۱۳۹۴/۱۰/۲۲ - ۱۰:۵۰
دبیر شورای دین پژوهان کشور مطرح کرد؛
رویکرد تقریبی و وحدت آفرین؛ نسخه غلبه بر ترفند نظام سطله
حوزه/ دبیر شورای دین پژوهان کشور تصریح کرد: بی شک راه و نسخه علبه بر فتنه ها و ترفندهای شوم نظام سلطه در سطح جهان اسلام تاکید بر مساله تقریب و وحدت امت اسلامی است.
۱۳۹۴/۱۰/۸ - ۲۳:۱۵