*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ \ ۳ شوال ۱۴۳۹ \ Monday, June 18, 2018
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد:
فراگیری شیوه های جدید تبلیغ دین از وظایف امروز طلاب و روحانیون است
حوزه / معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد گفت: «شناخت دین ، تبلیغ، ترویج و عرضه آن به مردم» با شیوه های جدید از وظایف امروز طلاب و روحانیون است.
۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۱۰:۲۱
پیامهای شما؛
از اعتراض به «سرّ دلبران» تا اشاره به شرایط سخت معیشتی طلاب
حوزه / تمام پیامهایی که از طریق ارسال به ادمین خبرگزاری حوزه(در شبکه های اجتماعی) یا بخش «ارتباط با ما» در سایت حوزه نیوز ارسال می کنید، مطالعه می شود و به تناوب، تعدادی از این پیامها را منتشر می کنیم. از اینکه با رسانه رسمی حوزه همراهید، خرسندیم.
۱۳۹۷/۳/۲۲ - ۱۷:۵۳
مجمع روحانیون و طلاب الیگودرزی تشکیل شد
حوزه/ مجمع روحانیون و طلاب الیگودرزی با هدف انسجام بخشی و پیشبرد برنامه های دینی و فرهنگی این شهرستان تشکیل شد .
۱۳۹۷/۳/۲۰ - ۱۸:۴۵
۱۵ تیرماه؛ آغاز دوره میثاق طلبگی در لرستان
حوزه/ معاون تهذیب حوزه علمیه استان لرستان گفت:۱۵ تیرماه دوره میثاق طلبگی برای داوطلبان پذیرفته شده درآزمون ورودی حوزه برگزار خواهد شد.
۱۳۹۷/۳/۱۹ - ۰۷:۳۰
همایش «مهدی یاوری» در تبریز برگزار می شود
حوزه/ خانواده ‌های طلاب و روحانیان مدارس علمیه استان آذربایجان‌ شرقی با شرکت در سلسله همایش ‌های مهدی ‌یاوری با آموزه ‌های مهدویت آشنا می شوند.
۱۳۹۷/۳/۱۸ - ۱۹:۴۰
برگزاری کارگاه آموزش پژوهش در حوزه خواهران لرستان
معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان لرستان از برگزاری کارگاه آموزش مسائل روز پژوهشی برای خواهران طلبه مدارس علمیه خبر داد .
۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۱:۲۹
مدیر حوزه علمیه استان لرستان:
حفظ منابع طبیعی و حفاظت از عرصه های جنگلی یک وظیفه دینی و ملی است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان لرستان با اشاره به اینکه حفظ منابع طبیعی و حفاظت از عرصه های ملی و جنگلی وظیفه ای شرعی و همگانی است،گفت: برای حراست و صیانت از این منابع خدادای باید با همتی جهادی فرهنگ سازی و حراست از این عرصه ها در جامعه نهادینه شود.
۱۳۹۷/۳/۹ - ۱۹:۲۸
نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری:
مقابله هوشمندانه با تهدیدهای دینی رسالت ویژه حوزه علمیه است
حوزه/نماینده خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه امروز عرصه دین از جانب جبهه‌ها و جریان‌های مختلفی تهدید می‌شود، گفت: شناخت این جریان‌ها و مقابله با آنها نیازمند هوشمندی ویژه است که این خود وظیفه و هدف حوزه علمیه است.
۱۳۹۷/۳/۹ - ۱۳:۴۱
مدیر مدرسه علمیه مهدیه الیگودرز خبر داد:
فعالیت طلاب الیگودرزی در طرح جهادی کمک به نیازمندان
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه مهدیه الیگودرز از فعالیت قریب به ۲۰ طلبه این مدرسه در قالب گروه جهادی با هدف دستگیری از نیازمندان خبر داد .
۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۰:۰۴