*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷ \ ۱۷ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Wednesday, January 23, 2019
تصاویر/ رونمایی از قرآن خطی از آثار سیدعلی موسویان
عکس: جهانبخش پیری پور
۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۲۲:۱۰
آیت الله فاضل لنکرانی:
کتابت قرآن بهترین دلیل اهمیت بر این کتاب آسمانی است
حوزه/شیعه و حوزه های شیعی، بیشترین اهمیت را به قرآن می دهند و فقهای شیعه در طول تاریخ برای قرآن ارزش قائل بودند و اهمیت دادند و اگر در فضای مجازی تهمت می زنند که حوزه برای قرآن اهمیت قائل نیست، این تهمت ارزشی ندارد
۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۲۲:۰۲
همایش بزرگداشت مقام حضرت جعفر طیار (ع) برگزار شد
حوزه/ همایش بزرگداشت مقام حضرت جعفر طیار علیه السلام و رو نمایی از کتاب « جعفر طیار مردی که اگر می بود ..» در قم برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۵:۳۵
با حضور آیت الله العظمی سبحانی:
آیین رونمایی از کتاب «میزان الفقاهه» برگزار شد
حوزه/ در مراسمی با حضور آیت الله العظمی سبحانی، آیین رونمایی از کتاب میزان الفقاهه، اثر مرحوم آیت الله سید محمد باقر موسوی درچه ای در مؤسسه امام صادق(ع) در قم برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۲۲:۰۳
با حضور مدیر حوزه علمیه خواهران:
سامانه جامع آموزش حوزه علمیه خواهران رونمایی شد
حوزه/ سامانه جدید جامع آموزش حوه علمیه خواهران با حضور مدیر حوزه ‌های علمیه خواهران کشور رونمایی شد.
۱۳۹۷/۱۰/۸ - ۱۴:۱۸
دبیر دوم شورای عالی حوزه های علمیه:
مرحوم پرورش ملجا و پناهگاهی برای مردم بود
حوزه/ آیت الله مقتدایی مرحوم پرورش را از مصادیق اهل معروف در دنیا ذکر کرد و گفت:مرحوم پرورش در زمانی که دارای مسئولیت بود و چه زمانی که مسئولیت اجرایی خاصی هم نداشت به دنبال حل مشکلات مردم بود؛ این روی باز و گشاده به حدی بود که همیشه ملجا و پناهگاهی برای مردم بود.
۱۳۹۷/۱۰/۷ - ۲۲:۵۶
رئیس مرکز تحقیقات اسلامی مجلس:
تلاش ها بر ترسیم مدرسه اصولی امام(ره) تمرکز یابد
حوزه/ عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه باید امام خمینی(ره) را یک مدرسه اصولی بزرگ به حساب آورد، گفت: درست نیست که ما از اصول امام راحل به صورت عادی و نه در قالب یک مدرسه فعال، سخن به میان آوریم، بلکه باید نظریه ها، تلاش ها و بحث ها به سمت تبیین مدرسه اصولی امام سامان بپذیرد
۱۳۹۷/۱۰/۶ - ۲۳:۱۷
در قم برگزار می شود:
رونمایی از کتاب گرانسنگ «تحریر الاصول»
حوزه / مراسم رونمایی از کتاب گرانسنگ «تحریر الاصول» تقریر درس خارج اصول حضرت امام خمینی(ره)، توسط آیت الله العظمی جوادی آملی در قم برگزار می گردد.
۱۳۹۷/۱۰/۴ - ۰۷:۵۲
با حضور مدیر حوزه های علمیه خواهران؛
آیین رونمایی از آثار مرکز تحقیقات زن و خانواده برگزار شد
حوزه/ مراسم رونمایی از آثار و ارائه گزارش از مرکز تحقیقات زن و خانواده امروز با حضور مدیر حوزه علمیه خواهران کشور در این مرکز برگزار شد.
۱۳۹۷/۹/۲۹ - ۱۶:۱۷
در جلسه شورای المصطفی؛
از آثار پژوهشگاه بین المللی المصطفی رونمایی شد
حوزه/ همزمان با جلسه شورای المصطفی در هفته پژوهش، از دستاوردهای علمی پژوهشگاه بین المللی جامعه المصطفی به دست حجت الاسلام والمسلمین عباسی، رئیس المصطفی، رونمایی به عمل آمد.
۱۳۹۷/۹/۲۹ - ۱۴:۲۷