*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۶ رجب ۱۴۴۰ \ Saturday, March 23, 2019
استاد الازهر خواستار کنترل جمعیت مصر شد
حوزه/ شیخ کریمه گفت: کنترل جمعیت بر اساس رعایت منافع عمومی مردم صورت می گیرد و از این رو باید مردم تمام استان ها در این زمینه آگاه شوند تا از افزایش بی رویه جمعیت خودداری شود و البته نهادهای دینی مانند الازهر و کلیسا نیز باید در آن سهیم شوند.
۱۳۹۷/۲/۱ - ۱۲:۲۲
آیت الله العظمی مکارم:
نظام سلطه با ترویج شعار فرزند کمتر سر مسلمین کلاه گذاشت/ افزایش فرزند نعمت است نه زحمت
حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی با اشاره به ترویج شعار "فرزند کمتر، زندگی بهتر"، گفتند: نظام سلطه با این شعار، بر سر مسلمانان و جمعیت های تحت سلطه خود کلاه گذاشت، در حالی که این مسئله برخلاف تعلیمات قرآن، اسلام و روایات اسلامی است.
۱۳۹۶/۳/۲۹ - ۰۷:۳۰
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی:
آمار بالای سقط جنین در کشور یک هشدار است
حوزه/ عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: حوزه علمیه باید در این مسئله ورود کرده و با فعالیت های تخصصی و تبلیغی، راه کاری برای مشکلات و معضلات موجود ارائه نماید.
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۰:۳۳
مسئول مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه مطرح کرد:
آثار کنترل جمعیت بر تعداد مسلمانان اندونزی
حوزه/ حوزه علمیه همانند بسیاری از نخبگان جامعه، نیازمند به توجیهات عملیاتی در موضوع جمعیت است؛ چراکه همانند بسیاری از نخبگان، نخبه در موضوع جمعیت نبوده و نیازمند به دانش افزایی با رویکرد ترویجی می باشد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۰:۳۲
مدیر موسسه اندیشه مسطور؛
دشمن با جنگ میکروبیولوژی با ما در مبارزه است
حوزه/ مدیر موسسه اندیشه مسطور و عمار ولایت گفت: تا کنون موفق به برپایی شش دوره مقدماتی و تخصصی تربیت مبلغ و مدرس خانواده و جمعیت با حضور ۱۲ هزار نفر شده ایم.
۱۳۹۵/۷/۱ - ۱۱:۲۸
عوامل کاهش جمعیت از آثار سبک زندگی غربی
حوزه/ احکام اسلام بسیار آسان و سهل است، اما در خصوص رعایت حریم محرم و نامحرم بسیار سخت گیر و حساس می باشد؛ چرا که شکسته شدن این حریم، اثرات بسیار نامطلوب و شومی را در سعادت انسان، خانواده و جامعه بر جای می گذارد.
۱۳۹۴/۱/۳ - ۰۹:۳۹
وجود ۶ میلیون زن مطلقه در ایران نتیجه عمل به نسخه غربی کنترل جمعیت است
حوزه/ به کارگیری بی ضابطه و بی برنامه میلیون ها زن و دختر در بازار کار به عنوان نیروی کار ارزان و مطیع، باعث افزایش نرخ بیکاری در سطح جامعه، ابتذال جوانان، اعتیاد آنان و افزایش سن ازدواج شده است.
۱۳۹۴/۱/۲ - ۱۰:۰۹
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی مطرح کرد
نقشه شوم غرب برای عقیم سازی مسلمانان با طرح کنترل جمعیت
«حوزه»/ اگر رشد جمعیت در جامعه­ای، هرچند دارای سرمایه غنی و منابع عالی، منفی باشد نمی‌توان با جمعیتی که پیر و فرتوت شده‌اند، کشور را اداره کرد.
۱۳۹۳/۱۱/۱۱ - ۱۴:۲۸
آیت‌الله مدرسی تشریح کرد
ورود حکومت به کنترل جمعیت آری یا خیر؟
حوزه/رشد جمعیت در جامعه، مادامی که در مسیر طبیعی خود حرکت کند، مشکلی پیش نخواهد آورد. اما زمانی که از مسیر طبیعی و تعادل خارج شد، دچار افراط و تفریط می‌گردد.
۱۳۹۳/۱۰/۲۴ - ۰۹:۱۸
گزارشی از دوره پودمانی کارشناس جمعیت
نگاهی به سیاست غلط کنترل جمعیت و راهکارهای برون رفت از آن
حوزه/ مؤسسه اندیشه مسطور، با همکاری نهادهای حوزوی و شورای عالی زنان و خانواده دفتر رهبری در راستای لبیک به فرمان مقام معظم رهبری ومراجع عظام تقلید مبنی بر اهمیت و ضرورت پرداختن به موضوع و آگاهی طلاب از مسائل جمعیتی و ...
۱۳۹۳/۱۰/۱۸ - ۱۳:۳۳