*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ \ ۳ ربيع الثاني ۱۴۴۰ \ Monday, December 10, 2018
استاد الازهر خواستار کنترل جمعیت مصر شد
حوزه/ شیخ کریمه گفت: کنترل جمعیت بر اساس رعایت منافع عمومی مردم صورت می گیرد و از این رو باید مردم تمام استان ها در این زمینه آگاه شوند تا از افزایش بی رویه جمعیت خودداری شود و البته نهادهای دینی مانند الازهر و کلیسا نیز باید در آن سهیم شوند.
۱۳۹۷/۲/۱ - ۱۲:۲۲
آیت الله العظمی مکارم:
نظام سلطه با ترویج شعار فرزند کمتر سر مسلمین کلاه گذاشت/ افزایش فرزند نعمت است نه زحمت
حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی با اشاره به ترویج شعار "فرزند کمتر، زندگی بهتر"، گفتند: نظام سلطه با این شعار، بر سر مسلمانان و جمعیت های تحت سلطه خود کلاه گذاشت، در حالی که این مسئله برخلاف تعلیمات قرآن، اسلام و روایات اسلامی است.
۱۳۹۶/۳/۲۹ - ۰۷:۳۰
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی:
آمار بالای سقط جنین در کشور یک هشدار است
حوزه/ عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: حوزه علمیه باید در این مسئله ورود کرده و با فعالیت های تخصصی و تبلیغی، راه کاری برای مشکلات و معضلات موجود ارائه نماید.
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۰:۳۳
مسئول مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه مطرح کرد:
آثار کنترل جمعیت بر تعداد مسلمانان اندونزی
حوزه/ حوزه علمیه همانند بسیاری از نخبگان جامعه، نیازمند به توجیهات عملیاتی در موضوع جمعیت است؛ چراکه همانند بسیاری از نخبگان، نخبه در موضوع جمعیت نبوده و نیازمند به دانش افزایی با رویکرد ترویجی می باشد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۰:۳۲
مدیر موسسه اندیشه مسطور؛
دشمن با جنگ میکروبیولوژی با ما در مبارزه است
حوزه/ مدیر موسسه اندیشه مسطور و عمار ولایت گفت: تا کنون موفق به برپایی شش دوره مقدماتی و تخصصی تربیت مبلغ و مدرس خانواده و جمعیت با حضور ۱۲ هزار نفر شده ایم.
۱۳۹۵/۷/۱ - ۱۱:۲۸
عوامل کاهش جمعیت از آثار سبک زندگی غربی
حوزه/ احکام اسلام بسیار آسان و سهل است، اما در خصوص رعایت حریم محرم و نامحرم بسیار سخت گیر و حساس می باشد؛ چرا که شکسته شدن این حریم، اثرات بسیار نامطلوب و شومی را در سعادت انسان، خانواده و جامعه بر جای می گذارد.
۱۳۹۴/۱/۳ - ۰۹:۳۹
وجود ۶ میلیون زن مطلقه در ایران نتیجه عمل به نسخه غربی کنترل جمعیت است
حوزه/ به کارگیری بی ضابطه و بی برنامه میلیون ها زن و دختر در بازار کار به عنوان نیروی کار ارزان و مطیع، باعث افزایش نرخ بیکاری در سطح جامعه، ابتذال جوانان، اعتیاد آنان و افزایش سن ازدواج شده است.
۱۳۹۴/۱/۲ - ۱۰:۰۹
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی مطرح کرد
نقشه شوم غرب برای عقیم سازی مسلمانان با طرح کنترل جمعیت
«حوزه»/ اگر رشد جمعیت در جامعه­ای، هرچند دارای سرمایه غنی و منابع عالی، منفی باشد نمی‌توان با جمعیتی که پیر و فرتوت شده‌اند، کشور را اداره کرد.
۱۳۹۳/۱۱/۱۱ - ۱۴:۲۸
آیت‌الله مدرسی تشریح کرد
ورود حکومت به کنترل جمعیت آری یا خیر؟
حوزه/رشد جمعیت در جامعه، مادامی که در مسیر طبیعی خود حرکت کند، مشکلی پیش نخواهد آورد. اما زمانی که از مسیر طبیعی و تعادل خارج شد، دچار افراط و تفریط می‌گردد.
۱۳۹۳/۱۰/۲۴ - ۰۹:۱۸
گزارشی از دوره پودمانی کارشناس جمعیت
نگاهی به سیاست غلط کنترل جمعیت و راهکارهای برون رفت از آن
حوزه/ مؤسسه اندیشه مسطور، با همکاری نهادهای حوزوی و شورای عالی زنان و خانواده دفتر رهبری در راستای لبیک به فرمان مقام معظم رهبری ومراجع عظام تقلید مبنی بر اهمیت و ضرورت پرداختن به موضوع و آگاهی طلاب از مسائل جمعیتی و ...
۱۳۹۳/۱۰/۱۸ - ۱۳:۳۳