*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ \ ۱۳ رجب ۱۴۴۰ \ Wednesday, March 20, 2019
بازدید آیت الله اعرافی از مدارس علمیه خواهران و برادران نی ریز
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور با حضور در مدارس علمیه امام مهدی(عج)، امام صادق(ع) نی ریز، با اساتید و طلاب گفتگو کرد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۲:۱۶
آیت الله اعرافی در نشست جامعه اساتید حوزه فارس:
آیت الله العظمی مکارم توجه خاصی به حوزه دارند/ برگزاری سطح پنج در دستور کار است/ تشکیل هیئت ارزیابی دروس خارج استان ها
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه کشور گفت: به منظور ایجاد و استقرار و رسمیت یافتن دروس خارج در استان ها، با توصیه های مراجع عظام تقلید به ویژه آیت الله العظمی مکارم شیرازی، شورای عالی حوزه اقدام به انتخاب هیئتی برای بررسی محتوای دروس خارج رایج و یا بزرگانی که قصد برگزاری درس خارج را دارند، کرد و از طریق این هیئت ارزیابی ها انجام و پس از تایید، دروس رسمیت می یابد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۰:۳۵
آیت الله اعرافی از مدارس منصوریه و محمودیه شیراز بازدید کرد+ عکس
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور با حضور در مدارس علمیه محمودیه و منصوریه شیراز، از این مدارس بازدید کرد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۰۸:۰۹
آیت الله اعرافی در جمع مدیران مدارس فارس:
بودجه های عمرانی حوزه های علمیه تقریبا صفر است
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه کشور به وضعیت کاهش بودجه حوزه ها، گفت: بودجه های عمرانی تقریبا صفر و بودجه دیگر بخش ها هم نصف شده است. علی رغم همه مشکلات روحانیت در بسیاری از اولویات حوزه با سختی و دشواری مواجه است.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۲۱:۳۹
معاون تبلیغ حوزه های علمیه در جمع مدیران مدارس فارس:
طلاب سفیران هدایت می توانند جذب قوه قضاییه شوند
حوزه/ در نشست صمیمی آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور با مسئولان و مدیران مدارسه علمیه استان فارس، ورود طلاب به دستگاه قضایی، نیروهای مسلح و دیگر نهادها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۲۱:۲۳
مدیر حوره علمیه استان فارس خبر داد:
فعالیت ۲۲۶ استاد در مدارس علمیه فارس
حوزه/ مدیر حوره علمیه استان فارس در نشست آیت الله اعرافی با کادر و اساتید مدارس علمیه استان، گفت: ۱۴۹ استاد سطح یک، ۴۴ استاد سطح دو و ۳۳ استاد سطح سه در حوزه استان مشغول تدریس هستند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۸:۴۳
مسئول مرکز امور طلاب و دانش آموختگان حوزه در شیراز:
طرح تکریم اساتید نهایی شده است
حوزه/ مسئول مرکز امور طلاب و دانش آموختگان حوزه های علمیه کشور گفت: طرح تکریم اساتید نهایی شده و در این طرح، شهریه آنان نیز افزایش داده خواهد شد و امیدواریم این طرح به ثمر برسد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۸:۳۵
معاون تهذیب حوزه های علمیه در جمع اساتید شیراز:
رهبر انقلاب و مراجع و علما دغدغه رشد تربیتی طلاب را دارند
حوزه/ معاون تهذیب حوزه های علمیه کشور با بیان اینکه موضوع تربیت منوط به دو صنف مدیر و استاد مدرسه است، گفت: در طرح «میثاق یک» طلاب در اختیار مدارس قرار می گیرند و در طرح «میثاق دو» نیز به مدت چند روز برای ارزیابی در اختیار معونت تهذیب قرار خواهند گرفت.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۸:۳۴
معاون آموزش حوزه های علمیه در جمع اساتید فارس:
حدود ۶۰ متن درسی نظام جدید آموزشی حوزه معرفی شده است
حوزه/ معاون آموزش حوزه های علمیه کشور به موضوع متون آموزشی اشاره کرد و گفت: کار بسیار بزرگی در این بخش صورت گرفته است، حدود ۶۰ متن درسی نظام جدید آموزشی که از این تعداد بیش از ۴۰ متن تولید جدید است، معرفی شده است که غیر از کتاب بدیل است.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۸:۳۴
آیت الله اعرافی در جمع اساتید مدارس شیراز:
مدیران حوزه پیمان بسته اند تا مسیر رشد و تعالی حوزه ها را هموار کنند
مدیر حوزه های علمیه کشور با اشاره به این که برنامه پنج ساله حوزه با ۹۰۰ برنامه هفته گذشته برای نهایی شدن به شورای عالی حوزه های علمیه ارسال شده است، گفت: جمعی که در مدیریت حوزه هستند، پیمان بسته اند تا مسیر را برای رشد و تعالی حوزه هموار کنند و می دانیم که مشکلاتی وجود دارد، اما باید کارهایی انجام شود.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۸:۰۰