*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ \ ۹ شوال ۱۴۳۹ \ Sunday, June 24, 2018
رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب:
عده ای نادان یا کم اطلاع حرف هایی درباره مقایسه این زمان با دوران پهلوی می زنند/ خیانت های رضاخان برای نسل جوان تبیین شود
حوزه/ رئیس دفتر مقام معظم رهبری در جمع مردم گلپایگان گفت: امروز عده ای نادان یا کم اطلاعات حرف ها و سخنانی درباره مقایسه این زمان با دوران پهلوی می زنند، در حالی که اطلاعات صحیح و کاملی از وقایع و جنایت های گذشته ندارند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۱۷:۱۰
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان:
احیای موقوفات استقلال حوزه های علمیه را تضمین می کند
حوزه/ مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان از شناسایی و احیای موقوفات حوزوی این استان خبر داد و گفت: احیای موقوفات استقلال حوزه های علمیه را تضمین می کند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۷:۲۵
برای نخستین بار در خوزستان برگزار شد؛
هم‌اندیشی مدیران دفتر موقوفات و منابع پایدار حوزه های علمیه
حوزه/ نخستین نشست هم‌اندیشی مدیران دفتر موقوفات و منابع پایدار مدارس علمیه خوزستان در مسجد اعظم اهواز برگزار شد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۹
مدیر کل اوقاف مازندران:
وقف ضامن حفظ استقلال حوزه های علمیه است/ ضرورت شناسایی و احیای موقوفات
حوزه/ مدیر کل اوقاف و امور خیریه مازندران، وقف را ضامن حفظ استقلال حوزه های علمیه دانست و گفت: نهادینه شدن مناسب فرهنگ وقف در جامعه نیازمند همراهی و همکاری مناسب طلاب و روحانیان است.
۱۳۹۶/۸/۲۵ - ۱۶:۳۶
مدیرکل اوقاف استان قم:
برنامه‌های دهه وقف از قم شروع خواهد شد/ قم رتبه سوم احیای موقوفات را در سطح کشور دارد
حوزه/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم گفت: برنامه‌های دهه وقف از شهر مقدس قم و با حضور نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف آغاز خواهد شد.
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۷:۵۶
مدیر حوزه علمیه مازندران:
احیای موقوفات حوزوی کمک به حفظ استقلال حوزه است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین طاهری با اشاره به این که حوزه های علمیه همواره با وقف اداره شده اند و این یکی از شاخصه های مهم استقلال حوزه است، تصریح کرد: موقوفات در گذشته زمینه استقلال حوزه های علمیه را فراهم کرد و این مسأله باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.
۱۳۹۶/۲/۱۴ - ۱۸:۴۵
محقق و پژوهشگر حوزه:
احیای موقوفات حوزوی نیازمند اتاق فکر است
حوزه/ در سالیان بسیاری به موقوفات جفا شده بود، ولی به برکت جمهوری اسلامی در سال‌های پس از پیروزی انقلاب، بسیاری از موقوفات احیا شدند.
۱۳۹۴/۹/۲۱ - ۲۱:۳۱
آیت الله حسینی بوشهری با تاکید بر احیای موقوفات:
در گذشته امور حوزه و روحانیت با وقف اداره می شد
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه با تاکید بر این که اگر روحانیت خود در میدان حضور عملی پیدا کند، می تواند تاثیر گذارتر باشد، گفت: در گذشته حوزه و شهریه طلاب از طریق موقفات اداره می شد.
۱۳۹۴/۹/۱ - ۱۲:۴۴
احیای موقوفات گامی مهم در استقلال حوزه های علمیه
حوزه/ رئیس اداره اوقاف ناحیه ۳ شیراز گفت: ایجاد نشاط و همدلی بین مردم جهت وقف‌های جدید از برنامه های این اداره برای نهضت حوزه علمیه سازی در جامعه می باشد.
۱۳۹۴/۶/۹ - ۱۸:۵۱
آیت‌الله العظمی صافی گلپایگانی:
احیای موقوفات خدمتی عظیم به جامعه اسلامی است
حوزه/ حضرت آیت الله صافی گلپایگانی احیای موقوفات را خدمتی عظیم به جامعه اسلامی دانستند و گفتند: بقاع متبرکه فراوانی در ایران و قم وجود دارد که مورد احترام مردم هستند.
۱۳۹۳/۱۲/۳ - ۱۶:۵۲