*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ \ ۸ ربيع الثاني ۱۴۴۰ \ Saturday, December 15, 2018
در راستای بهره وری موقوفات؛
دو پروژه عمرانی با هزینه بیش از نیم میلیارد تومان در بیضا افتتاح شد
حوزه/ رئیس اوقاف و امور خیریه بیضا گفت: به مناسبت دهه وقف دو پروژه عمرانی آبرسانی به اراضی موقوفات و مزارع موقوفه و جاده بین مزارع در بیضا افتتاح شد.
۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۱۶:۳۵
مدیر حوزه های علمیه:
احیای موقوفات حوزه باعث کاهش وابستگی به بودجه های دولتی می شود
مدیر حوزه های علمیه تصریح کرد: بی شک احیای موقوفات حوزه های علمیه باعث کاهش وابستگی حوزه به کمک ها و بودجه های دولتی می شود.
۱۳۹۷/۶/۱۷ - ۱۲:۰۱
مدیر کل اوقاف وامور خیریه استان قزوین :
گسترش وقف موجب توسعه فرهنگ و معارف اهل بیت می شود
مدیر کل اوقاف وامور خیریه استان قزوین گفت: وقف یک اقدام شرعی و دینی در جامعه اسلامی به شمار می رود؛ چرا که فرد، بخشی از دارایی خود را در قالب یک سنت حسنه و خیر به مدت مشخص یا دائم برای امورات خیریه در نظر می گیرد و دارای صیغه شرعی بوده و برای رضای خدا انجام می گیرد .
۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۱۴:۴۸
رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب:
عده ای نادان یا کم اطلاع حرف هایی درباره مقایسه این زمان با دوران پهلوی می زنند/ خیانت های رضاخان برای نسل جوان تبیین شود
حوزه/ رئیس دفتر مقام معظم رهبری در جمع مردم گلپایگان گفت: امروز عده ای نادان یا کم اطلاعات حرف ها و سخنانی درباره مقایسه این زمان با دوران پهلوی می زنند، در حالی که اطلاعات صحیح و کاملی از وقایع و جنایت های گذشته ندارند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۱۷:۱۰
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان:
احیای موقوفات استقلال حوزه های علمیه را تضمین می کند
حوزه/ مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان از شناسایی و احیای موقوفات حوزوی این استان خبر داد و گفت: احیای موقوفات استقلال حوزه های علمیه را تضمین می کند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۷:۲۵
برای نخستین بار در خوزستان برگزار شد؛
هم‌اندیشی مدیران دفتر موقوفات و منابع پایدار حوزه های علمیه
حوزه/ نخستین نشست هم‌اندیشی مدیران دفتر موقوفات و منابع پایدار مدارس علمیه خوزستان در مسجد اعظم اهواز برگزار شد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۹
مدیر کل اوقاف مازندران:
وقف ضامن حفظ استقلال حوزه های علمیه است/ ضرورت شناسایی و احیای موقوفات
حوزه/ مدیر کل اوقاف و امور خیریه مازندران، وقف را ضامن حفظ استقلال حوزه های علمیه دانست و گفت: نهادینه شدن مناسب فرهنگ وقف در جامعه نیازمند همراهی و همکاری مناسب طلاب و روحانیان است.
۱۳۹۶/۸/۲۵ - ۱۶:۳۶
مدیرکل اوقاف استان قم:
برنامه‌های دهه وقف از قم شروع خواهد شد/ قم رتبه سوم احیای موقوفات را در سطح کشور دارد
حوزه/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم گفت: برنامه‌های دهه وقف از شهر مقدس قم و با حضور نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف آغاز خواهد شد.
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۷:۵۶
مدیر حوزه علمیه مازندران:
احیای موقوفات حوزوی کمک به حفظ استقلال حوزه است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین طاهری با اشاره به این که حوزه های علمیه همواره با وقف اداره شده اند و این یکی از شاخصه های مهم استقلال حوزه است، تصریح کرد: موقوفات در گذشته زمینه استقلال حوزه های علمیه را فراهم کرد و این مسأله باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.
۱۳۹۶/۲/۱۴ - ۱۸:۴۵
محقق و پژوهشگر حوزه:
احیای موقوفات حوزوی نیازمند اتاق فکر است
حوزه/ در سالیان بسیاری به موقوفات جفا شده بود، ولی به برکت جمهوری اسلامی در سال‌های پس از پیروزی انقلاب، بسیاری از موقوفات احیا شدند.
۱۳۹۴/۹/۲۱ - ۲۱:۳۱