*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۴ شوال ۱۴۴۰ \ Tuesday, June 18, 2019
نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی:
رشد ۳۳ درصدی پرداخت زکات ، نشان‌دهنده دلبستگی مردم به ارزش‌های دینی است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی گفت: دریافت حدود ۵ هزار میلیارد ریال زکات که افزایش ۳۳ درصدی را نشان می دهد، حکایت از دلبستگی مردم به ارزش‌ها و اصول دینی دارد.
۱۳۹۸/۳/۳ - ۰۹:۳۰
مدیر حوزه علمیه استان بوشهر:
مدیریت خوب زکات باعث برکات اجتماعی و اقتصادی در کشور می شود
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان بوشهر گفت: این نشان از اهمیت زکات در قرآن و اسلام است که باید این آیات و روایات را در بین مردم ترویج و تبیین کرد؛ اگر مساله زکات به خوبی مدیریت شود برکات اجتماعی و اقتصادی زیادی خواهد داشت.
۱۳۹۸/۲/۳۰ - ۱۴:۲۶
پیش بینی دریافت بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان زکات در استان فارس
حوزه/ رئیس اداره زکات استان فارس گفت: در سال گذشته ۵۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان زکات از مردم خداجوی استان فارس دریافت شد که از این با بت به عنوان استان برتر شناخته شدیم، امسال نیز پیش بینی می شود بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان زکات از مردم استان دریافت کنیم.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۰۹:۲۲
نماینده ولی فقیه استان بوشهر:
زکات چرخه اقتصاد را روان می کند
حجت الاسلام والمسلمین صفایی بوشهری گفت: زکات چرخه اقتصاد را روان می کند و با توجه به این که در محلی که زکات جمع آوری می شود، در همان جا نیز توزیع می شود، می تواند ضمن کاهش فقر، زمینه رفع محرومیت را نیز از آن نقطه فراهم سازد.
۱۳۹۸/۲/۲ - ۱۳:۴۹
رئیس اداره زکات استان فارس:
بیش از ۵ میلیارد تومان در سال ۹۸ هزینه خانه دار کردن ایتام خواهد شد
حوزه/رئیس اداره زکات استان فارس برنامه های سال جاری را مورد توجه قرار داد و گفت: سال ۹۸ را سال خانه دار کردن همه ایتام تحت پوشش کمیته امداد قرار داده ایم که از محل زکات ۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان خرج همین امر خواهیم کرد.
۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۰۰:۴۵
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه:
پرداخت زکات، خدمت به اسلام و جامعه است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با تاکید بر گسترش فرهنگ زکات در اجتماع، گفت: پرداخت و جمع آوری زکات، خدمت به اسلام و جامعه است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۶:۱۵
مدیر حوزه علمیه قزوین:
پرداخت زکات سبب نزول برکات و رحمت الهی می شود/ ستاد زکات باید با محوریت حوزه علمیه انجام شود
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: پرداخت زکات سبب نزول برکات رحمت الهی می شود ،چرا که با پرداخت زکات توسط مردم گام های موثری در توسعه عمران و آبادانی منطقه برداشته می شود.
۱۳۹۷/۶/۲۰ - ۱۵:۵۰
رئیس ستاد اقامه نماز استان قزوین:
پرداخت زکات باقیات الصالحات را برای آخرت به همراه دارد
حوزه/ رئیس ستاد اقامه نماز استان قزوین گفت: زکات از جملة اصول مبانی اسلامی است که با نبودن آن, اصل بنا و کیان اسلام در معرض تخریب و نابودی قرار خواهد گرفت،چرا که پرداخت زکات باقیات الصالحات را برای آخرت به همراه دارد.
۱۳۹۷/۴/۵ - ۱۷:۴۴
نماینده ولی فقیه در استان ایلام:
شکوفایی اقتصادی و خروج از وابستگی از مزایای پرداخت زکات است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین لطفی با اشاره به اینکه میزان زکات پرداختی هنوز به میزان مورد انتظار نرسیده است، گفت: پرداخت حدنصاب زکات باعث رشد و شکوفایی اقتصادی شده و کشورمان را از دیگر منابع درآمدی بی‌نیاز می‌سازد.
۱۳۹۷/۳/۲۶ - ۰۲:۳۵
رئیس شورای حوزه علمیه لرستان خبر داد:
جمع آوری ۱۰ میلیارد تومان زکات در لرستان در سال ۹۶
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی با اشاره به اینکه سال گذشته ۱۰ میلیارد تومان زکات در استان جمع آوری شد، گفت: کمیته های شورای زکات باید برای تشویق و ترغیب عاملان پرداخت زکات برنامه ریزی دقیق و اصولی داشته باشند.
۱۳۹۷/۳/۱۹ - ۱۶:۰۱