*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ \ الثلاثاء ١ جمادى الثانية ١٤٣٨ \ Tuesday, February 28, 2017
عضو جامعه مدرسین درحاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن:
مردم حماسه دیگری رقم زدند
قائم مقام موسسه امام خمینی(ره) گفت: سخنان ترامپ و یاوه گویی های او باعث شد تا مردم حضور جدی تر در این حماسه داشته باشند و حماسه دیگری رقم بزنند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۱:۱۳
عضو جامعه مدرسین در گفت و گو با حوزه:
حراست از نظام و انقلاب بدون حفظ روحیه انقلابی در جامعه ممکن نیست
حوزه/ استاد حوزه: حراست از نظام و انقلاب اسلامی نیاز به حفظ و تقویت روحیه انقلابی در جامعه و به ویژه در بین نسل جوان دارد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۰۹:۳۴
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
مراکز دولتی و حاکمیتی باید در خط مقدم ترویج عفاف و حجاب باشند
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تصریح کرد: مراکز دولتی و حاکمیتی خود باید در خط مقدم ترویج عفاف و حجاب در کشور باشند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۳۷
عضو جامعه مدرسین:
حمایت از نخبگان، لازمه پیشرفت کشور است
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، حمایت عملی از نخبگان را لازمه پیشرفت مستمر کشور در عرصه های علمی و فناوری عنوان کرد.
۱۳۹۵/۸/۱ - ۰۱:۰۵
عضو جامعه مدرسین؛
خبرنگاران در حوزه فرهنگ دینی، مبلّغ هستند
حوزه/ قائم مقام مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره)گفت: نقش پیامبران الهی، رساندن و تبلیغ دین و ارزش های اسلامی به جامعه بود و خبرنگاران نیز این نقش را بر عهده دارند.
۱۳۹۵/۵/۱۶ - ۰۹:۵۹
عضو جامعه مدرسین:
دنیا هنوز تشنه شناخت و کسب معرفت نسبت به امام خمینی (ره) است
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تصریح کرد: هنوز هم بسیاری از مردم دنیا به ویژه وجدان های آگاه و بیدار، تشنه شناخت و کسب معرفت بیشتر نسبت به حضرت امام (ره) هستند.
۱۳۹۴/۳/۱۴ - ۱۰:۰۶
عضو جامعه مدرسین حوزه
علامه طباطبایی(ره) اهتمام خاصی به علوم حدیث داشت
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: علامه طباطبایی(ره) قرآن را با حدیث مطالعه کردند و احادیث را با قرآن محک زدنند؛ ایشان از متن، محتوا، سیاق و ذوق قرآنی و روایی استفاده شایانی بردند.
۱۳۹۳/۷/۲۴ - ۱۹:۱۶