*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ \ الاثنين ٤ المحرّم ١٤٣٩ \ Monday, September 25, 2017
حجت الاسلام والمسلمین رجبی در گفت وگو با «حوزه»:
حوزه امروز ما با قابل مقایسه با حوزه پیش از انقلاب نیست/ تامین نیروی کارآمد و نظریه پردازی دو وظیفه حوزه نسبت به نظام است
حوزه/ عضو جامعه مدرسین با تاکید بر این که تربیت نیروهای کارآمد و نظریه پردازی برای اداره کشور از مهم ترین وظایف حوزه نسبت به نظام است، گفت: در این دو زمینه باید برنامه های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی حوزه جهت گیری به سوی نیاز های نظام داشته باشد.
۱۳۹۶/۶/۸ - ۱۶:۰۲
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
اهتمام دولت به اقتصاد نباید مانع از توجه به امور فرهنگی شود
حوزه/ قائم مقام موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) گفت: اهتمام دولت به مساله اقتصاد و حل مشکلات اقتصادی، نباید باعث شود که از امور فرهنگی کشور غفلت صورت گیرد.
۱۳۹۶/۶/۴ - ۱۵:۲۸
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
کوتاهی در برابر دشمنِ مستکبر، باعث طمع و گستاخی بیشتر او می شود
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تصریح کرد: مسئولان کشور همواره باید این را بدانند که انفعال و کوتاهی در برابر دشمنِ مستکبر، باعث طمع و گستاخی بیشتر او می شود.
۱۳۹۶/۵/۱۰ - ۲۳:۰۲
حجت الاسلام والمسلمین رجبی:
استکبار جهانی در منطقه خلیج فارس به دنبال قبح زدایی از جنایات اسرائیل است
حوزه/ عضو جامعه مدرسین گفت: روز قدس امسال مهم است؛ چراکه استکبار جهانی با حضور در منطقه خلیج فارس و دیدار با شیوخ عرب منطقه، بدنبال قبح زدایی از جنایت اسرائیل بوده و از این طریق می خواهند جنایت علیه مردم فلسطین را افزایش دهند.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۸:۵۰
عضو جامعه مدرسین:
تفکرات لیبرال و سکولار بر سند ۲۰۳۰ حاکم می باشد
حوزه/ در سند ۲۰۳۰ دست های استکبار و دین ستیزان مشاهد می شود، چرا که افکار ﻟﯿﺒﺮﺍﻟیسم ﻭ ﺳﮑﻮﻻ‌ﺭﯾﺴﻢ ﺍﺳﺎﺱ ﺍﯾﻦ ﺳﻨﺪ ﺭﺍ ﺗﺸﮑﯿﻞ ﻣﯽ ﺩهند.
۱۳۹۶/۳/۱۸ - ۰۸:۴۵
عضو جامعه مدرسین حوزه:
زمینه سعادتمندی انسان در ماه رمضان به خوبی فراهم است
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: بستر و زمینه سعادتمندی انسان در ماه رمضان به خوبی مهیا و فراهم است.
۱۳۹۶/۳/۸ - ۱۲:۲۸
قائم مقام مؤسسه امام خمینی (ره):
در کنار برگزاری جشن های مذهبی، به تبیین مکتب حسینی بپردازیم
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: در کنار اهتمام به برگزاری محافل شادی و جشن های مذهبی، از یک نکته بسیار مهم و کلیدی نیز نباید غفلت کرد و آن این است که ما به تبیین و تشریح فرهنگ و مکتب حسینی و قیام اباعبدالله (ع)برای عموم مردم خاصه نسل جوان اهتمام ویژه داشته باشیم.
۱۳۹۶/۲/۱۰ - ۱۲:۴۹
قائم مقام مؤسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره)
مبلغین از جوانان غافل نباشند/ رفتار و عمل روحانی مبلغ باشد
حوزه/ در فرهنگ دینی، صله رحم جایگاه با ارزشی دارد، طلبه و مبلغ زیرک می تواند دراین گونه مجالس های خانواده گی و فامیلی و دوستانه پیام های کوتاه دینی ارائه کند.
۱۳۹۶/۱/۱۰ - ۱۶:۰۵
عضو جامعه مدرسین درحاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن:
مردم حماسه دیگری رقم زدند
قائم مقام موسسه امام خمینی(ره) گفت: سخنان ترامپ و یاوه گویی های او باعث شد تا مردم حضور جدی تر در این حماسه داشته باشند و حماسه دیگری رقم بزنند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۱:۱۳
عضو جامعه مدرسین در گفت و گو با حوزه:
حراست از نظام و انقلاب بدون حفظ روحیه انقلابی در جامعه ممکن نیست
حوزه/ استاد حوزه: حراست از نظام و انقلاب اسلامی نیاز به حفظ و تقویت روحیه انقلابی در جامعه و به ویژه در بین نسل جوان دارد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۰۹:۳۴