*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۶ \ الأحد ٠ ربيع الأوّل ١٤٣٩ \ Sunday, November 19, 2017
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
شاخصه مقابله با استبداد و استکبار در مانور اربعین بسیار پررنگ است
حوزه/ استاد حوزه علمیه قم گفت: استبدادستیزی و استکبارستیزی یکی از شاخصه های بسیار مهم و پررنگ در مانور عظیم پیاده روی اربعین است.
۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۰۱:۲۵
حجت الاسلام والمسلمین رجبی در گفت وگو با «حوزه»:
حوزه امروز ما با قابل مقایسه با حوزه پیش از انقلاب نیست/ تامین نیروی کارآمد و نظریه پردازی دو وظیفه حوزه نسبت به نظام است
حوزه/ عضو جامعه مدرسین با تاکید بر این که تربیت نیروهای کارآمد و نظریه پردازی برای اداره کشور از مهم ترین وظایف حوزه نسبت به نظام است، گفت: در این دو زمینه باید برنامه های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی حوزه جهت گیری به سوی نیاز های نظام داشته باشد.
۱۳۹۶/۶/۸ - ۱۶:۰۲
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
اهتمام دولت به اقتصاد نباید مانع از توجه به امور فرهنگی شود
حوزه/ قائم مقام موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) گفت: اهتمام دولت به مساله اقتصاد و حل مشکلات اقتصادی، نباید باعث شود که از امور فرهنگی کشور غفلت صورت گیرد.
۱۳۹۶/۶/۴ - ۱۵:۲۸
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
کوتاهی در برابر دشمنِ مستکبر، باعث طمع و گستاخی بیشتر او می شود
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تصریح کرد: مسئولان کشور همواره باید این را بدانند که انفعال و کوتاهی در برابر دشمنِ مستکبر، باعث طمع و گستاخی بیشتر او می شود.
۱۳۹۶/۵/۱۰ - ۲۳:۰۲
حجت الاسلام والمسلمین رجبی:
استکبار جهانی در منطقه خلیج فارس به دنبال قبح زدایی از جنایات اسرائیل است
حوزه/ عضو جامعه مدرسین گفت: روز قدس امسال مهم است؛ چراکه استکبار جهانی با حضور در منطقه خلیج فارس و دیدار با شیوخ عرب منطقه، بدنبال قبح زدایی از جنایت اسرائیل بوده و از این طریق می خواهند جنایت علیه مردم فلسطین را افزایش دهند.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۸:۵۰
عضو جامعه مدرسین:
تفکرات لیبرال و سکولار بر سند ۲۰۳۰ حاکم می باشد
حوزه/ در سند ۲۰۳۰ دست های استکبار و دین ستیزان مشاهد می شود، چرا که افکار ﻟﯿﺒﺮﺍﻟیسم ﻭ ﺳﮑﻮﻻ‌ﺭﯾﺴﻢ ﺍﺳﺎﺱ ﺍﯾﻦ ﺳﻨﺪ ﺭﺍ ﺗﺸﮑﯿﻞ ﻣﯽ ﺩهند.
۱۳۹۶/۳/۱۸ - ۰۸:۴۵
عضو جامعه مدرسین حوزه:
زمینه سعادتمندی انسان در ماه رمضان به خوبی فراهم است
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: بستر و زمینه سعادتمندی انسان در ماه رمضان به خوبی مهیا و فراهم است.
۱۳۹۶/۳/۸ - ۱۲:۲۸
قائم مقام مؤسسه امام خمینی (ره):
در کنار برگزاری جشن های مذهبی، به تبیین مکتب حسینی بپردازیم
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: در کنار اهتمام به برگزاری محافل شادی و جشن های مذهبی، از یک نکته بسیار مهم و کلیدی نیز نباید غفلت کرد و آن این است که ما به تبیین و تشریح فرهنگ و مکتب حسینی و قیام اباعبدالله (ع)برای عموم مردم خاصه نسل جوان اهتمام ویژه داشته باشیم.
۱۳۹۶/۲/۱۰ - ۱۲:۴۹
قائم مقام مؤسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره)
مبلغین از جوانان غافل نباشند/ رفتار و عمل روحانی مبلغ باشد
حوزه/ در فرهنگ دینی، صله رحم جایگاه با ارزشی دارد، طلبه و مبلغ زیرک می تواند دراین گونه مجالس های خانواده گی و فامیلی و دوستانه پیام های کوتاه دینی ارائه کند.
۱۳۹۶/۱/۱۰ - ۱۶:۰۵
عضو جامعه مدرسین درحاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن:
مردم حماسه دیگری رقم زدند
قائم مقام موسسه امام خمینی(ره) گفت: سخنان ترامپ و یاوه گویی های او باعث شد تا مردم حضور جدی تر در این حماسه داشته باشند و حماسه دیگری رقم بزنند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۱:۱۳