*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ \ ۷ شعبان ۱۴۳۹ \ Tuesday, April 24, 2018
جمعیت الوفاق خبر داد:
حلقه محاصره منزل شیخ عیسی قاسم تنگ‌تر شد +تصاویر
حوزه/ جمعیت الوفاق بزرگترین جمعیت معارض بحرین امروز با صدور بیانیه ای گفت: نیروهای امنیتی مسلح رژیم بحرین امروز پنج شنبه به موانع سیمانی ایجاد شده در اطراف منزل آیت الله عیسی قاسم در منطقه الدراز افزوده و حلقه محاصره‌ی کشنده به دور منزل ایشان را فشرده تر نموده اند.
۱۳۹۷/۱/۲۳ - ۲۲:۴۵
انتقام جویی پیوسته آل خلیفه از روحانی بحرینی در زندان
حوزه/ شیخ قفاص از روحانیونی است که به صورت پیوسته هدف اقدامات انتقام جویانه مسئولان زندان قرار گرفته و پیش از این نیز از امکان مداوا و برپایی شعائر دینی و برپایی نماز جماعت محروم شده و بارها در سلول انفرادی زندانی شده است.
۱۳۹۷/۱/۱۸ - ۱۷:۳۳
علمای بحرین:
جنایت ویرانی مساجد توسط ال خلیفه، فراموش نخواهد شد
حوزه/ علمای بحرین تاکید کردند: ویران کردن مساجد، جنایتی است که هیچ وقت فراموش نخواهد شد و هرچقدر هم که زمان بگذرد نمی توان از آن چشم پوشی کرد.
۱۳۹۷/۱/۶ - ۲۰:۲۰
علمای بحرین:
مسئولیت کشتار جوانان بحرینی به عهده رژیم آل خلیفه است
حوزه/ علمای بحرین به مناسبت اولین سالگرد شهادت شهید مصطفی حمدان اولین شهید دفاع از آیت الله عیسی قاسم بیانیه ای صادر کرده و خواستار کشف هویت قاتلان و محاکمه و مجازات آنان شد.
۱۳۹۷/۱/۵ - ۱۸:۰۵
علمای بحرین:
آیت الله الوداعی، بهترین یاور و حامی آیت الله عیسی قاسم بود
حوزه/ علمای بحرین با صدور بیانیه ای به مناسبت سالگرد ارتحال آیت الله سید جود الوداعی، یادآور جایگاه معنوی، حکمت، شجاعت و اخلاق ایشان شد و اشاره کرد: آیت الله الوداعی بهترین یاور و حامی آیت الله عیسی قاسم بود.
۱۳۹۷/۱/۳ - ۱۳:۴۱
علمای بحرین:
مسئولیت ظلم علیه ملت بحرین بر عهده رژیم ستمکار آل‌خلیفه است
حوزه/ علمای بحرین به مناسبت تشییع پیکر شهید البحرانی، با صدور بیانیه ای ضمن تسلیت به خانواده، نزدیکان و ملّت بحرین، مسئولیت تمام جنایت ها و کشتار ها را متحمل رژیم آل خلیفه دانسته و خواستار برگزاری مراسم برای آن شهید شدند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۵:۲۰
در بیانیه علمای بحرین تاکید شد؛
حکم‌های اعدام صادره در بحرین تجاوز آشکار به مبانی اسلام است
حوزه/ علمای شیعیان بحرین تاکید کردند: حرکت برای تغییر و اصلاح در بحرین "تکلیف الهی، واجب شرعی و جهاد فی سبیل الله" است، استقلالِ سیستم قضایی و دیگر خواسته های مردم بحرین "ضروری، حیاتی و غیر قابل تنازل" هستند.
۱۳۹۶/۱۲/۸ - ۲۳:۲۳
علمای بحرین خواستار مشارکت در تشییع نمادین شهدا در تمامی مناطق بحرین شدند
حوزه/ علمای بحرین با صدور بیانیه ای از مردم بحرین خواستند عصر جمعه همزمان با تشییع پیکر شهدای بحرین در شهر قم در ایران، در تشییع نمادین شهدا در تمامی مناطق بحرین مشارکت داشته باشند.
۱۳۹۶/۱۲/۳ - ۱۱:۵۵
علمای بحرین:
مسیر ملت بحرین برای تغییر اوضاع پُر از ظلم و ستم متوقف نخواهد شد
حوزه/ علمای بحرین به مناسبت شهادت چهار تن از شهروندان بحرینی به دست مزدوران آل خلیفه بیانیه ای صادر کرده و ضمن عرض تسلیت به ملت و خانواده شهدا، بر ادامه مسیر ملّت بحرین در تغییر اوضاع مملو از ستم تاکید کرده و مسئولیت این جنایت ها را متوجه رژیم آل خلیفه دانستند.
۱۳۹۶/۱۲/۲ - ۱۶:۵۰
دفتر مجلس وحدت مسلمین پاکستان در مشهد برگزار کرد؛
نشست« بررسی وضعیت و همبستگی با مردم مظلوم بحرین» در مشهد
حوزه/ دفتر مجلس وحدت مسلمین پاکستان در مشهد مقدس نشستی را با هدف بررسی وضعیت بحرین و اعلام همبستگی با مردم مظلوم این کشور برگزار کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۸:۳۲