*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ \ الثلاثاء ٦ جمادى الأولى ١٤٣٩ \ Tuesday, January 23, 2018
گزارش سازمان حقوق بشرسلام درباره نقض حقوق علمای بحرین منتشر شد
حوزه/ سید عباس شبر مسئول بخش آزادی های دینی مؤسسه سلام گفت: بر اساس گزارش این مؤسسه ، تعداد تقریبی موارد نقض حقوق علما ۳۱۳ مورد از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۷ است.
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۰:۱۱
آیت الله غریفی:
آسمان‌خراش چه فایده ای دارد، زمانی که بحرین پر از فقر و بدبختی است
حوزه/ آیت الله غریفی، در سخنرانی خود در مسجد امام صادق (علیه السلام)، به بحران اقتصادی بحرین اشاره کرد و گفت: آسایش زمانی محقق می شود که تمامی کشور و اقشار آن از آن بهره مند باشند و کسی در کشور وجود نداشته باشد که به دنبال یک لقمه نان، سر پناه یا ضروریات زندگی باشد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۱۸:۳۰
آیت الله غریفی:
جامعه بحرینی همگی در خصوص اصلاح کشور مسئول هستند
حوزه/ آیت الله سید عبد الله غریفی از علمای شیعه بحرین گفت: جامعه بحرینی همگی در خصوص اصلاح کشور مسئول هستند و مسئولیت اصلی بر عهده رژیم است و اگر رژیم یک گام بردارد، ملت بحرین بی تردید گام های متعددی را برخواهند داشت.
۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۷:۵۹
معاون دبیرکل جمعیت عمل اسلامی بحرین در گفت و گو با «حوزه»:
آمریکا و سعودی به دنبال ناامنی در ایران هستند/ عادی سازی روابط اعراب با اسرائیل از دستورات آمریکا است
حوزه/ شیخ عبدالله الصالح معاون دبیرکل جمعیت عمل اسلامی بحرین گفت: دولت های عربی نوکران رژیم صهیونیستی و استعمارگران هستند و هدف آمریکا و ترامپ در این برهه زمانی پایان دادن به قضیه فلسطین و نابودی آن است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۳:۰۰
علمای بحرین هشدار دادند:
باز کردن راه سبّ و دشنام به مقدسات شیعه، آتش جهنم را بر تمام بحرین خواهد گشود
حوزه/ علمای بحرین با صدور بیانیه ای تعرض نماینده سابق پارلمان آل خلیفه به مقدسات شیعه و حضرت صاحب الامر (عج) را محکوم کرده و خواستار اشد مجازات برای عامل ارتکاب این اهانت شد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۲۲:۲۴
آیت الله غریفی اظهارات اهانت آمیز مقام بحرینی علیه شیعیان را محکوم کرد
حوزه/ آیت الله غریفی از علمای بحرین، اهانت محمد خالد نماینده سابق پارلمان رژیم آل خلیفه به عقاید مسلمانان شیعه و انتشار توئیت اهانت آمیز به حضرت مهدی (عج) امام دوازدهم شیعیان را محکوم کرد و اقدام وی را توهینی وقیح و بی شرمانه دانست که در پی حوادث اخیر ایران گفته است.
۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۳:۴۵
علمای بحرین:
تعرض به شیخ العالی، به معنی تعرض به رهبران شیعه بحرین است
حوزه/ علمای بحرین با صدور بیانیه ای بازداشت شیخ محمود العالی رئیس شورای علمای بحرین و محکومیت وی به شش ماه زندان در پی همبستگی با آیت الله عیسی قاسم را محکوم کرد و خواستار آزادی فوری وی شد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۲۰:۵۳
آیت الله غریفی خواستار لغو احکام اعدام جوانان بحرینی و بهبود وضعیت آیت الله قاسم شد
حوزه/ آیت الله سید عبدالله غریفی از علمای شیعه بحرین خواستار لغو تمامی احکام اعدام در بحرین و رسیدگی و بهبود وضعیت آیت الله عیسی قاسم شد.
۱۳۹۶/۱۰/۸ - ۱۳:۰۷
علمای بحرین در واکنش به محاکمه جوانان:
حکم اعدام شش جوان بحرینی از نظر شرعی باطل است و باید فوری لغو شود
حوزه/ علمای بحرین در بیانیه ای،‌ صدور حکم اعدام شش جوان بحرینی را محکوم و تأکید کردند: این حکم از نظر شرعی و دینی باطل است و بر اساس قوانین داخلی و بین المللی ملغی است و ما خواستار لغو فوری آن هستیم.
۱۳۹۶/۱۰/۴ - ۱۷:۴۵
آیت الله غریفی:
آیت الله عیسی قاسم غمخوار مسلمانان است
حوزه/ آیت الله سید عبدالله غریفی پیام دوستانه ای را به آیت الله عیسی قاسم فرستاد و دلسوزی و هدایتگری ایشان برای مردم بحرین و انقلاب آنها قدردانی کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۱ - ۱۳:۴۷