*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۶ رجب ۱۴۴۰ \ Saturday, March 23, 2019
رئیس جمهور در مراسم دومین سالگرد ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی :
آرزوی آیت الله هاشمی رفسنجانی نظام سربلند بود
حوزه/ رئیس جمهور، آرزوی آیت الله هاشمی رفسنجانی را نظام سربلند و ایران باشکوه دانست و با تاکید بر اینکه ملت این هدف را دنبال می کند، گفت: نام هاشمی رفسنجانی با عزت ایران گره خورده است .
۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۰:۲۹
استاد حقوق: در بحث قانون‌گذاری مشکلات زیادی داریم که باز کردن گره آن در دست حوزه است
استاد حقوق گفت : امروز در بحث قانون‌گذاری مشکلات زیادی داریم که گره آن در دست حوزه است و حوزه باید با دید جدید، جامع‌نگر و منطبق بر زمان و مکان از لحاظ فقهی وارد کار شود زیرا تا این مسئله حل نشود مجلس و مجمع هم نخواهند توانست راهگشا باشند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۵:۱۱
خاطره نائب رئیس مجلس شورای اسلامی از شهید مطهری و آیت الله هاشمی رفسجانی
حوزه/ نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بعد از انقلاب وقتی آیت الله رفسنجانی از زندان آزاد شد به ملاقات وی رفتیم؛ در آن زمان برخی علما کمک‌هایی به سازمان مجاهدین خلق می‌کردند؛ این مسئله سبب دغدغه و نگرانی آقای مطهری شده بود که نکند آقای رفسنجانی هم این کار را بکند...
۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۵:۰۵
حجت الاسلام و المسلمین انصاری:
آیت الله هاشمی رفسنجانی در تشکیل مجمع تشخیص مصلحت نظام نقش بسزایی داشت
حوزه/ عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت:آیت الله هاشمی رفسنجانی به نوعی مؤسس مجمع تشخیص مصلحت نظام بود و با همه ظرفیت و توانایی هایی که داشت، توانست مجمع را در جای خود استقرار بخشد و تثبیت کند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۵:۰۰
گزارشی از همایش بررسی نقش آیت الله هاشمی در نهضت امام خمینی(ره)
حوزه/ همایش بررسی نقش آیت‌الله هاشمی در نهضت امام خمینی(ره) در موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) برگزار شد.
۱۳۹۷/۹/۲۹ - ۱۶:۰۰
در قم؛
همایش بررسی نقش آیت‌الله هاشمی در نهضت امام خمینی(ره) برگزار شد
حوزه/ همایش بررسی نقش آیت‌الله هاشمی در نهضت امام خمینی(ره) در موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) برگزار شد.
۱۳۹۷/۹/۲۹ - ۱۵:۰۴
خاطرات خواندنی عضو مجلس خبرگان که درجه دار ارتش بود!
حوزه/ سید هاشم بطحایی گفت: مسئولان باید بدانند که در نظام اسلام مدیریت های غربی معنی ندارد و آنها در واقع مسئول هستند تا امورات مرم را رفع و رجوع کنند؛ نباید به جای کار برای مردم به ساخت و پاخت های فردی بپردازند؛ این اختلاس ها از کجا می آید؟ چرا برخی به این درجه می رسند؟ چرا امروز نظارت و حراست در سیستم اداری ما کمرنگ شده است؟.
۱۳۹۷/۷/۱۴ - ۰۹:۵۴