*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۶ رمضان ۱۴۴۰ \ Wednesday, May 22, 2019
آیت الله العظمی نوری همدانی:
برای جذب توریست به قم سرمایه گذاری شود
حوزه/ وقتی شهر در اختیار مدیر و مسئولی قرار می گیرد، نباید بین پایین شهر و بالای شهر تفاوت بگذارد. باید همه امکانات یکسان تقسیم شود.
۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۱۶:۱۹
ویژگی انسان‌های ناتوان
حوزه/ امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی از سخنان نورانی خود انسان ها را از بسنده کردن به آرزوی بدون عمل و تلاش، نهی کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۲ - ۰۷:۵۴
رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان قزوین:
وصیت شهدا حفظ و تداوم وحدت و همدلی در کشور است
حوزه/ رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان قزوین گفت: وصیت شهدا حفظ و تداوم وحدت و همدلی در کشور است و باید بدانیم در شرایط که دشمن بسیج شده و همه ظرفیت‌ها را بکار گرفته تا وحدت موجود در کشور را برهم بزند، باید وحدت را بیش از پیش حفظ کنیم.
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۴:۵۹
عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم(ع) در جمع حوزویان قزوین تبیین کرد :
دستاوردهای دفاع مقدس برای جامعه امروز
حوزه حجت الاسلام والمسلمین دلیر نقده ای در جمع طلاب و اساتید مدارس علمیه استان قزوین، گفت: شکستن اُبهت دو قدرت شرق و غرب، نه فقط در صحنه‌های نبرد و جنگ،‌ بلکه در تمامی صحنه‌ها به دست آمد. با خودباوری و اعتماد به نفس ایجاد شده در مردم،‌ به پیشرفت‌ها و ابتکاراتی دست زدیم که تحسین دوست و دشمن را برانگیخت.
۱۳۹۶/۷/۴ - ۱۵:۳۷
در نشست طلاب و اساتید حوزه قزوین مطرح شد؛
تا زمانی که فرهنگ عاشورا حاکم باشد، انقلاب پابرجاست
حوزه/ امام خمینی(ره) با انقلاب اسلامی فرهنگ عاشورا را با نمای حقیقی آن احیا کرد و این حقیقت همواره پشتوانه انقلاب بوده و تا هنگامی که این رابطه برقرار باشد انقلاب پا برجا بوده و دشمن از ملت بزرگ ایران می هراسد.
۱۳۹۶/۶/۲۶ - ۱۵:۰۶
مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان بویین زهرا :
حضور در فضای مجازی از ضرورت های امروز حوزه و روحانیت است
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان بویین زهرا گفت: در شرایط امروز و با توجه به هجمه دشمن علیه مکتب اسلام، در کنار فعالیت های سنتی مثل منبر، باید از طریق ورود به فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، به شبهات نسل جوان پاسخ داده شود.
۱۳۹۶/۵/۸ - ۱۱:۰۴
معاون تهذیب حوزه علمیه قزوین:
«اخلاق» هویت اصلی حوزه و روحانیت است
حوزه/ معاون تهذیب حوزه علمیه قزوین در جمع طلاب جدیدالورود گفت: «اخلاق» رکن رکین حوزه های علمیه و هویت اصلی طلاب و روحانیون و همه سطوح حوزویان است.
۱۳۹۶/۵/۳ - ۱۸:۰۱
حکم وعده و تضمین سود قبل از عمل
حوزه /چنانچه سرمایه گذاری ها در بانک، تحت عنوان «مضاربه» صورت پذیرد، هم سرمایه گذاری صحیح است و هم اعطا و اخذ سود.
۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۰:۵۳
نگاه اسلام به ارزش‌گذاری عمل از نگاه شهید آیت‌الله صدر
حوزه /اسلام، تربیت انسان را هدف خود قرار داده و قبل از هر چیز در پی آن است که درون‌مایه روحی و معنوی انسان را بر طبق مفاهیم خود بسازد. درحالی‌که سرمایه‌داری از این وظیفه اساسی شانه خالی کرده، انسان را رها می‌کند تا خودش، خودش را بسازد.
۱۳۹۵/۱۱/۷ - ۱۰:۱۱
آیت الله نمازی:
وقف راهکار موثر مقابله با تحریم ها و تحقق اقتصاد مقاومتی است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در کاشان با بیان این که وقف یکی از راهکارهای مقابله به تحریم هاست، گفت: نقش و ساختار وقف در تحقق اقتصاد مقاومتی باید توسط محققین مورد بحث و بررسی قرار گیرد.
۱۳۹۵/۹/۱۴ - ۱۴:۴۸