*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۲ شوال ۱۴۴۰ \ Sunday, June 16, 2019
آیت الله طه محمدی: عده ای حتی از امام خود هم جلو می زنند
امام جمعه همدان گفت: یکی از مشکلاتی که امروز با آن مواجه هستیم خشک مقدسی است که برای دین بسیار ضرر دارد و شاهد آن هستیم که عده ای حتی از امام خود هم جلو می زنند.
۱۳۹۷/۷/۵ - ۱۴:۴۹
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان‌ شرقی:
دهه فجر بهترین فرصت بازخوانی تاریخ انقلاب است
حوزه/ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان‌ شرقی دهه فجر را بهترین فرصت برای بازخوانی تاریخ انقلاب اسلامی ایران و تبیین شخصیت امام خمینی(ره) دانست.
۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۵:۱۶
تولیت مدرسه علمیه خواهران بویین‌زهرا:
اقتصاد مقاومتی تنها راه نجات کشور از مشکلات است
تولیت مدرسه علمیه خواهران شهرستان بویین‌زهرا با بیان اینکه تلاش دشمن برای تضعیف انقلاب، محبوبیت انقلاب را تقویت می‌کند، گفت: اقتصاد مقاومتی تنها راه نجات کشور از مسائل اقتصادی است.
۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۵:۱۹
جانشین فرمانده سپاه ناحیه امام حسن(ع) بیان کرد:
«پخش شایعه» و «کشته سازی» از اقدامات تحریک احساسات مردم در فتنه ۸۸ بود
حوزه/ تحریک احساسات مردم از طریق پخش شایعه و کشته سازی از دیگر اقدام هایی بود که در فتنه ۸۸ صورت پذیرفت تا اعتماد مردم به نظام کاهش یابد.
۱۳۹۶/۱۰/۷ - ۱۰:۵۹
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد:
روحانیون تاریخ انقلاب را برای مردم بازگو کنند
حوزه / مدیرکل تبلیغات اسلامی یزد، معرفی شخصیت امام خمینی(ره) و برکات انقلاب اسلامی را یکی از وظایف روحانیون و ائمه جماعات دانست و گفت: می توان از فرصت تبلیغی ماه رمضان استفاده مناسبی نموده و تاریخ انقلاب را بیشتر بررسی کرده و برای مردم بازگو شود تا نسل جدید نیز با برکات این انقلاب آشنا گردند.
۱۳۹۶/۲/۲۳ - ۱۴:۲۰
بیان صادقانه تاریخ انقلاب در "ماجرای نیمروز"
حوزه /روایت مستندگونه یا به اصطلاح ملودرام در پرداخت به مسائل تاریخی، می تواند نمایش خوبی را برای کسانی که در دوران پر التهاب اوایل انقلاب نبودند را متصور کند، البته باید به این نکته اشاره کرد که صداقت در پرداخت به مسائل تاریخی امری مهم و لازم است.
۱۳۹۶/۱/۲۱ - ۱۶:۴۳
ناگفته های تاریخ انقلاب در گفت وگو با یکی از مبارزان:
تدبیر مرجعیت شیعه برای حفظ جان امام خمینی/ دیوارکشی رژیم برای جلوگیری از دعای توسل روحانیون و مردم
حوزه/ هنگامی که خواسته های مردم و حوزه برای بازگشت امام خمینی(ره) از تبعید و محکومیت رژیم در قالب قطعنامه ای تنظیم و قرائت شد، نیروهای رژیم، مردم را مورد ضرب و شتم قرار دادند و عده ای را دستگیر و...
۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۰:۳۸
آیت الله العظمی نوری همدانی در واکنش به طرح بخشودگی دیرکرد وام:
دیرکرد حرام است و نیازی به طرح بخشودگی ندارد/ ربا باید از سیستم بانکی کشور برچیده شود
حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی در واکنش به تبلیغات بانک ها مبنی بر پرداخت دیرکرد در تاریخ مقرر برای بخشودگی آن، گفتند: این مال اصلا بخشودگی ندارد چون مال خود مردم است و دیرکرد حرام است؛ شما می خواستید از مردم پول اضافه بگیرید و این بخشودگی نیست.
۱۳۹۵/۱۱/۶ - ۱۱:۳۱
با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید حمید روحانی؛
درس تاریخ انقلاب اسلامی برای طلاب تهرانی برگزار می شود
حوزه/ با حضور حجت الاسلام و المسلمین سیدحمید روحانی، کلاس تاریخ انقلاب اسلامی برای طلاب تهرانی برگزار می شود.
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۸:۰۰
فرزانگان
سینه او صندوقچه خاطرات انقلاب و امام خمینی(ره)
حوزه / مرحوم آیت الله خاتم یزدی ، در سالهاي‌ پيش‌ و پس‌ از انقلاب‌ هماره‌ در خدمت‌ حضرت‌ امام‌ خميني‌(ره‌) و از ياران‌ صديق‌ ايشان‌ بود و سينه‌اي‌ سرشار از خاطرات‌ داشتند.
۱۳۹۵/۶/۲۰ - ۱۰:۳۱