*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۵ رجب ۱۴۴۰ \ Friday, March 22, 2019
آیت الله علیدوست:
بررسی و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب نیازمند تشکیل اتاق فکر است
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بر لزوم تشکیل اتاق فکر از سوی نخبگان حوزوی و دانشگاهی به منظور بررسی و تبیین دقیق و علمی بیانیه گام دوم انقلاب تاکید کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۰۱:۰۰
آیت الله العظمی نوری همدانی:
نخبگان در تشریح و عملی کردن بیانیه گام دوم تلاش کنند/ بیانیه گام دوم چراغ راه ملت ایران
حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی گفتند: در بیانیه گام دوم انقلاب، مباحث ارزشمند ابعاد و احتیاجات آینده اقتصادی، سیاسی، علمی، فرهنگی، و مذهبی کشور مورد عنایت قرار گرفته‌است که هریک از این مسائل نیازمند به ساعت‌ها کار علمی از سوی نخبگان و متخصصان می‌باشد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۱:۴۱
مدیر حوزه علمیه فارس:
برای بهبود وضع معیشتی طلاب تدابیر لازم اندیشیده شود
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان فارس، در دیدار طلاب شیراز و شهرستان های همجوار با آیت الله اعرافی، وضعیت معیشتی طلاب را مورد توجه قرار داد و گفت: امیدواریم در بعد معیشتی طلاب فارس تدبیر شود.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۳:۳۸
کتاب سال حوزه(۱۶)
تحلیل حجت الاسلام والمسلمین عماد از چگونگی راهبری پژوهش
حوزه/ رئیس مرکز امور نخبگان و استعدادهای برترحوزه های علمیه گفت: کار دستگاه پژوهش این است نیاز واقعی اعم از نیاز مشهود و مکتوب را روی ویترین و جلوی چشم بگذارد و آن نیاز نما ها ی کاذب را از جلوی چشم بردارد و اگر این کار صورت گیرد پژوهش راهبری می شود.
۱۳۹۷/۱۱/۹ - ۱۱:۴۸
نماینده ولی فقیه در کردستان:
رشته‌های دانشگاهی بر اساس نیازسنجی شکل بگیرند/ لزوم حمایت از نخبگان
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان با تاکید بر این که در مسیر توسعه نباید از وجود هیچ گروهی غفلت کرد، گفت: نخبگان و وجود ارزشمند آنان سرمایه اصلی ما هستند که منجر به خلق ارزش افزوده می‌شوند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۸:۵۴
رئیس بنیاد پژوهش‌های آستان قدس رضوی‌ خبر داد:
انتشار بیش از ۴ هزار جلد کتاب در قالب ۱۷۰۰موضوع
حوزه/ حجت‌الاسلام‌ والمسلمین مرویان حسینی مهم‌ترین دستاورد بنیاد پژوهش‌های آستان قدس رضوی‌، تألیف و انتشار بیش از ۴ هزار کتاب در قالب ۱۷۰۰ عنوان پژوهشی در موضوعات مختلف علوم اعلام کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۰۸:۲۹
عضو شورای حوزه علمیه قزوین:
جامعه دانشگاهی و حوزوی وظیفه دارند دستاوردهای انقلاب را به خوبی معرفی کنند
حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه قزوین گفت: امروز دشمن به دنبال یاس و ناامیدی در میان ملت ایران بوده و تلاش داشته تا این موضوع را به نخبگان و مردم کشور القا نماید، لذا امروز جامعه دانشگاهی و حوزوی وظیفه دارند که دستاوردهای انقلاب اسلامی را به خوبی معرفی کنند.
۱۳۹۷/۹/۲۸ - ۱۳:۴۰
مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه قزوین:
نمایندگان مجلس مانند شهید مدرس در خدمت انقلاب و مردم باشند
حوزه/ مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه قزوین با اشاره به وظایف مهم و حساس نمایندگان مجلس، گفت: امروز با توجه به شرایط حساس کشور نمایندگان مجلس باید مانند شهید مدرس با بصیرت و شناخت درست از برنامه های دشمنان داخلی و خارجی، در خدمت انقلاب و مردم باشند.
۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۱۷:۳۶
مدیر حوزه علمیه قزوین:
شناخت و استخراج اندیشه های رهبری شرط ماندگاری انقلاب است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عباسی گفت: نخبگان، فضلا و طلاب باید دیدگاه های پویا و راهگشای رهبری معظم انقلاب را استخراج کرده و در جامعه اسلامی عملیاتی و به مرحله اجرا در آورند.
۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۱۷:۲۳
نماینده ولی فقیه در کرمان تبیین کرد:
چهار مأموریت مهم طلاب و فضلای حوزه
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین علیدادی، «تفقه و دستیابی کامل به مباحث علمی، اجتماعی و سیاسی»، «پرداختن به تعبد»، «تهجد» و «داشتن تعهد و انگیزه لازم» را چهار مأموریت مهم طلاب و فضلای حوزه برشمرد.
۱۳۹۷/۹/۱۰ - ۱۳:۵۰