*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۹ رمضان ۱۴۴۰ \ Saturday, May 25, 2019
با حضور امام جمعه تبریز؛
همایش روحانیون شاغل در نیروهای مسلح آذربایجان‌شرقی برگزار شد
حوزه/ همایش روحانیون شاغل در نیروهای مسلح مستقر در مناطق مختلف استان آذربایجان‌شرقی با حضور رؤسای عقیدتی سیاسی یگانهای مختلف در تبریز برگزار شد.
۱۳۹۸/۲/۱۱ - ۱۵:۲۰
حجت‌الاسلام والمسلمین آل‌هاشم در جمع دانشجویان:
در امور اجرایی باید میدان عمل به جوانان واگذار شود
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان‌شرقی گفت: رهبری در گام دوم انقلاب، چشم امیدشان به جوانان است از این رو در امور اجرایی کشور باید میدان عمل را به این عزیزان واگذار کنیم.
۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۰۱:۴۴
آل‌هاشم خواستار گسیل امکانات و کمک‌ها به مناطق سیل زده شد
حوزه/ نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی ضمن ابزار همدردی با آسیب دیدگان حادثه سیل ویرانگر استان گلستان، خواستار گسیل امکانات و کمک های مردم آذربایجان به این منطقه شد.
۱۳۹۸/۱/۵ - ۱۵:۲۸
امام جمعه تبریز: مشکلات تامین مواد غذایی ریشه‌یابی شود
حوزه/ امام جمعه تبریز در دیدار با اعضای نظام مهندسی کشاورزی آذربایجان‌شرقی گفت: تامین رفاه مردم از مرزعه تا سفره، رسالتی عظیم بر عهده مهندسان کشاورزی است.
۱۳۹۷/۱۲/۴ - ۱۳:۲۴
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی:
ای کاش مواضع فعلی مسئولان کشور در زمان برجام اتخاذ می‌شد
حوزه/ حجت‌الاسلام والمسلمین آل‌هاشم در خطبه‌های این هفته نماز جمعه تبریز گفت: ای کاش مواضع مسئولان و دیپلمات‌های کشورمان در زمان برجام، مانند امروز و همایش امنیتی مونیخ یود.
۱۳۹۷/۱۲/۳ - ۱۵:۴۵
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:
علاوه بر ساخت مساجد، نمازخوان هم تربیت کنیم
حوزه/ نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی با تأکید بر اینکه باید علاوه بر ساخت مساجد در زمینه تربیت نمازخوان نیز همت شود، از ساخت شهرک‌های بدون مسجد انتقاد کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۴۳
هشدار نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:
رشد مواد مخدر در میان بانوان زیاد است/ دشمن به دنبال نابودی از داخل است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین با هشدار نسبت به این که رشد مواد مخدر در میان جوانان به ویژه بانوان بسیار است، گفت: ترویج فساد و فحشا در جامعه، ناامید کردن جوانان نسبت به آینده، ایجاد بدبینی به مسئولان نظام، اختلاف انداختن میان شیعه و سنی، اختلاف میان قومیت ها و اقوام ایرانی و ... همگی از توطئه های فرهنگی دشمن است.
۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۰۸:۵۲
نماینده ولی فقیه در ‌آذربایجان شرقی:
تکیه برخی مسئولان به خارجی ها به جای مردم انقلاب را تهدید می کند
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم با تبیین آسیب های پیش روی انقلاب و راهکارهخای مقابله با این آسیب ها، تصریح کرد: تکیه برخی مسئولان به خارجی ها به جای مردم انقلاب را تهدید می کند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۷:۵۳
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی: دعا را به امورات شخصی منحصر نکنیم
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان‌شرقی گفت: در دعاهایتان فقط به امور فردی محدود نشده و حل شدن گرفتاری‌های جامعه و پیروزی مسلمانان را از خداوند متعال بخواهیم.
۱۳۹۷/۱۰/۳ - ۱۳:۴۹
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:
اجلاسیه جامعه مدرسین برکات بسیاری برای حوزه های علمیه دارد
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم گفت: نتایج هشتمین اجلاسیه منطقه ای جامعه مدرسین برکات بسیاری برای حوزه های علمیه استان های آذربایجان شرقی و غربی و نیز اردبیل به همراه دارد.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۵:۰۹