*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۱ رمضان ۱۴۴۰ \ Monday, May 27, 2019
مدیر حوزه علمیه استان بوشهر:
فضای مجازی رها است/ افرادی به نام بازیگر و سلبریتی هرچه می خواهند می گویند
مدیر حوزه علمیه استان بوشهر با تسلیت شهادت طلبه همدانی، گفت: چرا نزدیک به دو سال که شخص قاتل در فضای مجازی خشونت را ترویج می‌دهد، با او برخورد نشد؟ چرا فضای مجازی آنقدر رها باشد که افراد شرور بتوانند از آن سوء استفاده کنند؟ نهادهای امنیتی کجا هستند؟ آن‌ها قطعاً توان برخورد با چنین مواردی را دارند.
۱۳۹۸/۲/۹ - ۱۶:۱۲
مدیر حوزه علمیه استان بوشهر:
دنیا می داند سپاه مهمترین نیروی مقابله با تروریست هاست
حجت الاسلام خدری با بیان اینکه تروریست خواندن سپاه، نشان از حماقت رئیس جمهور آمریکا دارد، گفت: دنیا می داند سپاه مهمترین نیروی نظامی مقابله با تروریست هاست.
۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۱۳:۴۹
حجت الاسلام خدری در جمع معتکفین:
جنایت نیوزیلند نتیجه تبعیض نژادی در غرب است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه بوشهر گفت: در غرب روزی را با عنوان روز جهانی مبارزه با نژاد پرستی نامگذاری کرده اند، اما می بینیم که اخیراً در نیوزلند فردی با حمله به دو مسجد ۵۰ نفر را شهید و بسیاری را زخمی کرد، این در حالی است که آنها عنوان می کنند که نژادپرست نیستیم، اما به حرف خود عمل نمی کنند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۶:۴۴
مدیر حوزه علمیه استان بوشهر خبر داد:
آمادگی حوزه بوشهر برای برگزاری برنامه های سالگرد پیروزی انقلاب
مدیر حوزه علمیه استان بوشهر با اشاره به پیش رو بودن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، از آمادگی حوزه استان برای برگزاری برنامه هایی به همین مناسبت خبر داد و گفت: کمیته حوزه و روحانیت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، در استان تشکیل شده است.
۱۳۹۷/۹/۱۹ - ۱۴:۵۹
مدیر حوزه علمیه استان بوشهر:
جهاد علمی وکسب بصیرت، ماموریت امروز جامعه دانشجویی است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان بوشهر جامعه دانشجویی را به جهاد علمى‌ به معنای تلاش علمی در برابر چالش خصمانه دشمنان و برخوردارى از بصیرت و قدرت تحليل سياسى‌ و توجه به فرهنگ، اخلاق و معنويت در كنار علم توصیه کرد.
۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۱۱:۰۳
حجت الاسلام والمسلمین رضا خدری:
حوزه مسئول تولید علم و فکر دینی است
مدیر حوزه علمیه استان بوشهر یکی از وظایف حوزه های علمیه را تولید فکر برای تبیین مبانی انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: امروز وظیفه ما پاسداری از انقلابی است که خون هزاران شهید به پای آن ریخته شده، به همین دلیل نمی توان بی تفاوت از کنار آن گذشت.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۵:۳۳
مدیر حوزه علمیه استان بوشهر:
پویایی جامعه نتیجه اندیشه های تحرک بخش شهید حججی هاست
حوزه/ مدیر حوزه علمیه بوشهر، پویایی جامعه را نتیجه اندیشه های تحرک بخش شهدا دانست و گفت: اگر می خواهیم قدرشناس شهدا باشیم باید مسیر آنها را ادامه داده و در عرصه های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و ... به عنوان وظیفه ای مقدس، این راه را تداوم بخشیم.
۱۳۹۶/۵/۳۱ - ۱۸:۲۰
مدیر حوزه علمیه استان بوشهر: آمریکا به دنبال تکرار ۲۸ مردادهای دیگر در ایران است
حوزه /مدیر حوزه علمیه استان بوشهر با بیان این که امروز آمریکا به دنبال ۲۸ مردادهای دیگری در ایران است، گفت: غربی ها به دنبال این هدف هستند که بتواند دوباره بر ایران مسلط شوند، لذا باید همه هوشیار باشیم.
۱۳۹۶/۵/۲۸ - ۱۴:۰۶
با حکم رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور؛
مدیر حوزه علمیه بوشهر، امام جمعه جدید چغادک شد
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین رضا خدری، مدیر حوزه علمیه استان بوشهر با حکم رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور به عنوان امام جمعه جدید چغادک منصوب شد.
۱۳۹۶/۵/۲۲ - ۱۸:۳۷
مدیر حوزه علمیه استان بوشهر:
رشته تخصصی تبلیغ در حوزه بوشهر راه اندازی می شود
حوزه/ مدیر حوزه علمیه بوشهر گفت: از امسال ثبت نام دوره تخصصی کلام شروع شده و با تلاش های صورت گرفته مجوز رشته تخصصی تبلیغ هم از شورای حوزه استان اخذ شده و در حال پیگیری مراحل بعدی آن هستیم.
۱۳۹۶/۲/۶ - ۱۶:۵۰