*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۵ شعبان ۱۴۴۰ \ Saturday, April 20, 2019
چهل و چهارمین اجلاس سالانه بانک‌های اسلامی آفریقا در مراکش برگزار شد
حوزه/ چهل و چهارمین اجلاس سالانه بانک های اسلامی قاره آفریقا روز گذشته در شهر رباط پایتخت سیاسی کشور مراکش و با حضور مقامات و شخصیت های سیاسی و مدیران و مسئولان بانک های اسلامی سراسر قاره آفریقا برگزار شد.
۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۱۰:۴۷
انتقاد تند امام جمعه بیرجند از بهره های بانکی
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: طبق خبرهایی که می رسد، برخی افراد از بانک ها شاکی هستند به این صورت که ابتدا بانک به افرادی که قصد کار تولیدی دارند روی خوش نشان داده و به او جرأت می دهند، اما هنگامی که دستگاهی با فرد تولید کننده همکاری نمی کند و کارها قفل می شود، قبل از رسیدن به سود و رونق، بهره های بانکی وی را در بحران فرو می برند.
۱۳۹۸/۱/۱۱ - ۱۲:۱۰
مدیر عامل بانک مرکزی اتحادیه آفریقا:
تعداد بانک های اسلامی آفریقا تا پایان سال ۲۰۲۳ افزایش خواهد یافت
حوزه/ مدیر عامل بانک مرکزی اتحادیه آفریقا، گفت: بانک های اسلامی تا پایان سال ۲۰۲۳ ضمن افزایش چشمگیر تعداد شعب، بیش از ۱۵ درصد گردش سرمایه و اندوخته مالی قاره آفریقا را بر عهده خواهند گرفت.
۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۴:۲۹
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر: صندوق قرض الحسنه امداد الگویی مناسب برای بانکداری اسلامی است
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر اظهارداشت: صندوق قرض الحسنه امداد الگویی مناسب برای بانکداری اسلامی است.
۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۱۱:۱۷
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
مراجع و علما به وضعیت نظام بانکی انتقاد دارند
حوزه/ امام جمعه بجنورد با اشاره به انتقاد مراجع تقلید و علما نسبت به وضعیت نظام بانکی، گفت: ما هر کجا از احکام معارف دینی فاصله گرفتیم، ضربه خوردیم و تا موقعی که علوم انسانی ما اسلامی نشود باز هم دچار مشکلات فراوانی در بحث اقتصاد و جامعه خواهیم شد.
۱۳۹۷/۱۱/۱ - ۱۳:۵۶
به سردبیری رمضانعلی عزیزی؛
شماره جدید «افق حوزه» منتشر شد+ دانلود
حوزه/ پانصد هفتادو نهمین شماره هفته نامه «افق حوزه» با ضمیمه ویژه نامه «بانکداری اسلامی» همراه با اخبار متنوع حوزوی، دینی و فرهنگی منتشر شد.
۱۳۹۷/۱۱/۱ - ۱۲:۵۷
به سردبیری رمضانعلی عزیزی؛
شماره جدید «افق حوزه» منتشر شد+ دانلود
حوزه/ پانصد و هفتاد وهشتمین شماره هفته نامه«افق حوزه» با اخبار متنوع حوزوی، دینی و فرهنگی به همراه ویژه نامه بانکداری اسلامی به سردبیری رمضانعلی عزیزی منتشر شد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۴:۴۸
اجلاس بانکداری اسلامی لاهور خواستار تشکیل هیئت بین‌المللی علمای اسلامی شد
حوزه/ در اجلاس دو روزه بین المللی بانکداری و اقتصاد اسلامی لاهور، شرکت کنندگان خواستار ایجاد یک انجمن بین المللی به منظور یافتن راه حل های بانکداری اقتصادی و رسیدگی به مشکلات سیاسی اجتماعی مسلمانان جهان شدند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۲۰:۴۶
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر: سیستم بانکداری کشور دچار بیماری مزمن است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با بیان اینکه سیستم بانکداری کشور گرفتار بیماری بوده و در تمامی عرصه ها دچار مشکل است، گفت: باید تحول فوق العاده در سیستم بانکداری از جمله جذب، حفاظت، گردش مالی و برنامه ریزی به سود مردم ایجاد شود.
۱۳۹۷/۱۰/۲ - ۱۶:۰۳
عضو شورای فقهی بانک مرکزی در یزد:
حذف ربا از سیستم بانکی به ظاهر یک امر آسان و ساده است
حوزه/ حجت‌الاسلام والمسلمین موسویان با اشاره به اینکه مسئله حذف ربا از سیستم بانکداری یک امر به ظاهر آسان و ساده است، گفت: این قانون اگر چه در سال ۱۳۶۲تصویب شد، اما متاسفانه به شکل کامل در کشور اجرا نشد.
۱۳۹۷/۹/۲۹ - ۱۹:۱۳