*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۲ شوال ۱۴۴۰ \ Sunday, June 16, 2019
سردار حیدری در یزد:
راهپیمایی عظیم اربعین رزمایش بزرگ پدافند غیرعامل است
حوزه/ معاون بسیج امور استان‌های سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: راهپیمایی عظیم اربعین حسینی را یک رزمایش بزرگ پدافند غیرعامل دانست و گفت: راهپیمایی عظیم اربعین حسینی یکی از رزمایش و مانور بسیار خوب در زمینه پدافند غیرعامل است.
۱۳۹۷/۹/۱۸ - ۱۱:۰۳
نرم افزار «اربعین عشق» تولید و منتشر شد+ دانلود
حوزه/ نرم افزار «اربعین عشق» تولید و برای استفاده عموم منتشر گردید.
۱۳۹۷/۸/۱ - ۱۴:۴۸
استاد حوزه مازندران:
قيام عاشورا احيا كننده جايگاه زنان در اسلام بود
حوزه/ استاد حوزه مازندران گفت: حرکت امام حسین(ع) در تمام مقاطع اعم از قبل از قیام، حین و پس از واقعه عاشورا، احيا كننده جايگاه زنان در اسلام بود.
۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۱۴:۴۲
ماجرای ۲۰‌روز زیارت سیدالشهدا بدون ضریح
حوزه / حامد حجتی که در مراحل حدودا ۲ماهه نصب ضریح جدید حضرت سید الشهداء بوده است گفت:روز اولی که ضریح را بدون زائر دیدم توسل کردم که خدا صبری به من بدهد تا این مدت را تحمل کنم... ما صبح را روزانه با زیارت وارث شروع می‌کردیم، نماز جماعت همیشه برقرار بود و شب هم با سلام تمام می‌کردیم. اما این که چه اتفاقاتی برای ما افتاد جزو نگفتنی‌هاست. اتفاقاً برای من لحظه به لحظه این ۵۰ و چند روز تکراری نبود.
۱۳۹۷/۷/۱۱ - ۱۴:۳۵
مسئول دفتر امور اجتماعی و سیاسی حوزه های علمیه کشور:
بدحجابی ظلم به امام حسین(ع) است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین زمانی گفت : این ظلم به امام حسین(ع) است که خواهران ما در مجالس عزاداری با بد حجابی حضور یابند، زیرا این گونه حضور یافتن ها نیزه ای است بر پیکره پیامی که سید الشهدا(ع) برای مومنان داشت.
۱۳۹۷/۷/۸ - ۰۷:۵۲
کارشناس مذهبی مطرح کرد :
عوامل موفقیت هیئات مذهبی/ تهدیدات و آسیب ها
حوزه/ یک کارشناس مذهبی گفت: یکی از ابعاد اقتصاد مقاومتی در هیئت ها، در همان فضا و محله مورد نظر می باشد، به این معنا که هیئتی ها قسمتی از خیرات خود را به رفع مشکلات اقتصادی مردم محله اختصاص دهند، دومین موضوع نیز تبیین درستی از شرایط کنونی و آنچه هست و باید، بشود.
۱۳۹۷/۷/۳ - ۱۰:۵۰
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع):
اگر خون شهدا نبود اثری انقلاب نبود
حوزه/ حجت الاسلام نوفرستی گفت: در عصر غیبت نهضت های مختلفی که مشاهده می کنید برگرفته از نهضت عاشورا است، انقلاب اسلامی و دفاع مقدس نیز نمونه ای از این نهضت ها هستند که به برکت خون شهدا و رهبری امام خمینی (ره) به پیروزی رسید که اگر این گونه نمی شد، امروز از اسلام هیچ اثری نمی ماند.
۱۳۹۷/۷/۲ - ۱۳:۴۰
۱۶۰روز قیام، ۱۴۰۰ سال پیروزی
شاهدان واقعه
حوزه / اگر قیام امام بدون شاهد به اتمام می‌رسید با وجود لشکر پیروز حکومت وقت، این قیام تا حد جنگ‌های محلی مطرح می‌شد و حکومت پیروز آن را در حد از میان برداشتن کسی که علیه خلیفه شوریده بود، مطرح می‌کرد و چون دیگر وقایع تاریخی به دست فراموشی سپرده می‌شد. آن وقت حکومت می‌توانست پرونده این حرکت را بسته نگه دارد و کسی باقی نمانده بود که با نقل مشاهدات خود، این قیام را زنده نگه دارد.
۱۳۹۷/۷/۱ - ۲۱:۳۹
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان:
ما اهل صلحیم ولی در برابر هر متجاوزی سخت پاسخ می دهیم
مدیر حوزه علمیه اصفهان گفت: آرزوی دشمن این است که مسابقه ای با مسلمین را شروع نکند، چون وعده الهی است که اگر کفار با مومنین مسابقه بدهند قطعا مومنین پیروز اند، سفارش قرآن تقویت بنیه نظامی مسلمین است، این قوه و سلاح ما برای جنگیدن نیست برای دفاع است، ما اهل صلحیم ولی اگر تجاوز و جسارتی شد سخت پاسخ خواهیم داد.
۱۳۹۷/۶/۳۱ - ۱۲:۳۷
سیدالساجدین(ع)؛ سفیر گسترش فرهنگ عاشورایی
حوزه/ اگر امام سجاد(ع) و همچنین زینب کبری(س) نبودند، عاشورا و فرهنگ عاشورا در همان کربلا می ماند و توسط دشمنان دچار تحریف می شد.
۱۳۹۷/۶/۳۱ - ۱۰:۵۸