*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۱ آیان ۱۳۹۶ \ الاثنين ٢ صفر ١٤٣٩ \ Monday, October 23, 2017
تصاویر/ درس اخلاق آیت الله العظمی مکارم شیرازی
عکس: عارف عبداله زاده
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۲۳:۵۶
کرسی خارج فقه آیت الله العظمی مکارم شیرازی(۳۵)
بازاریابی شبکه ای و صندوق های خانوادگی /حکم درآمدهای بدست آمده از طریق بازاریابی شبکه ای
حوزه/ اگر انسان کار خلافی کرده است و عده ای را گمراه کرده توبه ی آن به این نیست که خودش استغفر الله بگوید بلکه باید مشکلی که ایجاد کرده است را نیز اصلاح کند. البته ممکن است حرف او در آنها اثر نگذارد ولی او بیش از این مقدار تکلیفی ندارد.
۱۳۹۶/۳/۱۲ - ۰۹:۰۵
آیت الله العظمی مکارم در جمع زائران حرم حضرت معصومه(س)
مسئولان به فکر حل مشکلات اقتصادی مردم باشند
حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی گفتند: باید مسئولان به فکر حل مشکل های اقتصادی مردم باشند؛ بر این اساس با وجود ساختارهای آلوده اختلاف طبقاتی در کشور وضعیت اقتصادی به احسن الحال تبدیل نمی شود.
۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۷:۵۷
آیت الله العظمی مکارم در درس خارج فقه:
رسوایی مالی در حکومت اسلامی دردآور و خطرناک است
حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی :سوءاستفاده های مالی و رسوایی های مالی در حکومت اسلامی بسیار دردناک و خطرناک است و به اعتماد مردم ضربه وارد می کند؛ کار به جایی رسیده که مال و مقام، ایمان افراد را با خود می برد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۰:۲۸
آیت الله العظمی مکارم شیرازی:
اسلامیت نظام باید از دبستان و دبیرستان شروع شود / وای به حال ملتی که برای طلاق جشن بگیرند
حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی با ابراز تاسف از وضعیت طلاق در کشور گفتند: امروز فضای مجازی عامل بسیاری از مشکلات جامعه اسلامی از جمله طلاق شده است و وای به حال ملتی که برای طلاق جشن می گیرند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۲:۰۶
کرسی خارج فقه آیت الله العظمی مکارم شیرازی (۲)
شرط سود بیشتر برای یکی از دو شریک با سرمایه مساوی
حوزه/ شرط کردن سود بیشتر یکی از دو شریک که سرمایه مساوی دارند، در حالتی که در عقد مشارکت، میزان منفعت هر یک قید شده باشد، به دلائل مختلفی جائز است.
۱۳۹۵/۹/۲۰ - ۱۰:۴۲
یادداشت روز:
ظرفیت ها و توانمندی های بسیج از منظر آیت الله العظمی مکارم شیرازی
حوزه/ بسیج هدیه ای الهی است که توسط امام خمینی رحمت الله علیه و به اقتباس از سیره پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله به وجود آمد و مردم ایران هم از این هدیه به خوبی استقبال و بهره برداری کردند.
۱۳۹۵/۹/۶ - ۱۰:۴۲
آیت الله العظمی مکارم شیرازی:
دولت در خدمت رسانی به خیران جدی عمل کند
حوزه/ آیت الله العظمی مکارم شیرازی با اشاره به اهمیت فعالیت گروهی در امور خیر کشور بر لزوم حمایت جدی دولت از خیران تاکید کردند.
۱۳۹۵/۹/۴ - ۰۸:۱۱
آیت الله العظمی مکارم تاکید کردند:
لزوم ارائه محتوای کتب با عرضه مناسب / فضای مجازی نمی تواند جایگزین کتاب شود
حوزه/ برخی گمان می کنند که موبایل و فضای مجازی می توانند جای کتاب را بگیرند، ولی در حقیقت هیچ چیزی نمی تواند در آینده هم جای کتاب را بگیرد.
۱۳۹۵/۸/۱ - ۱۸:۳۷