*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ \ السبت ٢ المحرّم ١٤٣٩ \ Saturday, September 23, 2017
عضو خبرگان رهبری:
استعدادهای حوزوی شناسایی و حمایت شوند
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین اسلامی با تاکید بر ضرورت شناسایی استعدادها، گفت: در حوزه علمیه دروس الهی، علمی و مذهبی با هدف یاد گرفتن و عمل کردن تدریس می‌شود و گرفتن مدرک ملاک نیست
۱۳۹۶/۶/۲۶ - ۱۶:۰۰
آیت الله اعرافی در جمع اساتید و طلاب سمنان:
دنیا به عالِم متفکر، ژرف اندیش و بصیر نیاز دارد / قرآن و روایات اهل بیت(ع) اقیانوس بی پایان است
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه کشور، قرآن و روایات اهل بیت(ع) را اقیانوس بی پایان خواند و گفت: دنیا به عالِم متفکر، ژرف اندیش و بصیر نیاز دارد و طلاب در فهم دقیق معرف اسلامی به کم قانع نباشند.
۱۳۹۶/۶/۹ - ۱۱:۱۹
با شرکت در کارگاه مهارت افزایی؛
طلاب کرمانشاهی مهارت های تبلیغی را فرا گرفتند
حوزه/ معاون تهذیب حوزه علمیه کرمانشاه از برگزاری کارگاه مهارت افزایی ویژه طلاب متقاضی تلبس مدارس علمیه استان خبر داد.
۱۳۹۶/۶/۸ - ۲۰:۳۵
معاون حوزه علمیه قزوین:
طلبگی در امتداد رسالت انبیاء و معصومین (ع) است
معاون امور طلاب حوزه علمیه قزوین گفت: طلبگی در امتداد رسالت انبیاء و معصومین (ع) است و افرادی که واردحوزه های علمیه می شوند، برای سربازی حضرت ولیعصر(عج) انتخاب شده اند و همین امر وظیفه آنها را در جامعه خطیرتر می کند.
۱۳۹۶/۵/۲۹ - ۰۱:۲۵
تولیت جدید مدرسه علمیه مروی تهران:
تربیت طلبه انقلابی انتظار رهبری از حوزه هاست/ طلاب امانتدار میراث علمی و اخلاقی علما باشند
حوزه/ استاد اخلاق حوزه با اشاره به رسالت های حوزه های علمیه، گفت: توقعی که مقام معظم رهبری از حوزه دارند، تربیت طلاب انقلابی است تا در عرصه های گوناگون تبلیغی و ارکان مهم و اجرایی نظام اسلامی حضور داشته و خدمتگزار مردم و انقلاب و نظام باشند.
۱۳۹۶/۵/۱۶ - ۱۴:۵۲
آیت الله اعرافی از مدرسه علمیه سالار شهیدان تبریز بازدید کرد
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه کشور، از مدرسه علمیه سالار شهیدان تبریز بازدید کرد و در جریان برنامه ها و فعالیت های این مدرسه قرار گرفت.
۱۳۹۶/۵/۱۵ - ۲۳:۳۳
معاون تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان:
تربیت طلاب انقلابی رمز موفقیت در برابر تهاجم فرهنگی است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مومنی تربیت طلاب انقلابی را رمز موفقیت در برابر تهاجم فرهنگی دانست و گفت: داشتن نگاه فرهنگی و تربیتی توسط مسئولین تهذیبی و فرهنگی یکی از ملزومات مدیریت و ارتباط با جوانان و نوجوانان است، چرا که دشمن درصدد تخریب دین مداران است.
۱۳۹۶/۵/۱۴ - ۱۳:۰۱
رئیس بنیاد علمی فرهنگی «هاد» :
اخلاق و تهذیب امتیاز بزرگ حوزه های علمیه است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین ناصری، اخلاق و تهذیب را امتیاز بزرگ حوزه های علمیه خواند و تصریح کرد: نوشته شدن نام انسان به نام یک روحانی در لیست سربازی امام زمان(عج)، ارزشمند است، ولی نباید به این امر اکتفا کرد که تهذیب نفس و بحث تربیتی و اخلاقی برای روحانی و طلبه واجب است.
۱۳۹۶/۵/۱۲ - ۱۵:۴۴
در اختتامیه دوره میثاق طلبگی حوزه ایلام تاکید شد؛
تهذیب و اخلاق در اولویت برنامه های حوزه است
حوزه/ سرپرست معاونت تهذیب حوزه‌ علمیه ایلام با بیان این که آنچه از اهل‌بیت (ع) به ما رسیده، باید سرلوحه زندگی فردی و اجتماعی قرار دهیم، گفت: تهذیب و توجه به رشد و تعالی اخلاقی طلاب، از رئوس برنامه‌های حوزه است.
۱۳۹۶/۵/۱۰ - ۱۷:۲۵