*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ \ الجمعة ٧ جمادى الثانية ١٤٣٩ \ Friday, February 23, 2018
معاون تهذیب حوزه های علمیه:
اساتید در تربیت طلاب نقش پدرانه داشته باشند
حوزه/ کار تربیتی، کار مچگیری و امنیتی نیست، بلکه نیازمند کار میدانی و برگزاری کارگاه و توجه دادن است.
۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۱۱:۵۰
مدیر حوزه علمیه کرمانشاه:
مسئله تهذیب در حوزه های علمیه سرنوشت ساز است
حوزه/ مدیریت حوزه علمیه کرمانشاه گفت: روحانی مهذب کم سواد قابل تحمل هست اما علامه غیر مهذب نه تنها قابل تحمل نیست بلکه مضرات و مفاسدی دارد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۷:۴۳
رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین:
طلبه ها اخلاق و تهذیب را جدی بگیرند/ تهذیب و علم دو بال مهم در حوزه های علمیه است
حوزه/ مشاور عالی مدیر حوزه های علمیه تعلیم و تعلم همراه با تهذیب و اخلاق را دو بال مهم در حوزه ها عنوان کرد و بیان داشت: اگر کسی این دو بال را باهم داشته باشد، می تواند بر خیلی از مشکلات پیروز شود.
۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۴:۵۶
به کارگیری مشاوران تربیتی در مدرسه سفیران هدایت خاتم الانبیاء(ص) سنندج
حوزه/ معاون تهذیب مدرسه سفیران هدایت خاتم الانبیاء (ص) سنندج گفت: از مهمترین این اهداف می توان به پر کردن خلأ پرورشی مدارس علمیه، بکارگیری مشاوران تربیتی و آموزش آنها برای آینده جامعه و نیز نظارت بر کلاس های اخلاق اشاره کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۲۰:۱۶
استاد حوزه علمیه قم در جمع طلاب قزوین:
«حسد» ریشه کفر و دشمنی محسوب می‌شود/ لذت‌های دنیا فانی و زودگذر است
حوزه/ حجت‌الاسلام‌والمسلمین عرفان با بیان اینکه حسد به‌عنوان ریشه کفر و دشمنی محسوب می‌شود، گفت: لذت‌های دنیا برخلاف آخرت، فانی و زودگذر است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۷:۳۰
مدیر حوزه علمیه خراسان:
روحانیون عالم به زمانه باشند/ سیاست و تهذیب سیره علمای موفق است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان با تاکید بر لزوم توجه به سیاست و تزکیه، ابراز کرد: علمای موفق در تاریخ تشیع نسبت به سیاست و تهذیب، همتراز با علم خود حساس و دغدغه مند بوده اند.
۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۶:۴۵
معاون تهذیب حوزه های علمیه:
اخلاق و تهذیب در حوزه علمیه به جایگاه اصلی خود باز می گردد
حوزه/در نگاه جدید به دنبال این هستیم که تربیت و اخلاق را به صورت جامع در حوزه های علمیه اجرا و به جایگاه اصلی و واقعی آن برگردانیم.
۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۴:۵۰
اهم فعالیت های تهذیبی حوزه علمیه همدان
معاون تهذیب حوزه علمیه همدان گفت: مشاوره یکی از مسایل مهم در تربیت طلاب به شمار می رود به همین سبب معاون تهذیب حوزه علمیه همدان قصد راه اندازی دفتر مشاوره در مدیریت استان را دارد.
۱۳۹۶/۱۰/۳ - ۱۳:۴۶
در نشست «وظایف تربیتی مدیر و اساتید» مطرح شد:
کار آموزشی بدون تهذیب در حوزه جواب نمی دهد
حوزه/ حجت الاسلام سیاوشی گفت: باید مدیر مدرسه و استاد، مربی باشند و اگر به عنوان استاد حوزه فقط کار آموزشی انجام دهیم به نتیجه مورد نظر حوزه نخواهیم رسید، زیرا وقتی در حوزه تهذیب نفس نباشد طلبه در تراز انقلاب اسلامی و اسلام ناب محمدی تربیت نمی شود.
۱۳۹۶/۹/۲۵ - ۱۵:۳۲
مدیر حوزه‌ علمیه استان ایلام:
تربیت طلبه مهذب و انقلابی، باقیات الصالحات است
حوزه/ مدیر حوزه‌ علمیه استان ایلام با بیان اینکه تربیت طلبه مهذب و انقلابی در مدارس، باقیات الصالحات است، گفت: اگر مدیر مدرسه متقی باشد، اثر مضاعفی در کارش خواهد داشت.
۱۳۹۶/۹/۲۵ - ۱۳:۲۱