*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۷ شوال ۱۴۴۰ \ Thursday, June 20, 2019
آیت الله العظمی حکیم:
برپایی عزاداری حسینی و مشارکت در آن نقش مهمی در اعتلای دین و اعتقادات دارد
حوزه/ آیت الله سید محمد سعید حکیم در دیدار شیعیان هند به التزام به مکارم اخلاقی و رفتاری، تلاش در راه نیکی و تقوا و توجه به برپایی مراسم عزاداری حسینی و مشارکت در آن دعوت کردند و گفتند: برپایی عزاداری و مشارکت در آن نقش مهمی در اعتلای جایگاه دین و اعتقادات دارد.
۱۳۹۷/۸/۱۷ - ۱۴:۱۰
تصاویر/ اجتماع عزاداران حسینی محله شهرقائم قم
عکس: هادی چهرقانی
۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۰۸:۱۲
آیت الله موسوی اصفهانی:
خیّرین و متمکنین در اعزام مردم به پیاده روی اربعین مشارکت کنند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان همدان با اشاره به اهمیت زیارت اربعین، گفت: گرانی ارز نباید بهانه ای برای نرفتن به زیارت اربعین باشد و افرادی که توانایی مالی مناسب دارند می توانند در این امر خیر شرکت کنند.
۱۳۹۷/۷/۱۱ - ۰۸:۳۶
عزاداران شام غربیان در خیمه گاه حسینی شمع روشن کردند+ تصاویر
حوزه/ در شب شام غریبان امام حسین (ع)، اهل بیت و اصحاب ایشان، شیعیان از داخل و خارج عراق در خیمه گاه حسینی جمع شده و یادآور آن مصیبت دردناک می شوند.
۱۳۹۷/۷/۱ - ۱۱:۴۱
عزاداری پر شور عاشورائیان در مرکز اسلامی هامبورگ + تصاویر
حوزه/ مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) در مسجد امام علی (ع) در هامبورگ با حضور خیل عزاداران و دوستداران اهل بیت (ع)برگزار شد.
۱۳۹۷/۷/۱ - ۱۱:۳۰
بازدید یهودیان از مسجد شیعیان در لندن که مورد حمله اسلام هراسی قرار گرفت
حوزه/ اعضای دو کنیسه یهودیان در لندن ضمن ابراز همبستگی با شیعیان درایام محرم، از مرکز انجمن مجلس الحسینی که مورد حمله قرار گرفت بازدید کردند.
۱۳۹۷/۷/۱ - ۰۳:۴۰
تجمع بزرگ عزاداران حسینی در یزد برگزار می شود
حوزه/ هیئت های عزادارای یزد صبح روز یک شنبه اول مهرماه امسال همزمان با سومین روز شهادت امام حسین (ع) با راه اندازی دسته جات سینه زن و زنجیر زن به عزاداری می پردازند.
۱۳۹۷/۶/۳۱ - ۱۲:۳۹
تصاویری از ششمین راهپیمایی باشکوه عزاداران حسینی در شهر دیربورن
حوزه/ ششمین راهپیمایی سالانه عزاداران حسینی در شهر دیربورن، در ایالت میشیگان آمریکا، با حضور گسترده شیعیان حسینی، عزاداران سیاه پوش در ایام محرم امسال برگزار شد.
۱۳۹۷/۶/۳۱ - ۰۹:۵۴
عزاداران امام حسین (ع) در پاکستان پرچم یزید زمان را آتش زدند+تصاویر
حوزه/ عزاداران پاکستانی شهر کراچی در پایان عزاداری خود در روز عاشورا پرچم آمریکا و اسرائیل را آتش زدند.
۱۳۹۷/۶/۳۰ - ۲۲:۱۰
از سوی آستان مقدس عباسی انجام شد؛
توزیع هزاران بسته غذایی میان عزاداران عاشورایی + تصاویر
حوزه/ مهمانسرای آستان مقدس عباسی در راستای خدمت به زائرین، در روز عاشورا هزاران بسته غذایی در وعده های مختلف میان عزاداران توزیع کرد.
۱۳۹۷/۶/۳۰ - ۰۸:۲۵