*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ \ ۱۲ ربيع الأول ۱۴۴۰ \ Tuesday, November 20, 2018
با بالاگرفتن تنش ها در پی منع حجاب، مدرسه بین الملل نیجریه تعطیل شد + تصاویر
حوزه/ درحالی که چندی پیش مدرسه بین الملل واقع در دانشگاه ایبادان در نیجریه از ورود دختران دانش آموز محجبه جلوگیری کرده بود، تنش ها و راهپیمایی های مسلمانان سبب بسته شدن درب مدرسه شد.
۱۳۹۷/۸/۲۹ - ۱۰:۱۸
دادگاه عالی در ترینیداد به نفع زن پلیس محجبه رای داد
حوزه/ براساس حکم دادگاه عالی در کشور ترینیداد و توباگو، زنان محجبه در اداره پلیس از این پس می توانند باحجاب باشند و مقررات اداره پلیس در این رابطه بایستی تغییر داده شود.
۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۷:۱۰
استاد مشاور خانواده:
دختران جوان فریب حرف‌های شیطان صفتان را نخورند
حوزه/ استاد دانشگاه و مشاور خانواده گفت: با توجه به اینکه دام‌هایی سر راه دختران جوان است، باید هوشیار باشند که فریب حرف‌های شیطانی و فریبنده انسان‌های شیطان‌صفت را نخورند و با حفظ گوهر عفاف نقش‌های شایسته خویش را در نظام و جامعه اسلامی ایفا کنند.
۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۳:۳۲
مدیر مدرسه علمیه الزهرا (س) آشخانه:
مطالبه‌گری مردم و پاسخ‌گویی مسئولان نسبت به حجاب افزایش یابد
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حضرت الزهرا (س) آشخانه گفت: باید مطالبه گری مردم و پاسخگویی مسئولان نسبت به حیا، عفاف و حجاب در جامعه اسلامی پررنگ‌تر شود. ‌
۱۳۹۷/۷/۳۰ - ۱۱:۵۶
همایش های ملی «الگوی زندگی عفیفانه« برگزار می شود
حوزه/ همایش های ملی «الگوی زندگی عفیفانه با رویکرد اسلامی» در تابستان ۹۸ در قم برگزار می شود.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۲۱:۵۹
عضو شورای علمی همایش های ملی الگوی زندگی عفیفانه:
اگر میان عفاف و حجاب تفاوتی قائل نشویم فاجعه برای تبلیغ دین تلقی می‌شود
حوزه/ فضای مجازی و تلقی عمومی از عفاف عامل دیگر در اهمیت پرداختن به عفاف است، زیرا عفاف در جامعه ما با حجاب به یک معنا تلقی وتعبیر می‌شود که این مسئله خطر برای دینداری ما است.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۲۱:۵۵
فروشگاه معروف فرانسه اقدام به فروش اینترنتی لباس اسلامی کرد
حوزه/ فروشگاه معروف لباس در فرانسه موسوم به «مارکس نیس» اخیرا و به دنبال درخواست جمعیت زنان مسلمان فرانسه طی ابتکاری جدید فروش اینترنتی لباس اسلامی را آغاز کرد.
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۴:۲۴
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی:
وضع عفاف و حجاب تنها با چاپ بروشور و پوستر بهبود نمی‌یابد
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی با بیان اینکه بحث عفاف و حجاب تنها با چاپ بروشور و پوستر بهبود نمی‌یابد، گفت: امروز در این زمینه نیاز به اقناع مخاطب داریم، ازاین‌رو باید به بحث‌های گفتمانی توجه بیشتری داشته باشیم.
۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۳:۱۴
انتقاد امام جمعه بجنورد از برنامه «رقص» در برخی مهدکودک‌ها
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: متأسفانه در برخی از مهدکودک‌ها اختلاط دختر و پسر و رقص وجود دارد که بهزیستی و آموزش‌وپرورش باید در این زمینه نظارت بیشتری داشته باشند.
۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۲:۵۴
دکتر روح افزا در گفتگو با «حوزه» مطرح کرد:
اجرای پنهانی سند ۲۰۳۰ در دانشگاه ها/ به داد حوزه زنان و خانواده برسیم
حوزه/ در یکی از دانشگاه های دولتی که مسابقات المپیاد دانش آموزی برگزار شد، دختران خارجی که امتحان می دادند، بی حجاب بر سر جلسه حاضر شدند و مستندات آن وجود دارد. مسئولان باید پاسخگو باشند. بعد از این اتفاق عده ای از دانشجویان گفتند چرا آنها بی حجاب هستند و بین ما و آنها فرق گذاشته شده است.
۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۱:۳۹