*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ \ الأحد ١ رجب ١٤٣٩ \ Sunday, March 18, 2018
آیت الله العظمی جوادی آملی در دیدار مدیران، اساتید و طلاب جامعه الزهرا(س):
مادرشدن و فرزند آوری، تربیت درست فرزندان و همسرداری از مهمترین وظایف زنان است /جامعه امروز ما بسیار نیازمند عفاف و حجاب است
حوزه/ جامعه امروز ما بسیار نیازمند عفاف و حجاب است. قرآن می فرماید زن خوب می تواند الگو و نمونه برای جامعه خوب باشد، در اینجا دیگر صحبت از زن و مرد نیست، می فرماید مریم(س) الگوی همه افراد خوب جامعه است، در نتیجه یک زن می تواند به این مقام برسد که برای همه افراد خوب جامعه الگو باشد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۰۹:۲۵
کارشناس مسائل مذهبی:
حجاب و عفاف ضامن پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی است
حوزه/ یک کارشناس مسائل مذهبی گفت: حجاب و عفاف ضامن پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و سلامت روحی و معنوی انسان است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۷:۳۲
مادر شهیدان زین الدین:
حمله به حجاب برای کشیدن جامعه به بی بندو باری است
حوزه/ در این روزها شاهد هجمه و حمله به بحث حجاب هستیم، حجاب دلیل قرآنی دارد و نمی توان از آن به سادگی گذشت و اگر سخنی در این رابطه بیان می شود، تنها قصدشان هجمه علیه دین و بی بندو باری در جامعه اسلامی است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۳:۵۱
آیت الله العظمی جوادی آملی:
روسری بر سر چوب کردن مقابله با قرآن است/ حوزه های علمیه دچار تعطیلات بیش از اندازه نشوند
حوزه/ حضرت آیت الله جوادی گفتند: آنکه روسری خود را بر سر چوب کرده است نمی داند دارد با آیه « وَلْيَضْرِبْنَ بِخُمُرِهِنَّ عَلَى جُيُوبِهِنَّ» مقابله می کند، اگر ما امر به معروف و نهی از منکر کنیم قطعا بی حجابی از بین خواهد رفت.
۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۹:۴۳
رئیس انجمن شرعی شیعیان کشمیر:
تهاجم فرهنگی دشمن حجاب فاطمی بانوان مسلمان را هدف قرار داده است
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید حسن موسوی رئیس انجمن شرعی شیعیان کشمیر ضمن اشاره به تهاجم فرهنگی غرب و هدف قرار دادن حجاب بانوان گفت: تهاجم فرهنگی اغیار حجاب فاطمی بانوان مسلمان را هدف قرار داده است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۷:۱۶
برپایی نمایشگاه «حجاب فاطمی» در مدرسه بنت الرسول(ص)
حوزه/ معاون فرهنگی مدرسه علمیه بنت الرسول(ص) استان لرستان از برپایی نمایشگاه مصور با موضوع «حجاب فاطمی» در این مدرسه خبر داد .
۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۰:۰۵
نماهنگ/ مسیر امن حجاب
اشاره رهبرانقلاب به اعتراف بانوان صاحب مقام غربی به مورد سوءاستفاده قرار گرفتن با زور و... در دوران جوانی
۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۳:۱۱
مدیر مدرسه علمیه بنت الرسول(ص) استان لرستان:
ترویج فرهنگ عفاف و حجاب مصونیت بخشی به جامعه است
حوزه/ قنبری، ترویج فرهنگ عفاف و حجاب را مصونیت بخشی به جامعه دانست و گفت: ضریب نفوذ کلام مبلغان و مسلط بودن به آیات و روایات قرآنی با مضمون عفاف و حجاب می تواند بهترین شیوه تبلیغ و ترویج این مهم در بین بانوان جامعه اسلامی باشد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۰۹:۳۷
دختر مسلمان در فیلادلفیا به خاطر حجاب از مسابقه بسکتبال اخراج شد
حوزه/ داور مسابقات در یک دبیرستان در فیلادلفیای آمریکا یک دانش آموز محجبه مسلمان را به خاطر داشتن حجاب اسلامی مجبور کرد در نیمه بازی زمین را ترک کند.
۱۳۹۶/۱۲/۳ - ۱۴:۴۶
حجاب زیباترین زینت زن مسلمان در برابر نامحرمان است
حوزه/ استاد حوزه علمیه خواهران با بیان اینکه نماز بهترین نگهبان انسان در طول زندگی و مسیر بندگی خداوند است، گفت: زیباترین جلوه سیره فاطمی نماز است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۲:۵۸