*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۵ شوال ۱۴۴۰ \ Wednesday, June 19, 2019
معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران:
وضع بدحجابی نگران کننده است/حجاب از کودکی فرهنگ سازی شود
حوزه/ حجت الاسلام طبرسی با بیان این که مسأله حجاب باید از همان کودکی و دوران دبستان مورد توجه متولیان آموزشی کشور قرار گیرد، تصریح کرد: نقش مدارس در ترویج و نهادینه سازی این فرهنگ غنی دینی بسیار محوری و اثرگذار خواهد بود.
۱۳۹۸/۳/۲۹ - ۰۹:۲۷
مدیر مدرسه علمیه محمدیه قائمشهر:
دشمن به دنبال قبح زدایی از بی حجابی در جامعه اسلامی است
استاد حوزه علمیه مازندران با بیان این که دشمن به دنبال قبح زدایی از بی حجابی در جامعه اسلامی است، گفت: باید با هرگونه بدحجابی و هنجارشکنی در این خصوص برخورد شود تا شاهد بروز مشکلات و ناهنجاری های فرهنگی در جامعه نباشیم.
۱۳۹۸/۳/۲۹ - ۰۸:۲۲
آیت الله العظمی سبحانی در دیدار وزیر علوم:
وضعیت حجاب در دانشگاه ها مناسب جامعه اسلامی نیست
حوزه/ ا حضرت آیت الله سبحانی از وضعیت حجاب در دانشگاه ها گلایه کردند و آن را متناسب با جامعه اسلامی ندانستند.
۱۳۹۸/۳/۲۸ - ۱۳:۵۴
رئیس پلیس پایتخت: در تأمین امنیت اخلاقی کوتاه نمی آییم
حوزه/ فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اقدامات شبانه روزی این نیرو در حوزه تامین امنیت گفت: به هیچ عنوان از لحاظ تامین امنیت اخلاقی و اجتماعی جامعه کوتاه نخواهیم آمد.
۱۳۹۸/۳/۲۷ - ۱۶:۳۹
حجت الاسلام صالحی:
وضعیت امروز حجاب، زیبنده جامعه اسلامی نیست
مسئول مدرسه علمیه آیت الله صالحی با بیان این که شرایط امروز جامعه در موضوع عفاف و حجاب به هیچ عنوان زیبنده جامعه اسلامی نیست، تصریح کرد: باید با هرگونه ناهنجاری که امنیت اجتماعی جامعه را به مخاطره می اندازد با قاطعیت برخورد قانونی شود.
۱۳۹۸/۳/۲۷ - ۰۸:۴۸
پیامهای شما؛
شرایط اقتصادی طلبه ها از بحران هم عبور کرده / در سن پذیرش طلاب تجدیدنظر کنید / روحانیت نسبت به بی حجابی در جامعه ساکت ننشیند
. تمام پیام هایی که از طریق ارسال به ادمین خبرگزاری حوزه(در شبکه های اجتماعی) یا بخش «ارتباط با ما» در سایت حوزه نیوز و یا به صورت کامنت ذیل اخبار ارسال می کنید، مطالعه می شود و به تناوب، تعدادی از این پیام ها را منتشر می کنیم. از اینکه با رسانه رسمی حوزه همراهید، خرسندیم.
۱۳۹۸/۳/۲۵ - ۱۹:۵۳
حجت الاسلام لائینی تأکید کرد:
ضرورت توجه بیشتر مسؤولان نسبت به مسائل فرهنگی کشور
حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه مازندران با بیان اینکه متأسفانه امروز شاهد گسترش روز افزون بدحجابی و بی عفتی در جامعه اسلامی هستیم، گفت: باید همه بخش های کشور به ویژه مسؤولان فرهنگی و دینی در جهت مقابله با این آسیب های اجتماعی فکری اساسی کنند.
۱۳۹۸/۳/۲۰ - ۱۹:۰۵
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران:
وضعیت حجاب در برخی از مناطق توریستی و گردشگری تأسف بار است
حوزه/ حجت الاسلام صادقی با بیان این که متأسفانه وضعیت حجاب در جامعه و به ویژه مناطق توریستی و گردشگری تأسف بار است، گفت: با توجه به فرا رسیدن فصل تابستان متأسفانه شاهد گسترش بی حجابی در برخی مناطق کشور هستیم.
۱۳۹۸/۳/۲۰ - ۱۷:۱۰
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
عفاف و حجاب فقط مختص بانوان نیست
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: باید توجه داشت که عفاف و حجاب مختص بانوان نیست و مردی که عفت چشم و زبان ندارد هم باید اصلاح شود، از این رو نباید تنها بر روی بانوان متمرکز شویم.
۱۳۹۸/۳/۱۲ - ۱۷:۲۲
نایب رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه:
تمرکز دشمن بر ترویج بی‌عفتی و بی‌حجابی در جامعه ایرانی است
حوزه/ نایب رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: ترویج بی‌عفتی و بی‌حجابی مهم‌ترین حربه دشمن برای تغییر سبک زندگی اسلامی در جامعه ایرانی است.
۱۳۹۸/۳/۱۲ - ۱۶:۵۹