*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ \ ۱۲ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Friday, January 18, 2019
امام جمعه نجف آباد:
مرحوم مظاهری در امر تبلیغ فردی تاثیرگذار و جامع بود/ مرگ برای اولیاء خدا، مقدمه ای برای حیات ابدی است
حوزه/ حجت الاسلام حسناتی گفت: مرحوم مظاهری فدایی اهل بیت(ع) بود و مردم را همواره با خدا آشنا می کرد، همیشه در مسیر خدمت به خلق به أنحاء مختلف گام برمی داشت و دراین راه از آبروی خود هزینه می کرد، حجت الاشلام شیخ مهدی مظاهری به معنای واقعی نوکر درگاه اهل بیت(ع) بود.
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۵:۲۷
آیت الله العظمی مظاهری:
خدمات اجتماعی و فرهنگی مرحوم مظاهری فراموش نخواهد شد
حضرت آیت الله مظاهری تصریح کردند: مرحوم حجت الاسلام والمسلمین شیخ مهدی مظاهری یکی از شخصیّت‌های مبرّز و با اخلاصی بودند که ده‌ها سال با خدمات والای اجتماعی و معنوی خود، موقعیّت دینی و مذهبی شهر اصفهان را ارتقاء بخشید و همواره با خطابه‌ها و نوای گرم، در ترویج دین و خدمت به اهل ایمان، اهتمامی والا داشت.
۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۲۲:۱۵
آیت الله العظمی مظاهری:
تحقیق و پژوهش شاخص «حیات و پویایی حوزه های علمیه» است/ اگر علما نبودند طومار دین پیچیده شده بود
حوزه/ رئیس حوزه علمیه اصفهان با تاکید بر ضرورت جهادی علمی، تاکید کردند: تحقیق و پژوهش، علامت و شاخص حیات و پویایی حوزه های علمیه است و تشخیص نیاز و اولویت در تحقیق و پژوهش نشانه درک صحیح حوزویان از زمان و مکان است.
۱۳۹۶/۶/۱۶ - ۱۲:۰۱
برکت وغنای علمی آیت الله العظمی مظاهری بی بدیل است
حجت الاسلام قطبی گفت: با اشاره به ابعاد وسیع حضرت آیت الله مظاهری در زمینه پژوهش عنوان کرد: فقط از فیش های تحقیقاتی ایشان می توان چندصد جلد کتاب استخراج کرد که این نشان دهنده غنای علمی ایشان است.
۱۳۹۶/۶/۲ - ۱۳:۵۰
آیت الله العظمی مظاهری:
معارف وحیانی قرآن هیچ گاه کهنه نخواهد شد
حوزه/ حضرت آیت الله مظاهری تصریح کردند: قرآن کریم، کتاب جامع و جاودانه‌ای است که معارف حیات‌بخش آن، هیچ‌گاه کهنه نخواهد شد و هرگز پایان نخواهد پذیرفت. این تعلیمات سازنده و پویا هم طریقِ هدایت و مسیرِ استوار را به آدمی نشان می‌دهد.
۱۳۹۶/۳/۱۷ - ۰۹:۱۶
معاون اول رئیس جمهور:
جامعه نیازمند عالمانی با منطق عقلانی و اخلاق رحمانی است
حوزه/ جهانگیری تصریح کرد: جامعه ما بیش از هرزمان دیگری، نیازمند اندیشه و رفتار عالمان و متفکرانی است که با منطق عقلانی و اخلاق رحمانی، همگان را به سوی وفاق، محبت و مودت فراخوانند.
۱۳۹۵/۹/۲۵ - ۱۱:۵۳
آیت الله استادی:
خداوند به تلاش علمی و اخلاقی آیت الله العظمی مظاهری برکت داده است
حوزه/ دبیر شورای عالی حوزه های علمیه، هجرت و ۵۰ سال تدریس، سخنرانی و تالیف حضرت آیت الله مظاهری را پربرکت دانست و تصریح کرد: این هجرت تاریخی برای اصفهان، مردم این استان و حوزه علمیه و خود این بزرگوار برکت داشت و زمینه ساز گسترش خدمات ایشان شد.
۱۳۹۵/۹/۲۵ - ۱۱:۲۳
حجت الاسلام والمسلمین بهرامی:
آیت الله العظمی مظاهری مرجع تقلیدی است که هنوز منبر می رود
حوزه/ حضرت آیت الله مظاهری همچنان کارهای طلبگی‌شان را هم ادامه می‌دهند و با این که کمتر کسی را می توان به جامعیت ایشان پیدا کرد که از ۵۵ سال قبل درس خارج خود را آغاز کرده باشد و سه وعده نماز جماعت داشته و از منبر غافل نشده اند.
۱۳۹۵/۹/۲۴ - ۱۲:۳۸
دیدار آیات عظام مکارم شیرازی و مظاهری+ عکس
حوزه/ حضرت آیت‌الله مکارم شیرازی، صبح روز جمعه با حضور در بیت حضرت آیت‌الله مظاهری، با ایشان دیدار و گفتگو کردند.
۱۳۹۵/۸/۸ - ۱۰:۳۳
آیت الله العظمی مظاهری:
حوزه علمیه خواهران از برکات نظام اسلامی است
حوزه/ حوزۀ علمیۀ خواهران علیرغم کمبود امکانات، خدمات درخشانی ارائه کرده است که موجب افتخار نظام اسلامی و حوزه‌های علمیه است.
۱۳۹۵/۶/۲۸ - ۱۵:۳۸