*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶ \ الأربعاء ٣ شوّال ١٤٣٨ \ Wednesday, June 28, 2017
شعری که یک مرجع تقلید از حضرت خدیجه علیهاالسلام زمزمه کرد
حوزه/ آیت الله العظمی صافی گلپایگانی ابیاتی را از اشعار این بانوی گرامی اسلام در وصف رسول اکرم صل الله علیه و آله زمزمه کردند.
۱۳۹۶/۳/۱۴ - ۲۲:۵۰
آیت الله العظمی صافی گلپایگانی:
اقامه نماز وظیفه همه عزاداران امام حسین(ع) است
حوزه/ حضرت آیت الله صافی در پیامی به دومین اجلاس نماز استان قم بر لزوم اقامه نماز آحاد مختلف جامعه از جمله عزاداران حسینی(ع) تاکید کرد.
۱۳۹۵/۸/۲۰ - ۱۰:۱۲
غدیر بزرگترین پایگاه توحید و راه نجات بشریت است
آیت الله العظمی صافی گلپایگانی، غدیر را بزرگترین پایگاه توحید و خداشناسی و بزرگترین راه نجات بشریت بر سرچشمه تمام اقیانوس های بی کران حیات و زندگی عنوان کردند.
۱۳۹۵/۶/۳۱ - ۱۴:۰۷
تقدیر آیت الله العظمی صافی از خدمات مدیر سابق حوزه های علمیه
حوزه/ حضرت آیت الله صافی گلپایگانی از خدمات آیت الله حسینی بوشهری ،مدیر پیشین حوزه های علمیه تقدیر و تشکر کرد.
۱۳۹۵/۴/۲۶ - ۱۲:۰۵
در سالروز شهادت امام علی(ع) صورت می گیرد:
برگزاری دسته عزای علوی با حضور آیت الله العظمی صافی گلپایگانی در مشهد
حوزه/همزمان با سالروز شهادت جانگذار مولی الموحدین، امیرالمومنین(ع)، دسته عزای علوی با حضور و پیاده روی آیت الله العظمی صافی گلپایگانی در مشهد برگزار می گردد.
۱۳۹۵/۴/۶ - ۱۴:۰۲
آیت الله العظمی صافی گلپایگانی:
همه باید به فكر تجدید عزّت دیرینه اسلامی باشیم / علمای اسلام برای مقابله با پدیده شوم تروریسم به پا خیزند
حوزه/ حضرت آیت الله صافی گلپایگانی در پیامی به کنفرانس بین المللی "افراطی‌‌‌‌گری و تروریسم از نظر مکتب اهل بیت (علیهم‌السّلام)"در نروژ، تصریح کردند: حوادث تروريستي، نشانگر اوج وحشيگري و جهل و عقب‌ماندگي و انحطاط و دنائت گروهی از انسانیت است که از اسلام واقعی بویی نبرده‌اند.
۱۳۹۵/۳/۸ - ۱۳:۱۸
در محضرآیت الله العظمی صافی(۵)؛
حلق و تقصیر: نمایش دل کندن از زیبایی و تسلیم در برابر معبود
همان ها كه در تهران، اروپا و آمريكا اگر مبالغ گزاف به آنها پيشنهاد مي‎شود تا سر خود را بتراشند يا وضع آن را تغيير دهند، قبول نمي‎كنند، در حج با طيب خاطر و كمال ميل و رغبت مي‎نشينند تا سلماني با تيغ كذائي خود سر آنها را بتراشد.
۱۳۹۳/۶/۲۲ - ۱۲:۳۶
آیت الله العظمی صافی گلپایگانی:بشر از دست‌یابی به اقیانوس شعر مهدوی عاجز است
اگر بشر عمر دنيا را داشته باشد و بخواهد پيرامون حضرت ولي عصر(عج) سخن بگويد و شعر و قصيده بسرايد، خود را در برابر اقيانوس ها و جهان هايي بي پايان ناتوان مي بيند.
۱۳۹۳/۳/۲۲ - ۱۲:۳۵