*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ \ الثلاثاء ٢٦ شعبان ١٤٣٨ \ Tuesday, May 23, 2017
آیت الله العظمی صافی گلپایگانی:
اقامه نماز وظیفه همه عزاداران امام حسین(ع) است
حوزه/ حضرت آیت الله صافی در پیامی به دومین اجلاس نماز استان قم بر لزوم اقامه نماز آحاد مختلف جامعه از جمله عزاداران حسینی(ع) تاکید کرد.
۱۳۹۵/۸/۲۰ - ۱۰:۱۲
غدیر بزرگترین پایگاه توحید و راه نجات بشریت است
آیت الله العظمی صافی گلپایگانی، غدیر را بزرگترین پایگاه توحید و خداشناسی و بزرگترین راه نجات بشریت بر سرچشمه تمام اقیانوس های بی کران حیات و زندگی عنوان کردند.
۱۳۹۵/۶/۳۱ - ۱۴:۰۷
تقدیر آیت الله العظمی صافی از خدمات مدیر سابق حوزه های علمیه
حوزه/ حضرت آیت الله صافی گلپایگانی از خدمات آیت الله حسینی بوشهری ،مدیر پیشین حوزه های علمیه تقدیر و تشکر کرد.
۱۳۹۵/۴/۲۶ - ۱۲:۰۵
در سالروز شهادت امام علی(ع) صورت می گیرد:
برگزاری دسته عزای علوی با حضور آیت الله العظمی صافی گلپایگانی در مشهد
حوزه/همزمان با سالروز شهادت جانگذار مولی الموحدین، امیرالمومنین(ع)، دسته عزای علوی با حضور و پیاده روی آیت الله العظمی صافی گلپایگانی در مشهد برگزار می گردد.
۱۳۹۵/۴/۶ - ۱۴:۰۲
آیت الله العظمی صافی گلپایگانی:
همه باید به فكر تجدید عزّت دیرینه اسلامی باشیم / علمای اسلام برای مقابله با پدیده شوم تروریسم به پا خیزند
حوزه/ حضرت آیت الله صافی گلپایگانی در پیامی به کنفرانس بین المللی "افراطی‌‌‌‌گری و تروریسم از نظر مکتب اهل بیت (علیهم‌السّلام)"در نروژ، تصریح کردند: حوادث تروريستي، نشانگر اوج وحشيگري و جهل و عقب‌ماندگي و انحطاط و دنائت گروهی از انسانیت است که از اسلام واقعی بویی نبرده‌اند.
۱۳۹۵/۳/۸ - ۱۳:۱۸
در محضرآیت الله العظمی صافی(۵)؛
حلق و تقصیر: نمایش دل کندن از زیبایی و تسلیم در برابر معبود
همان ها كه در تهران، اروپا و آمريكا اگر مبالغ گزاف به آنها پيشنهاد مي‎شود تا سر خود را بتراشند يا وضع آن را تغيير دهند، قبول نمي‎كنند، در حج با طيب خاطر و كمال ميل و رغبت مي‎نشينند تا سلماني با تيغ كذائي خود سر آنها را بتراشد.
۱۳۹۳/۶/۲۲ - ۱۲:۳۶
آیت الله العظمی صافی گلپایگانی:بشر از دست‌یابی به اقیانوس شعر مهدوی عاجز است
اگر بشر عمر دنيا را داشته باشد و بخواهد پيرامون حضرت ولي عصر(عج) سخن بگويد و شعر و قصيده بسرايد، خود را در برابر اقيانوس ها و جهان هايي بي پايان ناتوان مي بيند.
۱۳۹۳/۳/۲۲ - ۱۲:۳۵
سروده آیت الله العظمی صافی در رثای نبی مکرم اسلام(ص)
حضرت آیت الله صافی گلپایگانی در سروده ای با عنوان «آزادی بشر» به مناسبت بعثت نبی مکرم اسلام(ص)، به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص) ابراز ارادت کرده اند.
۱۳۹۳/۳/۵ - ۱۰:۱۰