*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۲ شوال ۱۴۴۰ \ Sunday, June 16, 2019
استاد انصاریان:
غرق در نعمت های خداوند هستیم و با او می جنگیم!
حوزه/ استاد انصاریان به نعمت های بی شمار خداوند از ابتدای آفرینش اشاره کرد و گفت: ما انسان ها غرق در نعمت های خداوند هستیم و با او می جنگیم، اما خداوند چنان به بندگان لطف و عنایت دارد که اگر بنده‌ای حتی از خدای روی برگرداند، باز هم پروردگار منتظر بازگشت اوست.
۱۳۹۸/۳/۲۱ - ۱۲:۴۸
ممنوعیت انجام اعمال عبادی یک عالم شیعی دیگر از سوی حکومت بحرین
حوزه/ نیروهای امنیتی بحرین در تازه ترین اقدام علیه روحانیون و علمای شیعه، حجت الاسلام سید مجید مشعل را از اقامه نماز جماعت در مسجد امام صادق (ع) منطقه الدراز و همچنین سخنرانی دینی منع کردند.
۱۳۹۸/۳/۲۰ - ۱۵:۰۶
استاد انصاریان بررسی کرد:
در چه صورت دعاهایمان مستجاب می شود؟
حوزه/ استاد حوزه گفت: صادقین ائمه(ع) هستند و همه باید باور داشته باشیم که از طریق همراهی و هم نشینی با صادقین به خیر دنیا و آخرت می‌رسیم؛ دعاهایمان مستجاب می‌شود و اگر بخواهیم؛ به شهادت، مرگ، برزخ و قیامت آسان می‌رسیم.
۱۳۹۸/۳/۱۷ - ۱۵:۰۲
استاد انصاریان:
هیچ تهیدستی سخت تر از جهل و نادانی نیست/ با کسی که غرق در هوای نفس است، رفاقت نکنید
حوزه/ استاد انصاریان با بیان اینکه مشکلات، حوادث و فقر مادی برای انسان شقاوت رقم نمی‌زند، بلکه سعادتی فوق العاده رقم می‌زند، گفت: پیامبر(ص) می فرماید: سخت‌تر از جهل هیچ تهیدستی در عالم وجود ندارد و اگر کسی دچار این تهیدستی باشد یا دچار شود، راه آن فقط به جهنم می‌خورد.
۱۳۹۸/۳/۹ - ۲۳:۰۰
استاد انصاریان:
بهشتیان و دوزخیان هر دو در جادۀ ابدیت حرکت می کنند
حوزه/ استاد حوزه گفت: خداوند هیچ‌کسی را از قیامت برنمی‌گرداند، انسان در حال حرکت هست و عقب‌گردی تا ابد برایش وجود ندارد. همین‌طور که جلو می‌رود، این جاده وقتی به جهان بعد رسید نهایت کار بهشت یا جهنم است. نه کسی را از بهشت بیرون می‌کنند و نه کسی را از جهنم خارج می‌کنند، بهشتیان و دوزخیان هر دو در جادۀ ابدیت در حرکتند.
۱۳۹۸/۳/۷ - ۱۲:۰۶
استاد انصاریان:
با حرام خوری و ظلم ، معنای وجودی انسان به هم می ریزد
حوزه/ مبلغ برجسته عرصه بین المللی گفت: انسان «کلمة من کلمات الله» است یعنی استعداد معنا شدن به معانی مختلفی را دارد در صورتی که کلمۀ وجودی او سالم بماند و به هم نریزد. اگر این کلمه را با آلودگی و نجاست، نفاق، کفر، شرک، فسق، فجور، معصیت، صغیره، کبیره، حرام‌خوری، ربا، زنا، ظلم، به‌هم بریزیم آن زمان هیچ معنایی ندارد.
۱۳۹۸/۲/۳۰ - ۱۲:۳۳
استاد انصاریان:
سه بهره عظیم که از سرمشق قراردادن پیامبر(ص) نصیب انسان می‌شود
حوزه/ استاد اخلاق حوزه با بیان اینکه سرمشق قرار دادن پیامبر(ص) سه بهره عظیم نصیب ما خواهد کرد، گفت: نخست اینکه امید مثبت به خداوند در باطن انسان طلوع می‌کند، دوم اینکه در به دست آوردن آخرت در صف دوم بعد از پیامبر(ص) قرار می‌گیرد و سوم اینکه خداوند به او کمک می‌کند تا در تمام زندگی تا آخر عمر با توجه قلبی به حضرت حق زندگی کند.
۱۳۹۸/۲/۲۷ - ۱۴:۴۸
مراسم جشن میلاد حضرت صاحب الزمان (عج) در بنیاد اهل بیت(ع) بلژیک برگزار شد+ تصاویر
حوزه/ مراسم جشن میلاد حضرت بقیه الله الاعظم (عج) با حضور دوستداران آن حضرت در بنیاد اهل بیت (ع) در شهر بروکسل بلژیک برگزار شد.
۱۳۹۸/۲/۳ - ۰۴:۴۰
استاد حوزه علمیه قم؛
شیعیان با سبک زندگی مهدوی در مسیر امام زمان (عج) حرکت کنند
حوزه/ استاد حوزه علمیه گفت: انسان در عصر غیبت دارای مشکلات و گرفتاری است و باید از امام زمان (عجل الله تعالی فرج الشریف) اطاعت کرده و سبک زندگی مان مهدوی باشد.
۱۳۹۸/۲/۱ - ۲۳:۵۴
سخنران مسجد جمکران:
باید با امام زمان (عج) ارتباط دلی پیدا کرد
حوزه/ سخنران مسجد جمکران گفت:عشق و محبت به امام زمان(عجل الله تعالی فرج الشریف) سبب حضور میلیونی زائران در مسجد مقدس جمکران شده است و این عشق نعمت عظیمی است که خداوند به راحتی به کسی عطا نمی کند.
۱۳۹۸/۲/۱ - ۰۹:۴۰