*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ \ ۵ شوال ۱۴۳۹ \ Wednesday, June 20, 2018
دعوت تولیت آستان قدس رضوی از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس
حوزه/ تولیت آستان قدس رضوی در آستانه روز جهانی قدس و با هدف حمایت از ملت مظلوم فلسطین و محکوم کردن جنایات صهیونیسم بین‌الملل، از آحاد ملت شهیدپرور و زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.
۱۳۹۷/۳/۱۷ - ۱۷:۲۴
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان‌ شرقی:
تولیت آستان قدس رضوی در مراسم روز قدس تبریز سخنرانی می کند
حوزه/ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان‌ شرقی گفت: حجت‌ الاسلام‌ والمسلمین سید‌ابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس رضوی در مراسم روز قدس شهر تبریز سخنرانی خواهد کرد.
۱۳۹۷/۳/۱۷ - ۱۲:۳۵
تولیت آستان قدس رضوی:
فتنه امروز دشمن ناامیدی ملت‌ از نظام اسلامی و پذیرفتن آقایی آمریکا است
حوزه/ تولیت آستان قدس رضوی گفت: فتنه امروز دشمن سعی بر ناامید کردم مردم از نظام اسلامی و پذیرفتن آقایی آمریکا در دنیا دارد و ساخت فیلم‌های هالیوودی و خوراک رسانه‌های غربی در همین راستا است.
۱۳۹۷/۳/۱۴ - ۱۲:۰۲
تولیت آستان قدس رضوی مطرح کرد:
«یقین» و «هدایت» دو مدال اکتسابی انسان شاکر در شب قدر
حوزه/ تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه یقین و هدایت دو مدالی است که خداوند به انسان شکرگزار عنایت می‌کند، گفت: انسان می‌تواند در شب قدر که شب هدایت، امامت و راهبری است به دو مدال هدایت و یقین دست پیدا کند.
۱۳۹۷/۳/۱۳ - ۱۸:۰۰
تولیت آستان قدس رضوی:
نبايد كشور را اسير برجام كرد/ ملت ایران با اخم و تهدید آمریکا و اروپا جا نمی خورد
حوزه/ تولیت آستان قدس رضوی با تاکید بر این که نبايد بر اساس برخى توهمات، كشور را متوقف كنيم، گفت: نبايد كشور و ظرفيت هاى عظيمش را اسير دست برجام و غير برجام كرد، به گونه اى كه با يك اخم آمريكا و اروپا جا بخوريم و احساس كنيم عرصه بر ما تنگ شده است.
۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۰:۳۳
تولیت آستان قدس رضوی:
تراث علمی شیعه احیاء خواهد شد/ نشر تفسیر ابوالفتوح رازی برای استفاده جامعه علمی ضروری است
حوزه/ ظرفیت عظیم علمی و پژوهشی حوزه علمیه قم آماده هرنوع همکاری برای احیاء تراث عملی بزرگان شیعه با آستان قدس است و این جای بسی خوشحالی است.
۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۲۲:۲۵
آیت الله العظمی شبیری زنجانی:
تفسیر ابوالفتوح از مظلومیت خارج شود /مرحوم ابوالفتوح حقی به گردن جامعه علمی و حوزوی دارد
حوزه/ باید با تلاش علمی فراوان کاری کرد تفسیر مرحوم ابوالفتوح از مظلومیت خارج شود و برای این امر نیاز است ترجمه به زبان عربی برای استفاده بهتر جامعه علمی صورت گیرد.
۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۲۲:۲۱
به دعوت رئیس جمهور و مقامات دینی؛
تولیت آستان قدس رضوی به جمهوری تاتارستان سفر می‌کند
حوزه/ تولیت آستان قدس رضوی با دعوت رئیس جمهور و مقامات دینی جمهوری تاتارستان و با پیگیری وزارت امورخارجه و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، برای گسترش تعاملات مذهبی، فرهنگی و علمی به این جمهوری مسلمان نشین فدراسیون روسیه سفر می‎کند.
۱۳۹۷/۲/۳ - ۱۱:۵۷
تولیت آستان قدس رضوی:
هنر اسلامی و انقلابی «حکمت آمیز» و «حکمت آموز» است/ رمز جاودانگی شهید آوینی در اتصال به اهل بیت(ع) است
حوزه/ تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه هنر اسلامی حکمت آمیز و حکمت آموز است، تصریح کرد: نسل‌های آینده باید با این فرهنگ غنی و انسان ساز، جامعه ساز و نظام ساز بیش از پیش آشنا شوند.
۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۱۶:۲۰
تولیت آستان قدس رضوی در جمع مدیران:
توانمندسازی و حمایت از بخش خصوصی حلقه مفقوده در مدیریت کشور است/ عملکرد دستگاه های نظارتی مخلّ ابتکار و جرأت مدیران نیست
حوزه/ عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع مدیران آستان قدس رضوی تصریح کرد: مهمتر از خصوصی سازی، توانمندسازی و حمایت از بخش خصوصی است که حلقه مفقوده در مدیریت کشور است.
۱۳۹۷/۱/۱۸ - ۱۲:۱۴