*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ \ السبت ٢٧ شوّال ١٤٣٨ \ Saturday, July 22, 2017
تولیت آستان قدس رضوی در جمع روحانیون:
حوزه انقلابی ایستایی ندارد/ عده‌ای در لباس دین و روحانیت نگاه سکولاری دارند
حوزه/ تولیت آستان قدس رضوی با تاکید بر این که حوزه انقلابی ایستایی ندارد، گفت: متأسفانه عده‌ای در لباس دین، نگاه سکولار دارند. این افراد با وجود قرار داشتن در کسوت روحانیت، معتقدند دین در زندگی اجتماعی نباید تأثیر داشته باشد.
۱۳۹۶/۴/۲۷ - ۰۸:۵۳
تولیت آستان قدس رضوی:
انقلابی‌گری عین عقلانیت است / در عرصه فرهنگی باید حرکتی جهادی آغاز شود
حوزه/ تولیت آستان قدس رضوی، انقلابی گری را عین عقلانیت دانست و گفت: امروز باید برای جامعه تبیین شود که انقلابی گری به معنای حرکتی مبتنی بر عقلانیت، برنامه ریزی و توجه به مصالح کوتاه مدت و بلند مدت کشور است.
۱۳۹۶/۴/۲۲ - ۱۸:۱۳
تولیت آستان قدس رضوی:
فطرت پاک امت اسلامی مخاطب ندای حق‌خواهی رسانه‌هاست/ فرهنگ بی‌ارادگی در فیلم‌های هالیوود القا می‌شود
حوزه/ تولیت آستان قدس رضوی با بیان این که امروز صدای حق خواهی، نوع دوستی و توجه به دیگران از رسانه های جهان اسلام، صدایی است که در عالم مخاطب دارد، گفت: فطرت های بیدار و پاک عالمیان مشتری این صدای حق خواهی است.
۱۳۹۶/۴/۱۳ - ۲۲:۱۲
تولیت آستان قدس رضوی در دیدار سید عمار حکیم:
منافع آمریکایی‌ها بر تفرقه افکنی و ناامنی منطقه استوار است/ مسئولان عراقی قدران حشدالشعبی باشند
حوزه/ تولیت آستان قدس رضوی با تاکید بر لزوم تقویت وحدت در جهان اسلام، گفت: منافع آمریکایی‌ها و استکبار جهانی بر تفرقه افکنی و ایجاد ناامنی در منطقه است.
۱۳۹۶/۴/۱۳ - ۱۸:۲۴
حجت الاسلام والمسلمین رئیسی:
هزینه سازش با استکبار و صهیونیسم بیشتر از مقابله با آنها است/ در برابر هر گونه تعرض به کشورهای اسلامی ساکت نخواهیم نشست
حوزه/ حمله اخیر موشکی سپاه به تروریست ها برای کشورهای مختلف پیام داشت،‌ ما در برابر هر گونه تعرض به کشورهای اسلامی ساکت نخواهیم نشست؛ اکنون دشمنان به دنبال نفوذ در عرصه‌های مختلف کشور است.
۱۳۹۶/۴/۲ - ۱۳:۲۲
حجت الاسلام و المسلمین رئیسی در حاشیه راهپیمایی روز قدس در قم:
پیام بین المللی راهپیمایی روز جهانی قدس نابودی رژیم صهیونیستی است
حوزه / عضو خبرگان رهبری گفت: همدلی، وحدت و انسجام، پیام راهپیمایی روز قدس بوده و انزجار و تنفر از رژیم صهیونیستی و ایادی کفر، پیام بین المللی این راهپیمایی می باشد.
۱۳۹۶/۴/۲ - ۱۱:۵۷
تولیت آستان قدس رضوی:
ظلم ستیزی، سیره نبوی و علوی است/ روز قدس، روز برائت از مستکبران
حوزه/ تولیت آستان قدس رضوی تاکید کرد: اهتمام به امور مسلمانان از آموزه های رسول الله(ص) و امیرمؤمنان(ع) است و به همین علت ظلم ستیزی و دشمن ستیزی باید از اصول کسانی باشد که از سیره نبوی و علوی پیروی می کنند.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۴:۱۵
تولیت ‌آستان قدس رضوی:
تضعیف موشکی ایران از ناحیه هر کسی پذیرفتنی نیست/ هیچ جایی برای ناامن کنندگان کشور، امن نیست
حوزه/ عضو مجلس خبرگان رهبری تضعیف قدرت موشکی ایران را ناپسند دانست و خطاب به دشمنان گفت: اگر ناامنی به ایران بیاورید هیچ جایی چه سعودی و چه غیر سعودی که به مستکبران متعلق است، امن نخواهد ماند.
۱۳۹۶/۳/۲۹ - ۱۵:۴۶
تولیت آستان قدس رضوی مطرح کرد:
«ادای امانت» و «صداقت در سخن»؛ بهترین ملاک ارزیابی دیگران
حوزه/ تولیت آستان قدس رضوی«ادای امانت» و «صداقت در سخن» را بهترین ملاک برای ارزیابی دیگران دانست و گفت: ماه مبارک رمضان از آغاز تا پایان جلوه دگرخواهی مسلمانان در پرتو خداخواهی است.
۱۳۹۶/۳/۸ - ۱۵:۲۲
استاد حوزه علمیه اهواز:
بداخلاقی های سیاسی فضای جامعه را متشنج می کند
حوزه/ حجت الاسلام موسوی گفت: بداخلاقی‌های، سیاسی، رسانه‌ای و تبلیغاتی به هیچ وجه زیبنده نظام نبوده و فضای جامعه را متشنج می‌کند، لذا باید مسئولان و نامزدهای انتخاباتی، به این مهم توجه شایسته و بایسته داشته باشند.
۱۳۹۶/۲/۲۰ - ۱۲:۵۰