*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ \ ۴ ذو القعدة ۱۴۳۹ \ Wednesday, July 18, 2018
تجمع علمای مسلمان لبنان:
فلسطین باید اولویت اصلی دولت های اسلامی باشد/ تشکیلات خودگردان و حماس را به آشتی دعوت می کنیم
حوزه/ تجمع علمای مسلمان لبنان با همکاری "جمعیت تعلیم دین اسلام" نشست همبستگی با فلسطین با عنوان "با هم در قدس نماز خواهیم خواند" برگزار کرد.
۱۳۹۷/۴/۲۱ - ۱۸:۲۵
مشاور رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی در امور ارتباطات حوزوی تشریح کرد:
جزئیات کامل پذیرش طلاب شیعه و سنی در دانشگاه مذاهب اسلامی
حوزه/ مشاور رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی در امور ارتباطات حوزوی از پذیرش طلاب شیعه و سنی در این دانشگاه با برگزاری آزمون اختصاصی، در مقاطع «کارشناسی»، «کارشناسی ارشد» و «دکتری» خبر داد.
۱۳۹۷/۴/۱۷ - ۱۶:۲۷
نحوه یاری اهل بیت(ع) به شیعیان در روز قیامت
حوزه/ امام صادق(ع) می فرماید من از برزخ شما ناراحت می باشم و دلیل آنکه شیعیان در قیامت به جهنم نمی روند آن است که تمام حساب و کتاب ها آنها در عالم برزخ تسویه می شود.
۱۳۹۷/۴/۱۳ - ۱۲:۰۱
پذیرش طلاب شیعه و سنی در دانشگاه مذاهب اسلامی
حوزه/ دانشگاه مذاهب اسلامی از میان طلاب شیعه و اهل سنت، از طریق آزمون اختصاصی در سال تحصیلی ۹۷ -۹۸ در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشجو می پذیرد.
۱۳۹۷/۴/۱۲ - ۲۱:۲۵
اندیشمند شیعه مصری:
هیچ اختلافی میان شیعه و سنی در مراسم عبادی ماه رمضان نیست
حوزه/ سید طاهر هاشمی با بیان اینکه هیچ اختلافی میان مذاهب اسلامی در برتر بودن ماه های سه گانه رجب، شعبان و رمضان نیست، تاکید کرد: ماه مبارک رمضان از سایر ماه ها برتر است و در آن هیچ اختلافی وجود ندارد.
۱۳۹۷/۳/۲۹ - ۱۳:۱۵
«فقه مقارن» روانه بازار نشر شد
حوزه/ دهمین شماره مجله علمی ـ پژوهشی «فقه مقارن» دانشگاه مذاهب اسلامی به عنوان نخستین مجله تخصصی در زمینه فقه مقارن چاپ و روانه باز نشر شد.
۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۶:۲۸
نماینده ولی فقیه در همدان:
تحریم سرعت پیشرفت و اقتدار ایران را متوقف نمی کند
حوزه/ آیت الله طه محمدی، وجود دین را در پویایی جامعه مهم توصیف کرد و گفت: امروز آمریکا کشور ما را در تحریم قرار داده است، اما با این شرایط باز هم شاهد پیشرفت های نظام و افزایش قدرت و اقتدار ایران هستیم.
۱۳۹۷/۳/۲۲ - ۱۷:۰۹
نماینده ولی فقیه در استان همدان: امام شناسی پیش زمینه همه معرفت ها است
حوزه/ آیت الله طه محمدی گفت: امام شناسی پیش زمینه همه معرفت ها است و اگر کسی در این مرحله شکست بخورد، در هیچ کدام از مراحل نمی تواند پیروز باشد.
۱۳۹۷/۳/۱۳ - ۱۲:۲۲
نماینده ولی فقیه در استان همدان:
اگر ما درست کار کرده بودیم چهره امام حسن(ع) جهانی شده بود
حوزه/ آیت الله طه محمدی گفت: اگر ما درست کار کرده بودیم، الان چهره امام حسن(ع) جهانی شده بود و دوست و دشمن ایشان را می شناختند، اما متاسفانه حتی دوستان هم ایشان را نمی شناسند.
۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۱۰:۲۴
رئیس شاخه جنوب جماعت علمای عراق:
ایجاد جنگ بین شیعه و سنی راهبرد استکبار جهانی است
حوزه/ استکبار جهانی می خواهد که شیعیان و اهل سنت با هم دیگر در جنگ باشند
۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۱۱:۴۸