*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ \ ۸ شوال ۱۴۳۹ \ Saturday, June 23, 2018
احضار شهود به دادگاه بحرین در خصوص شیخ علی سلمان
حوزه/ قرار است دادگاه رژیم آل خلیفه روز پنچ شنبه برای شنیدن نظرات شهود، جلسه ی محاکمه شیخ علی سلمان دبیر کل جمعیت وفاق بحرین را در مسئله آنچه جاسوسی برای قطر خوانده می شود، برگزار کند.
۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۰:۰۰
پلیس اسکاتلند متهم به نقض آزادی بیان فلسطینیان شد
حوزه/کمیسر ارزیابی و تحقیقات عملکرد پلیس شکایات متعددی از سوی فعالان کمپین همبستگی با فلسطین در یافت کرده که نشان می‌دهد نیروهای پلیس در روند برگزاری تظاهرات صلح آمیز فلسطینیان اختلال ایجاد کرده‌اند.
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۸:۰۰
توصیه های کشورهای عضو شورای حقوق بشر سازمان ملل به بحرین:
اعدام و شکنجه انقلابیون در بحرین متوقف شود/ نظام بحرین باید به تعهدات خود در زمینه حقوق بشر پایبند باشد
حوزه/ نشست دوره ای شورای حقوق بشر در ژنو، اجرای حکم اعدام علیه انقلابیون بحرینی و شکنجه زندانیان و محدود بودن آزادی بیان در این کشور را محکوم کرد.
۱۳۹۶/۲/۱۲ - ۱۴:۰۵
عفو بین الملل خواستار آزادی انقلابیون زندانی بحرین شد
حوزه/ سازمان عفو بین الملل از مسئولان بحرین خواست هرچه زودتر و به صورت غیر مشروط، زندانیان انقلابی بحرین را که به خاطر استفاده از حق آزادی بیان خود بازداشت شده اند آزاد کند.
۱۳۹۶/۲/۱۱ - ۱۴:۵۴
حضرت آیت‌الله علوی گرگانی:
اهانت به امامان معصوم (ع) اثری جز قداست زدایی ندارد/کاندیداها مواظب افراد نا آگاه و جاهل باشند
حوزه/ حضرت آیت‌الله علوی گرگانی با صدور بیانیه‌ای توهین یک مجری به امام‌رضا(ع) را محکوم و اعلام کرده و بیان داشتند: اهانت به امامان معصوم (ع) به بهانه بازی‌های سیاسی یا آزادی بیان یا هر بهانه دیگری اثری جز قداست‌زدایی از ساحت پاک آن معصومین ندارد.
۱۳۹۶/۲/۹ - ۰۱:۰۵
زیرسئوال رفتن آزادی بیان با لغو نشست بررسی اسلام‌هراسی در انگلیس
حوزه/ نشست «افزایش اسلام‌هراسی و خارجی‌هراسی در اروپا» در دانشگاه سواز لندن ساعتی پیش از برگزاری تحت فشار حامیان پ‌ک‌ک لغو شد.
۱۳۹۵/۱۰/۱ - ۲۳:۳۷
اعتراض نهادهای حقوقی بحرین به محدودیتهای اینترنتی
حوزه / ۳۰ مجموعه حقوقی فعال در زمینه آزادی بیان و حقوق بشر طی نامه ای از حکومت بحرین خواستار از سرگیری خدمات اینترنت در شهرک دراز بحرین شدند؛ منطقه ای که از ۶۰ روز پیش به دلیل حمایت از آیت الله شیخ عیسی قاسم از خدمات اینتر نت محروم شده است.
۱۳۹۵/۶/۴ - ۱۹:۵۹
عفو بین الملل گزارش داد:
شکنجه های گسترده و سرکوب آزادی در بحرین
حوزه/ سازمان عفو بین الملل در گزارش سالانه خود اعلام کرد: نظام بحرین همچنان سیاست سرکوب آزادی بیان، شکنجه های گسترده و محاکمه های ظالمانه را درباره مخالفان ادامه می دهد.
۱۳۹۵/۴/۲۶ - ۱۵:۳۱
آیت الله العظمی مکارم شیرازی:
پیشرفت بدون خط قرمز حاصل نمی شود/ غربی ها به بهانه آزادی بیان به مقدسات مسلمانان توهین می کنند
حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی با بیان اینکه پیشرفت همه امور با اخلاق گره خورده است، گفتند: اگر دولت به ملت دروغ بگوید و ملت نیز به دولت خیانت کند مملکت از هم پاشیده می شود.
۱۳۹۵/۴/۱ - ۲۳:۳۹
دانش ‌آموز انگلیسی به جرم حمایت از فلسطین از یک مسابقه اخراج شد
حوزه/ دانش آموز ۱۵ ساله انگلیسی که به خاطر ارائه سخنرانی با عنوان «پرندگان، نه بمب‌ها» در دفاع از حقوق مسلمانان و فلسطینیان برنده اعلام شده بود، به جرم دفاع از آرمان‌های فلسطین از ادامه مسابقات محروم شد.
۱۳۹۵/۳/۱۱ - ۱۰:۱۱