*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ \ ۶ ربيع الثاني ۱۴۴۰ \ Thursday, December 13, 2018
پاسخ به شبهات (۳۲)؛
آیا امر به معروف و نهی از منکر با اصل آزادی افراد در تعارض است؟
حوزه/ از آن‏جا كه در زندگي جمعي سرنوشت افراد به هم مربوط است و به قول معروف، افراد در سرنوشت يكديگر اثر دارند، حق نظارت در اعمال ديگران، حق طبيعي و از آثار زندگي اجتماعي است.
۱۳۹۷/۶/۳۰ - ۰۸:۳۵
مقاومت شرکت فرانسوی در مقابل فشار گروههای صهیونیستی برای مسدودسازی حساب فعالان فلسطینی
حوزه/ شرکت خدماتی فرانسوی «هلو اسو» یک شرکت ارائه دهنده خدمات آنلاین زیر بار فشارهای گروه‌های لابی صهیونیستی برای بستن حسابهای دو گروه فعال فلسطینی در کشور حامی جنبش «بایکوت، تحریم و عدم سرمایه گذاری اسرائیل» نمی‌رود.
۱۳۹۷/۶/۲۲ - ۱۰:۴۷
دیدبان حقوق بشر خواستار پایان دادن به نقض آزادی بیان در نیجریه شد
حوزه/ دیدبان حقوق بشر با اعلام کرد: خبرنگاران و فعالان حقوق بشر درکشور نیجریه به جرم آگاهی رسانی به مردم، بی دلیل بازداشت شده و مورد شکنجه قرار می گیرند.
۱۳۹۷/۵/۳۱ - ۱۳:۳۵
حقوقدان برجسته مصری:
بحرین حقوقدانان مصری را خریده تا وجهه حقوق بشری خود را تطهیر کند
حوزه/ "جمال عید" گفت: بحرین تعداد انگشت شماری از حقوقدانان مصری را خریده و برای خوب جلوه داده وجهه خود و سرپوش گذاشتن بر اوضاع بحرین از آنان دعوت کرده به این کشور سفر کنند، این در حالی است که زندان های بحرین از صد ها زندانی آزادی بیان پر است .
۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۱۴:۰۰
وزیر اسبق اردن در گفتگو با «حوزه»:
حمایت ایران از فلسطین غیر قابل انکار است/ ما به دنبال تجزیه سوریه یا جنگ داخلی نیستیم
حوزه/ دکتر حازم قشوع وزیر اسبق اردن گفت: ما به نقش ایران بسیار احترام می گذاریم، امّا با ایران در برخی سیاست های خارجی اختلاف داریم و باید درهای گفتگو را باز کنیم تا بتوانیم به مرحله روابط دوطرفه برسیم.
۱۳۹۷/۴/۱۹ - ۱۰:۴۲
کاندیدای ریاست جمهوری مصر در گفتگو با «حوزه»:
آزادی بیان مصر در بدترین حالت است/ الازهر از نقش سیاسی و دینی به نقش فرهنگی و تمدنی رسیده
حوزه/ دکتر "ایمن نور" اندیشمند مصری گفت: آزادی بیان در مصر طی پنج سال گذشته در بدترین حالت خود به سر می برد و بدون شک ملت مصر موضع مثبتی در قبال انقلاب ایران داشته اند و این انقلاب به ما یاری رساند؛ چرا که آن بیانگر تغییر اراده ملت بزرگ ایران بود.
۱۳۹۷/۴/۱۷ - ۰۹:۴۴
احضار شهود به دادگاه بحرین در خصوص شیخ علی سلمان
حوزه/ قرار است دادگاه رژیم آل خلیفه روز پنچ شنبه برای شنیدن نظرات شهود، جلسه ی محاکمه شیخ علی سلمان دبیر کل جمعیت وفاق بحرین را در مسئله آنچه جاسوسی برای قطر خوانده می شود، برگزار کند.
۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۰:۰۰
پلیس اسکاتلند متهم به نقض آزادی بیان فلسطینیان شد
حوزه/کمیسر ارزیابی و تحقیقات عملکرد پلیس شکایات متعددی از سوی فعالان کمپین همبستگی با فلسطین در یافت کرده که نشان می‌دهد نیروهای پلیس در روند برگزاری تظاهرات صلح آمیز فلسطینیان اختلال ایجاد کرده‌اند.
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۸:۰۰
توصیه های کشورهای عضو شورای حقوق بشر سازمان ملل به بحرین:
اعدام و شکنجه انقلابیون در بحرین متوقف شود/ نظام بحرین باید به تعهدات خود در زمینه حقوق بشر پایبند باشد
حوزه/ نشست دوره ای شورای حقوق بشر در ژنو، اجرای حکم اعدام علیه انقلابیون بحرینی و شکنجه زندانیان و محدود بودن آزادی بیان در این کشور را محکوم کرد.
۱۳۹۶/۲/۱۲ - ۱۴:۰۵
عفو بین الملل خواستار آزادی انقلابیون زندانی بحرین شد
حوزه/ سازمان عفو بین الملل از مسئولان بحرین خواست هرچه زودتر و به صورت غیر مشروط، زندانیان انقلابی بحرین را که به خاطر استفاده از حق آزادی بیان خود بازداشت شده اند آزاد کند.
۱۳۹۶/۲/۱۱ - ۱۴:۵۴