*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ \ ۴ شعبان ۱۴۳۹ \ Saturday, April 21, 2018
شهرک نشینان صهیونیست قبرهای مسلمانان در گورستان اسلامی را خراب کردند
حوزه/گروهی از شهرک نشینان صهیونیستی به یک جایگاه باستانی در شهر سبسطیه در نابلس حمله کرده و در حادثه ای جداگانه صهیونیست ها با حمله به گورستان اسلامی دارالرحمه، قبرهای مسلمانان را خراب کردند.
۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۰۷:۴۶
اسرائیل خانه جوان فلسطینی عامل حمله به نظامیان را تخریب می کند
حوزه/یک سخنگوی رژیم اشغالگر صهیونیستی روز گذشته اعلام کرد منزل مسکونی جوان فلسطینی که با اتومبیل نظامیان اسرائیل را زیر گرفته، با بولدوزر تخریب می شود.
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۲
تصاویری از یک ماه گذشته از سرزمین های اشغالی فلسطین
حوزه/در یک ماه گذشته، سرزمین های اشغالی فلسطین شاهد درگیری ها و تنش های گسترده ای میان نظامیان اشغالگرد و تظاهرکنندگان فلسطینی بوده است.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۰۱:۲۶
نظامیان اسرائیلی یک فلسطینی را در نابلس هدف گلوله قرار دادند
حوزه/در پی حمله شهرک نشینان صهیونیستی به روستائیان در کرانه باختری نابلس، خودروهای نظامیان اسرائیل به پشتیبانی آن ها به تظاهرکنندگان فلسطینی یورش برده و یک جوان را با شلیک گلوله مجروح کردند.
۱۳۹۶/۱۲/۶ - ۱۶:۲۲
آیت الله نابلسی خواستار مسلح سازی مردم فلسطین شد
حوزه/ آیت الله نابلسی گفت: مسلح سازی مردم فلسطین در کرانه باختری باید در راس اولویت های مرحله آینده قرار بگیرد تا رهبران دشمن صهیونیستی بدانند که روزهای سخت و دشواری در انتظار آنها است.
۱۳۹۶/۱۲/۱ - ۱۵:۵۳
حداقل ۴۵ مدرسه در فلسطین اشغالی در معرض تخریب قرار دارند
حوزه/یک مقام سازمان ملل متحد برای هماهنگی امور بشردوستانه در سرزمین های اشغالی با انتشار بیانیه ای مبنی بر تخریب یک مدرسه در کرانه باختری اعلام کرد که حداقل ۴۵ مدرسه دیگر نیز زیر تیغ تهدید اسرائیل به سر می برند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۰۷:۵۳
در نامه اسماعیل هنیه به رهبر معظم انقلاب مطرح شد:
ملت فلسطین مواضع ارزشمند ایران در مسئله قدس را می‌ستاید/ راه خنثی‌کردن توطئه علیه فلسطین انتفاضه خروشان مردمی در کرانه باختری است
حوزه/ ما با شروع انتفاضه خروشان مردمی در داخل کرانه باختری و قدس، به اذن خداوند توطئه طاغوتِ عصر (ترامپ) و حاکمان نفاق در پایتخت‌های دور و نزدیک را در پایان دادن به مسئله فلسطین، خنثی خواهیم کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۴:۰۷
رژیم اشغالگر ۱۵ فلسطینی را در کرانه باختری بازداشت کرد
حوزه/ نیروهای اشغالگر صهیونیست شب گذشته با حمله به نقاط مختلف کرانه باختری ۱۵ نفر از شهروندان را که تحت تعقیب صهیونیست ها بودند بازداشت کردند و آنها را متهم به مقاومت در برابر صهیونیست ها کردند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۲:۲۱
در سال ۲۰۱۷ میلادی:
​اسرائیل ۲۵۰۰ هکتار زمین فلسطینیان را مصادره کرد
حوزه/ رژیم اسرائیل در سال میلادی که گذشت۲۵۰۰ هکتار زمین فلسطینیان را به اشغال در آورده و ۵۰۰ ساختمان فلسطینی را تخریب کرد و مردم زیادی را آواره ساخت.
۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۰۹:۳۸
نوجوان فلسطینی در پی شلیک نظامیان صهیونیستی به کما رفت
حوزه/یک نوجوان ۱۴ ساله فلسطینی که به جرم شرکت در راهپیمایی ضدصهیونیستی از ناحیه صورت و از فاصله نزدیک با گلوله پلاستیکی مورد شلیک قرار گرفته بود، به دلیل وخامت حالش تحت کمای پزشکی ۷۲ ساعته قرار گرفت.
۱۳۹۶/۹/۲۷ - ۱۴:۵۲