*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ \ الأربعاء ٣ ربيع الأوّل ١٤٣٩ \ Wednesday, November 22, 2017
تنها بیمارستان سرطان در سرزمین‌های اشغالی در معرض تعطیلی قرار دارد
حوزه/ بیمارستانی در سرزمین‌های اشغالی در شرق بیت المقدس و تنها بیمارستانی که مجوز ارائه خدمات درمانی برای بیماران سرطانی برای فلسطینیان را دارد، به دلیل کمبود بودجه درمعرض تعطیل شدن قرار گرفته است.
۱۳۹۶/۷/۲۷ - ۲۱:۴۰
رییس مرکز مطالعات فلسطین نهاد ریاست جمهوری در گفت و گو با حوزه:(بخش دوم)
گروه های فلسطینی راهی جز وحدت ندارند
حوزه/ رییس مرکز مطالعات فلسطین نهاد ریاست جمهوری گفت: آنچه امروز فلسطینی ها به آن نیاز دارند وحدت داخلی جریان های سیاسی و احزاب مبارز و مقاومی است که به دنبال تحقق آرمان های شهدای فلسطینی هستند.
۱۳۹۶/۶/۱۶ - ۰۹:۲۰
عفو بین الملل اعلام کرد:
در ​۵۰ سال گذشته صدها هزار فلسطینی به جرم شرکت در راهپیمایی‌ بازداشت شده اند
حوزه/ به گفته عفو بین الملل، رژیم صهیونیستی ۵۰ سال پیش در چنین روزی قانونی تصویب کرد که بر اساس آن برگزاری هر گونه راهپیمایی و تظاهراتی از سوی مردم فلسطین ممنوع شده و اهتزاز پرچم فلسطین نیز غیرقانونی اعلام گردید.
۱۳۹۶/۶/۵ - ۲۲:۵۵
آژانس امداد سازمان ملل، بیمارستان آوارگان فلسطینی را تعطیل می‌کند
حوزه/ آژانس امداد و کار سازمان ملل متحد «آنروا» به طور تدریجی بیمارستان قلقلیه را که نمادی برای حق بازگشت فلسطینیان به سرزمین مادری‌شان می‌باشد به زودی به طور کامل تعطیل خواهد کرد.
۱۳۹۶/۶/۲ - ۱۵:۲۵
اشغالگران اسرائیلی به کرانه باختری هجوم برده و تعدادی را بازداشت کرد
حوزه/ نیرو های اشغالگر اسرائیلی امروز به شهرک علار در شهرستان طولکرم در کرانه باختری اشغالی زادگاه "قتیبه زهران" که دیروز به شهادت رسید، هجوم بردند و در اردوگاه الجلزون تعدادی جوان را بازداشت کردند.
۱۳۹۶/۵/۲۹ - ۱۷:۱۳
شهرک‌نشینان اسرائیلی ۲۹ خانه متحرک در فلسطین اشغالی نصب کردند
حوزه/به گفته یک مقام فلسطینی، شهرک نشینان صهیونیستی به طور غیرقانونی ۲۹ خانه در داخل و در نزدیکی چندین منطقه در نابلس و تولکرم در کرانه باختری اشغالی برپا کردند.
۱۳۹۶/۵/۲۲ - ۱۸:۱۱
در ادامه حملات علیه خبرنگاران فلسطین اشغالی:
صهیونیست‌ها فیلمبردار تلویزیونی را وادار به حذف فیلم‌ تظاهرات کردند
حوزه/ نیروهای اشغالگر قدس یک خدمه تلویزیونی در فلسطین اشغالی را بازداشت کرده و فیلمبردار گروه را پس از تفتیش بدنی مجبور به حذف فیلم از تظاهرات مردمی کردند.
۱۳۹۶/۵/۱۷ - ۲۳:۴۰
جدیدترین اخبار از اراضی اشغالی:
​تخریب خانه یک فلسطینی در بیت المقدس؛ ربودن ۱۳ فلسطینی در کرانه باختری
حوزه/بر اساس آخرین اخبار ارسالی از اراضی اشغالی، نظامیان رژیم صهیونیستی با یورش شبانه ۱۳ فلسطینی را در مناطق مختلف کرانه باختری دستگیر کرده، دو خودرو را مصادره و یک منزل را تخریب کردند.
۱۳۹۶/۵/۱۷ - ۱۸:۵۷
صدها شهرک‌نشین صهیونیست به مقبره حضرت یوسف یورش بردند
حوزه/ ۴۰ اتوبوس حامل صدها شهرک‌نشین اسرائیل با مشایعت نظامیان به مقبره حضرت یوسف (ع) در نابلس یورش برده و درگیری‌هایی نیز میان دو طرف روی داد.
۱۳۹۶/۵/۱۷ - ۰۲:۲۱
نوزاد ۱۸ ماهه فلسطینی دراثر استنشاق گاز اشک آور به شهادت رسید
حوزه/ به گفته منابع فلسطینی، یک نوزاد ۱۸ ماهه فلسطینی که ۲ ماه پیش در اثر استنشاق گاز اشک آور دچار آسیب تنفسی شده بود، در اثر وخامت حالش به شهادت رسید.
۱۳۹۶/۴/۱۷ - ۰۹:۰۵