*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ \ ۸ شوال ۱۴۳۹ \ Saturday, June 23, 2018
تشکیلات خودگردان فلسطین، تهاجمات اسرائیلی ها به مسجد ابراهیمی را محکوم کرد
حوزه/ با انتشار بیانیه ای، ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین روز جمعه نسبت به تهاجمات پی در پی شهرک نشینان یهودی به مسجد ابراهیمی در کرانه باختری اشغالی (الخلیل) هشدار داد.
۱۳۹۷/۴/۲ - ۱۰:۰۴
بررسی تحلیلی روند پیدایش رژیم صهیونیستی؛
صهیونیسم از بازل سوئیس تا جنگ شش روزه/فلسطین هنوز هم مستعمره انگلیس است
حوزه/ هدف از برپایی کشور استعماری صهیونیستی در فلسطین، جلوگیری از تحقق وحدت عربی و اسلامی و تلاش برای ایجاد تفرقه در منطقه و رهایی از مشکل حضور یهودیان در اروپا بود.
۱۳۹۷/۳/۱۴ - ۰۴:۰۰
جنبش حماس هشدار داد:
محمود عباس می‌خواهد نوار غزه را از کرانه باختری جدا کند
حوزه/ جنبش حماس فلسطین با صدور بیانیه ای در مورد سیاست های انتقام جویانه محمود عباس علیه نوار غزه هشدار داد و گفت: محمود عباس وحدت اجتماعی فلسطین را هدف قرار داده و می خواهد موجب جدایی مردم و جدایی کرانه باختری از غره شود.
۱۳۹۷/۲/۴ - ۱۳:۰۹
شهرک نشینان صهیونیست قبرهای مسلمانان در گورستان اسلامی را خراب کردند
حوزه/گروهی از شهرک نشینان صهیونیستی به یک جایگاه باستانی در شهر سبسطیه در نابلس حمله کرده و در حادثه ای جداگانه صهیونیست ها با حمله به گورستان اسلامی دارالرحمه، قبرهای مسلمانان را خراب کردند.
۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۰۷:۴۶
اسرائیل خانه جوان فلسطینی عامل حمله به نظامیان را تخریب می کند
حوزه/یک سخنگوی رژیم اشغالگر صهیونیستی روز گذشته اعلام کرد منزل مسکونی جوان فلسطینی که با اتومبیل نظامیان اسرائیل را زیر گرفته، با بولدوزر تخریب می شود.
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۲
تصاویری از یک ماه گذشته از سرزمین های اشغالی فلسطین
حوزه/در یک ماه گذشته، سرزمین های اشغالی فلسطین شاهد درگیری ها و تنش های گسترده ای میان نظامیان اشغالگرد و تظاهرکنندگان فلسطینی بوده است.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۰۱:۲۶
نظامیان اسرائیلی یک فلسطینی را در نابلس هدف گلوله قرار دادند
حوزه/در پی حمله شهرک نشینان صهیونیستی به روستائیان در کرانه باختری نابلس، خودروهای نظامیان اسرائیل به پشتیبانی آن ها به تظاهرکنندگان فلسطینی یورش برده و یک جوان را با شلیک گلوله مجروح کردند.
۱۳۹۶/۱۲/۶ - ۱۶:۲۲
آیت الله نابلسی خواستار مسلح سازی مردم فلسطین شد
حوزه/ آیت الله نابلسی گفت: مسلح سازی مردم فلسطین در کرانه باختری باید در راس اولویت های مرحله آینده قرار بگیرد تا رهبران دشمن صهیونیستی بدانند که روزهای سخت و دشواری در انتظار آنها است.
۱۳۹۶/۱۲/۱ - ۱۵:۵۳
حداقل ۴۵ مدرسه در فلسطین اشغالی در معرض تخریب قرار دارند
حوزه/یک مقام سازمان ملل متحد برای هماهنگی امور بشردوستانه در سرزمین های اشغالی با انتشار بیانیه ای مبنی بر تخریب یک مدرسه در کرانه باختری اعلام کرد که حداقل ۴۵ مدرسه دیگر نیز زیر تیغ تهدید اسرائیل به سر می برند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۰۷:۵۳
در نامه اسماعیل هنیه به رهبر معظم انقلاب مطرح شد:
ملت فلسطین مواضع ارزشمند ایران در مسئله قدس را می‌ستاید/ راه خنثی‌کردن توطئه علیه فلسطین انتفاضه خروشان مردمی در کرانه باختری است
حوزه/ ما با شروع انتفاضه خروشان مردمی در داخل کرانه باختری و قدس، به اذن خداوند توطئه طاغوتِ عصر (ترامپ) و حاکمان نفاق در پایتخت‌های دور و نزدیک را در پایان دادن به مسئله فلسطین، خنثی خواهیم کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۴:۰۷