*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ \ الثلاثاء ٥ المحرّم ١٤٣٩ \ Tuesday, September 26, 2017
رییس مرکز مطالعات فلسطین نهاد ریاست جمهوری در گفت و گو با حوزه:(بخش دوم)
گروه های فلسطینی راهی جز وحدت ندارند
حوزه/ رییس مرکز مطالعات فلسطین نهاد ریاست جمهوری گفت: آنچه امروز فلسطینی ها به آن نیاز دارند وحدت داخلی جریان های سیاسی و احزاب مبارز و مقاومی است که به دنبال تحقق آرمان های شهدای فلسطینی هستند.
۱۳۹۶/۶/۱۶ - ۰۹:۲۰
عفو بین الملل اعلام کرد:
در ​۵۰ سال گذشته صدها هزار فلسطینی به جرم شرکت در راهپیمایی‌ بازداشت شده اند
حوزه/ به گفته عفو بین الملل، رژیم صهیونیستی ۵۰ سال پیش در چنین روزی قانونی تصویب کرد که بر اساس آن برگزاری هر گونه راهپیمایی و تظاهراتی از سوی مردم فلسطین ممنوع شده و اهتزاز پرچم فلسطین نیز غیرقانونی اعلام گردید.
۱۳۹۶/۶/۵ - ۲۲:۵۵
آژانس امداد سازمان ملل، بیمارستان آوارگان فلسطینی را تعطیل می‌کند
حوزه/ آژانس امداد و کار سازمان ملل متحد «آنروا» به طور تدریجی بیمارستان قلقلیه را که نمادی برای حق بازگشت فلسطینیان به سرزمین مادری‌شان می‌باشد به زودی به طور کامل تعطیل خواهد کرد.
۱۳۹۶/۶/۲ - ۱۵:۲۵
اشغالگران اسرائیلی به کرانه باختری هجوم برده و تعدادی را بازداشت کرد
حوزه/ نیرو های اشغالگر اسرائیلی امروز به شهرک علار در شهرستان طولکرم در کرانه باختری اشغالی زادگاه "قتیبه زهران" که دیروز به شهادت رسید، هجوم بردند و در اردوگاه الجلزون تعدادی جوان را بازداشت کردند.
۱۳۹۶/۵/۲۹ - ۱۷:۱۳
شهرک‌نشینان اسرائیلی ۲۹ خانه متحرک در فلسطین اشغالی نصب کردند
حوزه/به گفته یک مقام فلسطینی، شهرک نشینان صهیونیستی به طور غیرقانونی ۲۹ خانه در داخل و در نزدیکی چندین منطقه در نابلس و تولکرم در کرانه باختری اشغالی برپا کردند.
۱۳۹۶/۵/۲۲ - ۱۸:۱۱
در ادامه حملات علیه خبرنگاران فلسطین اشغالی:
صهیونیست‌ها فیلمبردار تلویزیونی را وادار به حذف فیلم‌ تظاهرات کردند
حوزه/ نیروهای اشغالگر قدس یک خدمه تلویزیونی در فلسطین اشغالی را بازداشت کرده و فیلمبردار گروه را پس از تفتیش بدنی مجبور به حذف فیلم از تظاهرات مردمی کردند.
۱۳۹۶/۵/۱۷ - ۲۳:۴۰
جدیدترین اخبار از اراضی اشغالی:
​تخریب خانه یک فلسطینی در بیت المقدس؛ ربودن ۱۳ فلسطینی در کرانه باختری
حوزه/بر اساس آخرین اخبار ارسالی از اراضی اشغالی، نظامیان رژیم صهیونیستی با یورش شبانه ۱۳ فلسطینی را در مناطق مختلف کرانه باختری دستگیر کرده، دو خودرو را مصادره و یک منزل را تخریب کردند.
۱۳۹۶/۵/۱۷ - ۱۸:۵۷
صدها شهرک‌نشین صهیونیست به مقبره حضرت یوسف یورش بردند
حوزه/ ۴۰ اتوبوس حامل صدها شهرک‌نشین اسرائیل با مشایعت نظامیان به مقبره حضرت یوسف (ع) در نابلس یورش برده و درگیری‌هایی نیز میان دو طرف روی داد.
۱۳۹۶/۵/۱۷ - ۰۲:۲۱
نوزاد ۱۸ ماهه فلسطینی دراثر استنشاق گاز اشک آور به شهادت رسید
حوزه/ به گفته منابع فلسطینی، یک نوزاد ۱۸ ماهه فلسطینی که ۲ ماه پیش در اثر استنشاق گاز اشک آور دچار آسیب تنفسی شده بود، در اثر وخامت حالش به شهادت رسید.
۱۳۹۶/۴/۱۷ - ۰۹:۰۵
در ادامه روند شهرک سازی در سرزمین های اشغالی؛
اسرائیل ۳۰۰۰ واحد مسکونی در کرانه باختری می سازد
حوزه/ در جریان سه روز گذشته مسئولان اسرائیل با ساخت ۳۱۷۸ واحد مسکونی در کرانه باختری موافقت کرده اند.
۱۳۹۶/۳/۲۰ - ۱۱:۲۶