*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ \ الخميس ٥ رجب ١٤٣٩ \ Thursday, March 22, 2018
آیت الله ایمانی:
تربیت دینی دانش آموزان خروجی همکاری حوزه و آموزش و پرورش است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان فارس بر همکاری های بیش از پیش حوزه و آموزش و پرورش تاکید کرد و گفت: مساله تعلیم و تربیت از اولیت های اصلی آموزشی و تربیتی کشور است.
۱۳۹۶/۷/۲ - ۱۵:۵۰
آیت الله ایمانی در گفتگو با «حوزه»:
حوزه و روحانیت نمی توانند نسبت به نظام بی تفاوت باشند/ جلوی ولنگاری فرهنگی گرفته شود
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان فارس، حوزه را خاستگاه انقلاب و نظام اسلامی خواند و با تاکید بر ضرورت صیانت از میراث امام خمینی(ره)، تصریح کرد: حوزه نمی تواند نسبت به نظام بی تفاوت باشد.
۱۳۹۶/۲/۲۳ - ۰۹:۰۴
آیت الله ایمانی در جمع طلاب مطرح کرد:
تولید محتوای دینی به روز در فضای مجازی؛ ماموریت مهم روحانیت
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان فارس با تاکید بر ضرورت حضور هدفمند حوزویان در فضای مجازی، گفت: روحانیت باید با تولید محتوای دینی براساس ادبیات رایج امروز و قابل فهم و گفتگو برای همگان، در فضای مجازی حضور فعال داشته باشد.
۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۴:۰۲
آیت الله ایمانی:
امروز جهاد کبیر در جنگ نرم خلاصه می شود
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت: معنویت و بصیرت، به ایستادگی و مقاومت نیاز دارد و امروز مقاومت ما در جنگ نرم و در قالب جهاد کبیر است.
۱۳۹۵/۸/۱۱ - ۱۴:۰۶
در آیین نکوداشت آیت الله موحد(ره) مطرح شد:
آیت الله موحد(ره) عمر خود را برای ترویج فقه جعفری هزینه کرد
حوزه/ مرحوم آیت‌الله محمد علی شیخ موحد(ره) تمام عمر خود را برای ترویج فقه جعفری و تبیین اندیشه شاگردان آن امام همام هزینه کرد
۱۳۹۵/۸/۶ - ۱۷:۳۶
آیت الله ایمانی:
رسانه ها «زمان شناس» و «اخلاق مدار» باشند
حوزه/ نماینده ولی فقیه دراستان فارس گفت: زمان شناسی، بصیرت درشناخت مسائل پیرامونی و جهانی وهدف گذاری به موقع مهم ترین الزامات مقابله با دشمن است و اگر رسانه ها آنها را مورد توجه قراردهند، به وظیفه رسانه ای خود عمل کرده اند.
۱۳۹۵/۷/۱۸ - ۱۵:۴۵
هشدار آیت الله ایمانی:
بنیان خانواده در حال از هم پاشیده شدن است
حوزه/ نماینده ولی فقیه دراستان فارس با اشاره به این که بنیان خانواده در حال از هم پاشیده شدن است، گفت: نقش اصحاب رسانه به ویژه اهل قلم، فکر و اندیشه خارج کردن جامعه ازحالت رکود و ایستائی است.
۱۳۹۵/۵/۱۷ - ۱۸:۴۸
آیت الله ایمانی:
مسئولان از ارائه آمارهای مبالغه آمیز خودداری کنند
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت: مسئولان زکات باید از ارائه آمارهای مبالغه آمیز وگزافه گویی خودداری کنند، چرا که آمار غیر واقعی اعتماد مردم را نسبت به مجموعه شورای زکات کاهش می دهد.
۱۳۹۵/۵/۱۶ - ۱۶:۰۶
آیت الله ایمانی:
عید فطر سرآغاز پیروزی در جهاد اکبر است
حوزه/ نماینده ولی فقیه فارس گفت: در عید فطر تمامی گناهان بخشیده می شود و فرشتگان در آن روز فریاد سر می دهند که گناهان شما بخشیده شده و به فکر زندگی و اعمال بعد از این خود باشید.
۱۳۹۵/۴/۱۶ - ۱۱:۳۵
آیت الله ایمانی:
هرچه داریم از ولایت امیرالمومنین(ع) است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان فارس با بیان این که هرچه داریم از برکت ولایت امیرالمومنین(ع) است، گفت: ولایت حضرت علی(ع) از غدیر آغاز شد و به ظهور امام زمان(عج) ختم خواهد شد.
۱۳۹۵/۴/۶ - ۱۲:۲۸